100.0%
Star-Lord

Marvel

100.0%

Chtěl by být tím nejznámějším padouchem celé galaxie. Bohužel je to ale právě naopak, a tak přišel čas na sobě zapracovat. Proto se o něm nyní nemluví ve spojitosti se zločinem ale s hrdinstvím. Ze Star-Lorda se totiž stal velitel týmu Guardians of the Galaxy, který lítá napříč vesmírem a likviduje jednu hrozbu za druhou.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Jak jsem již psal, Star-Lord je vůdcem celého týmu Guardians of the Galaxy. Jeho původ je trochu zvláštní. Ačkoli pochází z planety země, není úplným pozemšťanem. Jeho matka je sice pozemšťanka, ale on má v sobě mimozemské geny a to proto, že je jeho otec příslušník mimozemské rasy Spartoi. Peter je proto často označován za Spartoi Hybrida.  

Rasa Spartoi je prastarou civilizací nejzvdálenějšího koutu galaxie Shiar. Jsou to humanoidi s lidskou podobou a technologicky či pokrokově jsou na tom lépe než lidé.

Peter nemá žádné superschopnosti, ale jeho oblek mu dovoluje létat a pobývat ve vesmíru. Star-Lord je také výborným stratégem. Taktické manévry s jeho lodí zvládá na výbornou a stejně kladně se dá hovořit o jeho střelných schopnostech a boji se zbraní či bez.

Poprvé se tato postava dostala na stránky komiksu v roce 1967 a to díky tužky kreslíře Stevena Gana a scénáristy Stevena Engleharta

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

sabo5
Offline

Spiderman který dostal vesmírnou loď a brázdí vesmír se svojí bandou zabijáků to je Star-Lord který je važně super osobnost která se proslavila díky filmu jako každý z jeho posádky.

(3. července 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt Marvel Preview #4 (leden 1976)
Svět Marvel
Strana Neutrální
Schopnosti --
Alias Peter Quill
Výška 185 cm
Váha 85 kg
Barva vlasů blond
Barva očí modrá
Působiště Země
Rasa (druh) Člověk
Místo původu Země

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 28. února 2016
Naposledy editováno 28. února 2016

Najdete nás na Facebooku