91.4%
Red Skull

Marvel

91.4%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Johann Shmidt si už od malička nežil zrovna jako v poádce. Narodil se hrubému a věčně opilému otci, a matce, která po porodu zemřela. Hermann Shmidt sice v opilém stavu Marthu pořád mlátil a vyhrožoval jí, ale i tak jí miloval. Malého Johanna se tedy pokusil utopit, jelikož ho vinil ze smrti Marthy. Naštěstí byl poblíž lékař, a ten dítě zachránil. Hermann Marthu i po její smrti stále miloval, a tak se rozhodl, že nemá nikoho a druhý den spáchal sebevraždu. Když lékař, který se o malého Johanna staral zemřel, bylo mu sedm let. Nakonec se dostal do dětského domova, odkud ale brzy utekl. Mezitím se živil jako žebrák a zloděj živil na ulici. O několik let později, když Johann dospěl, pracoval na různých místech. Ale dostával nízké platy, protože většinu času strávil Johann za mřížemi, kvůli trestným činům. Když se ve městě objevil Adolf Hitler, dostal práci hotelového poslíčka. Sloužil samotnému Hitlerovi. Johannovi to lezlo na nervy, a riskoval že ho Hitler zabije, jelikož se mu vzepřel. Hitler ho ale pouze seřval, že si ho sám vytrénuje. Když se stal Johann pro Hitlera vojákem s dostatečnou silou, rozhodl se, že mu věnuje rudou masku lebky. Přijal své alter-ego Red Skulla. Hitler pod skrytou identitou Johanna přihlásil do projektu Supervoják. Johann měl najednou supersílu, odolnost a rychlost. Pro Hitlera páchal nejrůznější zločiny. Když Hitler zemřel, Amerika slavila vítěztví, ale Johann se rozhodl naplnit Hitlerovu vůli tak, že bude páchat zlo. Když si Amerika uvědomila, že je Red Skull horší než Hitler, rozhodla se proti němu bojovat tak, jak ho stvořili. Vyzáblý Steve Rogers se stál kandidátem na nového Supervojáka. Když získal vlastnosti, jaké má Red Skull, stal se jeho úhlavním nepřitelem- Captainem Americou. Utkali se spolu mnohokrát, ale Captain nakonec vždy zvítězil.

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Parádní padouch. Jeden z nejlepších od Marvelu. Povedl se jak ve filmu, tak v komiksech. Tato postava si zaslouží plný počet bodů.

(27. ledna 2013)
Memphis
Offline

Místy ďábelský, místy směšný. Zosobnění strachu a zla. Jeho problém je, že nikdy nevyhraje.

(20. června 2013)
nightwing
Offline

Red Skull je superpadouch, kterého jsem si oblíbil hlavně ve filmu Captain America: První Avenger. Mám ho rád...

(26. ledna 2013)
Cap 12
Offline

Skvělí padouch... Kdybych ještě něco připsal v podstatě bych opakoval to co v komentáři napsaly ostatní, takže jen skvělí padouch. 5z5.

(27. března 2013)
The First Robin
Offline

Výborná, skutečně démonicky vytvořená postava a Capova nemesis. Jeden film je na detailní a skutečné vyobrazení celého Skullova charakteru ovšem málo.

(17. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1941
První výskyt Captain America comics #1
Svět Marvel
Strana Záporná
Schopnosti V Red Skullových žilách koluje to stejné sérum, které má i Steve Rogers, nebo-li Captain America. Tím pádem je stejně rychlý, silný atd...
Alias Dell Rusk, Bettman P. Lyles, the Agent of a Thousand Faces, The Man, Cyrus Fenton, Teacher, Tod March, John Smith, Aleksander Lukin
Výška 188 cm
Váha 108 kg
Barva vlasů bez
Barva očí modrá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu Neznámá lokalita v Německu

Souvísející - Osobnosti

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 1. října 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku