93.3%
Venom

Marvel

93.3%

Když Spider-Man bojoval na mimozemské planetě Battle World, poškodil si kostým. Z toho důvodu tedy ukradl kostým jednomu z mimozemšťanů. Kostým se naprosto přizpůsobil Spideymu vzhledu, ale do černé barvy. Později Peter zjistil, že se jedná o živý organismus který si s ním dělá co chce. Peter tedy poprosil Reeda Richardse, nebo-li MR. Fanststica, aby mu pomohl zbavit se kostýmu. Reed Spideymu pomohl a kostým se vytratil někde do neznáma. Ze Spider-Mana se z toho důvodu nachvíli stal Bag-Man. Symbiont, který nesl nenávist vůči peterovi za zradu.  Spojil se s Eddiem Brockem, který k Peterovi cítil to samé. Dvojitá nenávist stvořila padoucha Venoma. Venom nenávidí vysoký hluk a oheň. V několika případech se Venom se Spider-Manem spojil, aby...

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Když Spider-Man bojoval na mimozemské planetě Battle World, poškodil si kostým. Z toho důvodu tedy ukradl kostým jednomu z mimozemšťanů. Kostým se naprosto přizpůsobil Spideymu vzhledu, ale do černé barvy. Později Peter zjistil, že se jedná o živý organismus který si s ním dělá co chce. Peter tedy poprosil Reeda Richardse, nebo-li MR. Fanststica, aby mu pomohl zbavit se kostýmu. Reed Spideymu pomohl a kostým se vytratil někde do neznáma. Ze Spider-Mana se z toho důvodu nachvíli stal Bag-Man. Symbiont, který nesl nenávist vůči peterovi za zradu.  Spojil se s Eddiem Brockem, který k Peterovi cítil to samé. Dvojitá nenávist stvořila padoucha Venoma. Venom nenávidí vysoký hluk a oheň. V několika případech se Venom se Spider-Manem spojil, aby spolu zastavili Carnegeho, který by se nikdy nespojil se Spideym. Je nejhorší a nejkrutější ze symbiontů. Další symbiont je Toxin, ten ale narozdíl od ostatních symbiontů není na straně zla, ale dobra.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Venom je opravdu silný padouch. Jeho největší výhodou je, že ho Spideyho pavoučí smysl nedokáže odhalit, stejně jako Carnageho. Ale Venom není padouch v pravém slova smyslu. Nenávidí Spider-Mana a chce ho zničit, ale stejně jako on se i Venom považuje za ochránce pořádku. Až na to že to dělá po svém.

(19. ledna 2013)
hawkeye.spiderman
Offline

Venom celkem újde,jen nechápu co dělá v secret Avengers.

(9. května 2013)
venomjelinek
Offline

davam 5z5 pac je nej

(23. září 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1984
První výskyt The Amazing Spider-Man #252
Svět Marvel
Strana Záporná
Schopnosti Stejné jako Spider-Man, Venom je akorát o něco silnější a Spideyho pavoučí smysl Venoma nedokáže zachytit.
Alias Spider-Man, The Black Suit, Alien Costume
Výška --
Váha 175 kg
Barva vlasů hnědá
Barva očí hnědá
Působiště Země, Battle world
Rasa (druh) Člověk + symbiont
Místo původu New York,USA

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 8. srpna 2011
Naposledy editováno 5. září 2013

Najdete nás na Facebooku