--
Duane Jones

Image Comics

--

Duane Jones je syn Mogana Jonese. On a jeho otec se schovali v jednom z domů poblíž, kde bydlel Rick Grimes, při pokusu uniknout zombie apocalypsa.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Duane Jones je syn Mogana Jonese. On a jeho otec se schovali v jednom z domů poblíž, kde bydlel Rick Grimes, při pokusu uniknout zombie apocalypsa.

Po apokalypse

Ještě v deliriu se Rick Grimes použí svým sousedstvím, Duane ho praští lopatou po hlavě, přičemž Rick upadne do bezvědomí. Duanův otec Morgan, si uvědomí, že je Rick stále človět a tak ho odnesou do domu, ve kterém přemývají aby se o něj postarali. Duane je přítomen, při tom, když Morgan vysvětluje Rickovi celou věc okolo zombie apokalypsy.

Po té co domluví, Rick Morgan a Duane jdou na policejní stanici, kde Rick pracoval. Následně Rick dává Morganovi zbraně a auto a Morgan říká Duanovi, že ho naučí střílet, jelikož je už na to dost starý. Morgan s Duanem mají v plánu zůstat a nejít s Rickem a tak si popřejí hodně štěstí a Rick slibuje, že se pro ně vrátí.

Po Rickově odjezdu se vrací Duane a jeho otec zpět do svého úkrytu v Rickově starém sousedství. O dost později na Vánoce, jsou Morgan a Duane viděni, jak pořád žijí v Rickově starém sousedství a jsou v bezpečí a v relativní pohodě.

 

Smrt

Skoro rok po apocalypsa a zároveň několik měsíců to co Rick opustil Morgana a jeho syna, byl Duane pokousán a proměněn v zombie. Mogang zabil čtyři muže a dva psy aby ho měl čím krmit.

O měsíce později se Rick vrací a nachází stále živého Morgana ale z Duane už je zombie. Rick se pokouší Mogana přesvědčit aby ho zabil a zbavil ho jeho trápení, protože pravý Duane už je dávno mrtvý. Následně Morgan odchází s Rickem, ale místo aby zabil Duanea nechá ho volně se potulovat po domě. Takže ani Duane ani jeho matka nejsou úplně mrtví.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt The Walking Dead #1
Svět Image Comics
Strana Kladná
Schopnosti Žádné, je to normální obyčejný malý kluk.
Alias --
Výška --
Váha --
Barva vlasů červená
Barva očí hnědá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu --

Souvísející - Osobnosti

Souvísející - Filmy

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 17. února 2013
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku