100.0%
Martian Manhunter

DC Comics

100.0%

Před mnoha lety byl Jonn Jonzz teleportován z Marsu, jeho rodné planety, na Zemi, kde byl svým lidem zanechán. Na Marsu vykonával úlohu ochránce zákona. Rozhodl se proto, že své výjimečné schopnosti bude na Zemi používat stejným způsobem - tady pomáhat a chránit.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Před dávnými lety na planetě Maalecaanra porodila martanka dva syny (dvojčata). Jednoho z nich pojmenovala Jonn Jonzz (což znamená světlo na světlo) a druhého maalefaak (temnota na temnotu). Jako dospělý se stal Jonn Manhunter policistou a vzal si ženu jménem Myriah Marsu, která porodila dceru Khym.

Roky plynuly a Johnnuv bratr začal opovrhovat kultuře Marsu. Chtěl udělat přístroj proti lidem z Marsu. Virus reagoval na telepatickou energii. Jonn se zoufale snažil, aby zabránil své manželce a dceři používat jejich duševní dary, ale nepodařilo se. Khym byla první, kdo se setkala s příznaky a Myriah následovala brzy po ni. Jonn byl nesvůj, když sledoval, jak jeho rodina byla upálena před ním.

Mezitím na planetě Zemi jeden věděc příjmenim Erdel vyvinul vysílač na základě starých technologií Marsu, aby mohl navázat kontakt s mimozemskými bytostmi. Vyšle paprsek který proletí i časem. Mezitím se Jonn Jonzz náhodně teleportuje na Zemi, kde uvidí Dr. Erdela, který okamžitě má srdeční záchvat a umře.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Grayson
Offline

Jedna z mých oblíbených postav.Vesmírný strážce pořádku a člen JLA.Marťan,jehož zdrojem síly je temnota,zatímco oheň jeho největší slabinou.

(22. května 2014)
sylator
Offline

poprve sem se snim seznamil v serialu Smallville, a jeho postava se mi libila, i kdyz tam nedostal takovej prostor kterej sem si pral, tak doufam ze se snim setkame na filmovem platne jak uz v JLA tak i ve svem vlastnim filmu

(16. března 2013)
nightwing
Offline

je senzační líbí se mi že je členem Justice league a myslím že si Justice league zaslouží takového člena bezva.

(26. ledna 2013)
bane
Offline

Skvělý hrdina. Znám ho hlavně z animáku Liga Spravedlnosti: krize na dvou zemích. Ale rád bych se o něm dozvěděl něco víc. Každopádně mě tento hrdina zaujal, proto mu dávám 5/5.

(26. ledna 2013)
Batman
Offline

Skvělý hrdina.Jeho schopnosti jsou velmi zajímavé a doufám že se brzy dočkáme jeho filmové podoby a nebo nějakého komiksu sním i u nás.

(26. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1955
První výskyt Detective Comics #225 - If I Were Batman
Svět DC Comics
Strana Kladná
Schopnosti Transformace podoby, létání, telepatie, telekineze, super síla
Alias Jonn Jonzz, John Jones, The Alien Atlas, John Johnstone, The Sleuth from Outer Space
Výška 201 cm
Váha 135 kg
Barva vlasů bez
Barva očí červená
Působiště Země
Rasa (druh) Marťan
Místo původu Mars

Souvísející - Osobnosti

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 16. září 2011
Naposledy editováno 13. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku