Marvel novinky z NYCC 2013: den první

11. října 2013 Memphis Diskuze (2)
Marvel novinky z NYCC 2013: den první

Na právě probíhajícím comic conu v New Yorku je velmi živo a my vám přinášíme první novinky ze světa Marvel Comics, které byly dnes oznámeny v panelu Amazing X-Men and Marvel Universe.

Knihy Dobrovský

Jak jsme vás již informovali, Marvel v posledních týdnech zveřejnil několik plakátů upozorňujících na budoucí projekty. Dnes již můžeme zodpovědět některé otázky, především týkající se členů světa X-Men.

Novinkami, které budou vydány v lednu respektive únoru 2014 v rámci All-New Marvel NOW!, jsou:

  • Crossover The Trial of Jean Grey, který bude čítat šest sešitů a Brian Michael Bendis v něm spojí postavy z All-New X-Men a Guardians of the Galaxy. Děj by měl popisovat soudní proces s Jean Grey (v důsledku síly Phoenix), který probíhá na Shandalaru a jak asi tušíte členové Guardians a All-New X-Men se spojí, aby Jean osvobodili. V kresbě se vystřídají Stuart Immonen a Sara Pichelli (tedy kreslíři All-New X-Men, respektive Guardians of the Galaxy).
  • Restart série All-New X-Factor. Původní série X-Factor skončila nyní v září 2013 s číslem 262 a nová bude vydávána od ledna 2014. Autory budou Peter David a Carmine Di Giandomenico. Sestava týmu také dozná změn, kdy se bude klást větší důraz na Polaris. V prvním čísle by se také měli objevit Gambit a Quicksilver.
  • Projekt, který spojí Thunderbolts (tým, jehož členy jsou Red Hulk, Deadpool, Elektra, Venom, Punisher a Mercy) s Ghost Riderem (Johnny Blaze). Zapojení Ghost Ridera je odůvodněné tím, že Thunderbolts mají problém (možná s Red Hulkem), který by měl Ghost Rider vyřešit. První story arc by se měl jmenovat No Mercy (do češtiny: bez slitování), ale také by měl reflektovat roli Mercy. Autory budou Charles Soule a Carlo Barberi.
  • Crossover Vendetta, který spojí postavy z Cable and X-Force a Uncanny X-Force. Nepřítelem má být Stryfe (neboli klon Cablea).
  • Minisérie Longshot Saves the Marvel Universe. Autory budou Christopher Hastings a Jacopo Camagni. Tato minisérie by mohla začít vycházet již v listopadu 2013.
  • Série Savage Wolverine (vydávaná od ledna 2013) si udrží charakter, při kterém na každém story arcu budou pracovat jiní tvůrci. Jeden z nich připraví Richard Isanove a plánuje v něm odkrýt neprobádanou část Loganova života, a to poslední prohibiční rok 1933, ve kterém byl Logan pašerákem alkoholu. Příběh započne v čísle 14 v lednu 2014.
  • Potvrzení nové série pro She-Hulk (o které jsme tu již psali). Scénář napíše Charles Soule a první číslo bude vydáno v únoru 2014.

To je pro dnešek vše. Zítra bychom vám měli přinést novinky ze světa Avengers a Inhumans.

Na který počin se nejvíce těšíte?

O autorovi

Memphis
Memphis

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Memphis Offline
Memphis 12/10/2013 (12. října 2013)
Odpověd na #3185 příspěvek od S4TW
hmmm, toto vypadá zajímavě :-) především série s Jean Grey a Thunderbolts...
To jsou přesně ty dva počiny, na které se těším nejvíce!
S4TW Offline
S4TW 12/10/2013 (12. října 2013)
hmmm, toto vypadá zajímavě :-) především série s Jean Grey a Thunderbolts...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku