Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch v Avengers: AoU

4. října 2013 TommyEmko Diskuze (2)
Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch v Avengers: AoU

Je to tu! Oficiálně i když opět tak, aby nám to nic neřeklo, bylo oznámeno, že Elizabeth Olsen bude hrát v nových Avengers: Age of Ultron.

Knihy Dobrovský

O tom, že by právě tato slečna měla hrát Scarlet Wicht už se na internetu spekuluje delší dobu. Avšak až do teď nebylo vůbec jisté jestli se vůbec přidá na seznam herců. Ovšem díky Nicku Furym tedy Samuel L. Jacksonovi a magazínu Wall Street Journal, jsme zase o něco chytřejší. Sam totiž Wall Street Journalu prozradil:

Vím, že se bude natáčet v Londýně a že James Spader bude padouchem Ultronem, a také že jsme přidali slečnu (Elizabeth) Olsen (která určitě bude hrát Scarlet Witch), ale nevím co bude dělat, jestli bude uvnitř nebo ne. Ještě sem neviděl scénář.

Jak už sem psal to hlavní bylo opět zakamuflováno tak, aby nám to moc neřeklo a ta si tam WSJ přidal svoje vsuvky, které můžete vidět v závorkách.

A co na to říkáte? Líbí se vám Beth Olsen jako Scarlet Witch? Hodí se vůbec jako herečka k této postavě?

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 05/10/2013 (5. října 2013)
Nevím, jsou to všechno takové hezké, mladé tvářičky a dokud je neuvidím v akci, nedokážu si o nich vytvořit obrázek ani názor. Ale tak jak jsem miloval Marvel, tak se asi pomalu začínám přikláňet na stranu DC )).
Elhonzo Offline
Elhonzo 04/10/2013 (4. října 2013)
A dle všeho by měl i Aaron Taylor-Johnson hrát postavu o které se šušká (jmenovitě Quicksilvera) .
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku