Saoirse Ronan se uchází o roli ve Star Wars: Episode VII

3. října 2013 gumidekmedvidek Diskuze (0)
Saoirse Ronan se uchází o roli ve Star Wars: Episode VII

Minulý týden se povídalo, že hlavní herečka filmu Hanna Saoirse Ronan se uchází o roli ve Star Wars: Episode VII J.J. Abramse. Sama herečka v nedávném rozhovoru pro Sky News potvrdila, že tomu tak skutečně je a navíc k tomu dodala, že o roli v nových Star Wars : „ Ucházím se o roli stejně jako každý jiný by chtěl“.

Knihy Dobrovský

Samozřejmě herečka neprozradila, o jakou roli se jedná a nechtěla zabruslit do nějakých detailů, avšak říká: „Šéfové by chtěli, aby mi byla useknutá hlava světelným mečem“.

Sama použila termín „Šéfové“  a tudíž by tím mohlo být myšlen samotný J.J. Abrams  a Kathleen Kennedy. Těžko říct. Další domněnka by mohla směřovat k tomu, že když je nazvala „Šéfové“, tak roli už mohla skutečně dostat, tím pádem je za šéfy považovat mohla. Myšlenka je to zajímavá, to každopádně. Další faktem, co mluví pro tuto údajnou možnost, je to, že herečka odmítla roli Scarlet Witch v nových Avengers:  Age of Ultron. A otázkou zůstává, proč by odmítnula takovou velkou roli? Jedině pokud by neměla něco mnohem většího.

Momentálně nevíme, o koho se mohla herečka ucházet. Je možné, že se bude jednat o jedno z dvojčat Solových.  O temné dvojče, jakožto jedna z hlavních záporných postav. Avšak možností je strašně moc a můžeme jenom hádat.

Každopádně Saoirse Ronan si myslím, že by se do Star Wars hodila. Herecký talent předvedla právě ve filmu Hanna. Co si o tom myslíte vy?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz