80.0%
Black Cat

Marvel

80.0%

Dvanáctiletá Felicia Hardyová si vždy myslela, že její otec je mrtev. Jednou ale zjistila, že její otec je ve vazbě kvůli zločinu, který nespáchal. Felicie se rozhodla, že svého otce osvobodí. Ale neúspěšně. O několik let se o to pokusila znovu, ale opět neúspešně. Později si ušila černý kostým, kotvu, dokonale se vycvičila, pořídila si škrabošku a pokračovala v tom, v čem její otec. Dala se na stranu zla. Ale nijak neubližovala. Pouze kradla. Jednou se Spider-man rozhodl, že jí zasaví. Spidey ale prohrál, jelikož jí nechtěl ublížit. Black Cat se ale později podařilo z vězení dostatjejího otce. Ten jí vše vysvětlil, takže Black Cat ukončila život zloděje, a když se po druhé setkala se Spider-Manem, uzavřeli spolu spojenectví....

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Dvanáctiletá Felicia Hardyová si vždy myslela, že její otec je mrtev. Jednou ale zjistila, že její otec je ve vazbě kvůli zločinu, který nespáchal. Felicie se rozhodla, že svého otce osvobodí. Ale neúspěšně. O několik let se o to pokusila znovu, ale opět neúspešně.  Později si ušila černý kostým, kotvu, dokonale se vycvičila, pořídila si škrabošku a pokračovala v tom, v čem její otec. Dala se na stranu zla. Ale nijak neubližovala. Pouze kradla. Jednou se Spider-man rozhodl, že jí zasaví. Spidey ale prohrál, jelikož jí nechtěl ublížit. Black Cat se ale později podařilo z vězení dostatjejího otce. Ten jí vše vysvětlil, takže Black Cat ukončila život zloděje, a když se po druhé setkala se Spider-Manem, uzavřeli spolu spojenectví. 

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Gray.Goblin
Offline

Black Cat je dobrá postava kurát keby som ju mal rovnať s Catwoman rozhodne by som si zvolil DC verziu postavy. Felicia vsak ma svoje ,,prednosti\\\" a tak jej menej ako 4 hviezdičky nedám :)

(2. října 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1979
První výskyt The Amazing Spider-Man #194
Svět Marvel
Strana Kladná
Schopnosti Žádné. Pouze skvělé vycvičení gymnastiky. Je skvěle hbitá, rychlá, má ostré drápy, a kotvu. Taky umí přinášet smůlu.
Alias Felicia Hardy, Felicity Harmon, Cat, "Licia", "Leesh", "Fee-Fee"
Výška 155 cm
Váha 54 kg
Barva vlasů žlutá
Barva očí zelená
Působiště Země
Rasa (druh) Člověk
Místo původu Flushing, New York

Souvísející - Filmy

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 17. srpna 2011
Naposledy editováno 7. září 2013

Najdete nás na Facebooku