100.0%
Rocket Raccoon
100.0%

Rocket Raccoon je členem týmu Guardians of the Galaxy. Je expert přes střelné zbraně a je největším stratégem ze všech členů tohoto týmu. Pochází z Quadrantu Keystone

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Rocket Raccoon je členem týmu Guardians of the Galaxy. Je expert přes střelné zbraně a je největším stratégem ze všech členů tohoto týmu. Pochází z Quadrantu Keystone

Vznik

Před stovkami let, když humanoidi prozkoumávali vesmír, aby našli místo pro jejich výzkumy, nalezli Keystone Quadrant, vedle souhvězdí zvaného Sirius Major. Rozhodli se tohle místo použít a postavit zde blázinec a výzkumné středisko, ve kterém by za pomoci robotů zkoumali co se děje v  mozcích všech bláznů či vyvrženců a snažili se jim pomoct.

Vše co pozorovali bylo velmi naučné a zajímavé, proto pokračovali v jejich výzkumu, dokud tento výzkum na jejich rodné planetě nepřestali podporovat. Lékaři proto museli opustit toto místo. Ale aby nepřišli o jejich poznatky a výzkum pokračoval, nechali tam pacienty společně s roboty, kteří ve výzkumu pokračovali. Chtěli najít způsob jak ochránit všechny obyvatele a proto vytvořili silové pole, které nazvali „Galacian Wall“. Toto silové pole obtékalo kolem celého hvězdného systému, na kterém našli pacienti azyl. Jenže přes toto silové pole neprošlo nic dovnitř, ani ven, což roboty znepokojovalo.

Uběhlo mnoho a mnoho let. Obyvatelé si začali říkat „the Loonies“ (cvoci), začali uctívat své vlastní náboženství a jako jejich bible jim sloužil starý lodní deník. Roboty pořád znepokojoval problém se silovým polem a tak se snažili vymyslet způsob, jak se dlouhodobě postarat o pacienty a zároveň vyřešit tento problém. Začali proto experimentovat s genetikou. Začali modifikovat DNA domácích mazlíčků a ti se měli starat o pacienty, mezitím co by roboti v povzdálí řešili problém s polem, které chtěli vypnout a odcestovat zpět na planetu za jejich stvořiteli. Po genetických mutacích jejich DNA a různých kybernetických úpravách vznikla další část obyvatelstva. Roboti se přestěhovali na jinou část planety, kde se starali o svoje problémy. Upravená zvířata si také vytvořila svoje budovy, ve kterých mohou bydlet zvlášť a nežít společně s pacienty o které se musí starat.

Komiks

Rocket Raccoon a jeho role v původních Guardians of the Galaxy

Rocket Raccoon byl osloven jeho starým přítelem Starlordem, aby se stal členem týmu, který má za úkol bránit vesmír před vším, co by ho ohrožovalo. V té době se stal jedním z Guardianů, ale tehdy si tak ještě neříkali. Až po jejich první úspěšné misi v Ice Blocku z jiné reality si začali říkat Guardians of the Galaxy (Strážci Galaxie).

Brzo se ale ukázalo, že Starlord přesvědčil Mantise, aby mentálně přesvědčil ostatní, aby do týmu vstoupili. Takže se tým rozpadl. Rocket Raccoon to vzal do vlastních rukou a rekrutoval celý tým. Požádal Mantise,Groota a Buga aby se staly také aktivními členy.

Jejich první velká mise se týkala záchrany Starlorda který byl uvězněn v Negative Zone.

Rocket Raccoon a jeho role v Marvel Now Guardians of the Galaxy

Rocket Raccoon se stává členem týmů a bojuje po boku Starlorda, Draxe, Groota, Gamory a nového člena týmu Iron-Mana.

Film a seriál

Avengers - Earths Mightiest Heroes

Rocket Raccoon se objevil v tomto kresleném seriálu, jako člen Guardians of Galaxy  v šesté epizodě druhé série. Svůj hlas mu propůjčil Greg Ellis.

Guardians of the Galaxy

Rocket Raccoon se zde objeví jako jeden z hlavních hrdinů tohoto filmu. Film se dostane do kin v roce 2014 a hlas mu propůjčí Bradley Cooper.

Hry

Ultimate Marvel Vs Capcom 3 – Rocket Raccoon je zde jeden z 12ti hratelných postav nového updatu.

Marvel Heroes – Tady se opět Rocket Raccoon stává jednou z hratelných postav této MMO herní pecky.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Arrow Boys
Offline

Rocket Raccoon je členem týmu Guardians of the Galaxy. Je expert přes střelné zbraně a je největším stratégem ze všech členů tohoto týmu. Pochází z Quadrantu Keystone

(5. května 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1976
První výskyt Marvel Preview #7
Svět Marvel
Strana Kladná
Schopnosti Hbytost, drápy, divokost, intelekt, supersluch, superčich, superzrak, mistr střelných zbraní
Alias Rocky Raccoon, Ranger Rocket
Výška 122 cm
Váha 25 kg
Barva vlasů hnědá
Barva očí hnědá
Působiště Halfworld, Keystone Quadrant
Rasa (druh) Uměle vytvořená bytost
Místo původu Halfworld, Keystone Quadrant

Souvísející - Osobnosti

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 2. září 2013
Naposledy editováno 27. února 2016

Najdete nás na Facebooku