Kick-Ass 2 jako hra v listopadu

4. října 2013 ZabijackyKafe Diskuze (1)
Kick-Ass 2 jako hra v listopadu

Po téměř třech měsících od premiéry pokračování prostého teenagera v obleku superhrdiny přichází herní zpracování a my vám přinášíme prvních pár obrázků, které se s oznámením hry dostaly na internet.

Knihy Dobrovský

Není tomu tak dávno, co jsme přinesli článek o komiksovém pokračování samozvaného hrdiny, Nářeze neboli pro některé lépe známého Kick-Asse. Nyní přichází další novinka o tomto zeleně oděném šílenci s talentem rány rozdávat ale hlavně ve značné míře dostávat. 

Studio Freedom Factory vydají v listopadu tohoto roku pod UIG Entertainment hru pro konzole a PC, plně ilustrovanou v cell-shadové grafice, aby zachytila nejlépe komiksovou atmosféru. Soudě podle neznámých tvůrců a pozdního oznámení hry před možným vydáním za 2 měsíce soudíme, že se bude nejspíše jednat o Arkádový titul. Vydání hry by mělo být blízko data vydání filmu Kick-Ass 2 na DVD a Blu-Ray, čímž se tvůrci budou nejspíše snažit zapůsobit na fanoušky. Hra by měla obsahovat brutální pohyby a animace inspirované oběma filmy a komiksovou sérií. Kromě Kick-Asse by se ve hře měla objevit i Hit Girl a The Motherfucker. A nyní už ke slíbeným obrázkům:

k7

k6

k5

k4

k3

k2

k1

Jak se vám zatím zamlouvá Kick-Ass 2: The Game?

O autorovi

ZabijackyKafe
ZabijackyKafe

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Staník Offline
Staník 04/10/2013 (4. října 2013)
Vypadá to velmi zajímavě. Moc se těším až si Kick-Asse v herní podobě vyzkouším!! :)
Minotaur.cz