80.0%
Groot

Marvel

80.0%

Znáte chodící stromové bytosti z Pána prstenů? Tak to pro vás nebude Groot žádnou novinkou. Rozdíl mezi Enty a Grootem je zřejmý. Enti na svých větvích nosí hobity, zatímco Groot mluvící mývaly. Groot je členem týmu Guardians of the Galaxy. Od samotného začátku ale nebyl kladnou postavou a jeho první seznámení s lidskou rasou vedlo k válečnému konfliktu.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Groota vytvořil komiksový mág Stan Lee společně s Jackem Kirbim a Dickem Ayersem v roce 1960. Jeho příběh začal na planetě zemi, kam téhož roku přiletěl. Jeho oslepující průnik naší atmosférou vylekal mnoho lidí a ještě více je rozrušilo když zjistili, že to co dopadlo je živé.

Groot absorboval všechny dřevěné předměty aby mohl růst a vyvíjet se. Jakmile se zregeneroval, oznámil lidem, že na planetu Zemi přiletěl proto, aby odnesl město Terran za účelem vědeckého výzkumu. Groot utekl do nedalekých hor a v lesích budouval svou armádu stromových bytostí. Plánoval vytvořit armádu stromů a kořeny podkopat město, které by pak vyzvednl do vzduchu.

Jeho plány ale zhatil profesor Leslie Evans, který vyvinul speciální druh termitů, kteří Groota zneškodnili. Groot opustil planetu a letěl zpět napříč vesmírem. V prostoru Kree byl ale zajat a uvězněn. Ve vězení se setkal s Rocket Raccoonem a tam začala jejich společná spolupráce.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

sabo5
Offline

I Am Groot to snad stačí ne ? Ne dělám si srandu Jedna z postav která se proslavila hlavě díky filmu ale v komiksech zas tak moc nezáří i když tvoří jednu z nejlepších dvojek ve vesmíru ale i přes to že není na komiksových stránkách dobrý jako na filmovém plátně tak ani to mu nezapraní získat 4*

(3. července 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt Tales to Astonish #13 (1960)
Svět Marvel
Strana Kladná
Schopnosti regenerace, růst, síla, obrana
Alias Monarch of Planet X
Výška 240 cm
Váha 132 kg
Barva vlasů bez
Barva očí zelená
Působiště Planet X
Rasa (druh) Rostlinný humanoid
Místo původu Taluhnie

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 27. února 2016
Naposledy editováno 28. února 2016

Najdete nás na Facebooku