The Witcher přichází jako komiksová série

13. října 2013 ZabijackyKafe Diskuze (2)
The Witcher přichází jako komiksová série

Oblíbená RPG herní série, které předcházel úspěšný román od Andrzeje Sapkowského se dočká vlastní komiksové série, a to již na jaře příštího roku.

Knihy Dobrovský

Od března příštího roku se můžeme těšit na komiks lovce k pronajmutí, Geralta z Rivii. O příběh se postará držitel ceny Willa Eisnera za nejlepší elektronický komiks s názvem Bandette, Paul Tobin, doprovázený kresbou Joe Queria a obálkami od Dave Johnsona. Komiks je založen jednak na obou herních titulech, ale zároveň na románu od Andrzeje Sapkowského. 

,,Během cest v blízkosti Černého lesa, v zemi Angrenské, potkává lovec monster Geralt ovdovělého muže, jehož mrtvá žena obývá děsivé panské sídlo, Skleněný dům. Nekonečný počet pokojů a hrůza číhající za každým rohem otestuje Geraltovu statečnost aby vyřešil záhadu Skleněného domu a přežil, říká popis příběhu.

Komiks vydá Dark Horse Comics, které má na svém účtě velice podařené kousky jako Usagi Yojimbo nebo Hellboy. The Witcher #1 vychází 19. března 2014. 

Zde se můžete podívat na první obálky od D. Johnsona, které s ohlášením série vyšly na internet:

The Witcher přichází jako komiksová série

The Witcher přichází jako komiksová série

Těšíte se na Geralta v komiksové sérii?

O autorovi

ZabijackyKafe
ZabijackyKafe

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 14/10/2013 (14. října 2013)
Všechny (čtyři) palce nahoru Už dlouho čekám, kdy to konečně příjde. A je to tady! Dva komiksy vydané ku příležitosti PC her potěšily, ale bylo to jen takové letmé polechtání střibrným mečem. Už jen aby konečně udělali komiksovou serii s Riddickem a pak opradvu už...
Damien Offline
Damien 13/10/2013 (13. října 2013)
Zaklínače mám načtenýho i nahranýho. Proti Dark Horse ani slovo, stejně proti Sapkowskemu nic nemam. Ale proč někdo nevymyslí nový pohled na zaklínače? To je to tak těžký že se musí furt přiživovat na tý hře? Jinak kresba se mi líbí, jsem zvědavej na ten příběh.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku