70.0%
Spider-Girl

Marvel

70.0%

Nejstručnější popis Spider-Girl, který jsem na tyto kategorie dokázal vymyslet.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Vzhledem k tomu, že Spider-Girl se přiřazuje ke Spider-Manovi, který je z celého Marvel Universa snad nejoblíbenější, je May Parkerová pro některé zcela neznámá. Již existují různé alternativní ( I nealternativní ) verze Spider-Mana, ale Spider-Girl se dá vlastně pokládat za něco úplně jiného ( Pokud vyjmeme Spider-Mana 2099 ). Spider-Girl pochází z budoucnosti, cca. 25 let od Spider-Manovy obvyklé doby. May Parker je dcera manželů Petera Parkera a Mary Jane Parkerové ( Dříve námá jako Watsonová ). Své jméno dostala po již mrtvé tetě Petera Parkera, a stejně jako Peter je i ona šprtka, i když ona je taky sportovní typ, a vůbec si nenechá líbit šikanování, které Peter Parker jako mladý snášel v Midtown High School od Flashe Thompsona a jeho kumpánů. May je taky stejně citlivá a laskavá osobnost stejně jako její rodiče, a další z rodu Parkerů.

Když se May Parkerová narodila, byla úplně obyčejné novorozeně jako každé jiné. Narozdíl od Petera to nebyl radioaktivní pavouk při experimentu, ale May měla své pavoučí schopnosti již vrozené po svém otci, což taky znamená, že kvůli Petera bude celý rod Parkerů disponovat pavoučími schopnostmi.

 

Projevení síly:

May Parkerová měla neuvěřitelný talent na Basketball. Několik krát dostala medaili, nebo diplom kde se umístila na prvním místě. Při jednom z basketballových zápasů se projevila tak dobře, že kdyby existovala, záviděl by jí to i Michael Jordan. May se divila, jak to dokázala. Např. vyskočit do výšky větší, než je umístěn koš. To se jí nikdy nepovedlo. May začala tušit, že to nebude tím, že má pro Basketball velké nadání, ale že to má vrozené. Začala se ptát otce i matky, ale ti ji oba jednoduše odpověděli: " Já nebyl/a sportovní typ,,.

 

Pravda:

Když si May uvědomila, že je to až velký vrchol, Mary Jane musela s pravdou ven a říct jí vše o jejím otci. May byla tou dobou velmi rozrušená, když se dozvěděla, že její ote byl Spider-Man.

 

Začátek kariéry:

Když se syn mrtvého Harryho Osborna a synovec Normana Osborna dozvěděl, že za smrt jeho táty a dědečka může Spider-Man ( Tyto informace byly falešné ), rozhodl se vydat po stopách táty a dědy, kteří oba zešíleli a tím se proslavili pod identitou Green Goblin. Osborn Jr. unesl rodiče May Parkerové, a tehdy si May uvědomila, že když má někdo sílu, měl by jí pořádně využít. Zachránila své rodiče pod identitou Spider-Girl, a od té doby vlastně dělá to, co dělá pořád.

Spider-Girl se poprvé objevila v 105. čísle komiksu What If... . Všechny komiksy ze série pojednávaly o tom, co by se stalo, kdyby např. Eddie Brock již známý jako Venom přišel do styku s radioaktivní srnkou. 105. číslo se Spider-Girl pojednávalo o tom, co by se salo kdyby měli Peter Parker a Mary Jane Watsonová dceru. Příběh, který jste si přečetli v předchozím textu se odehrál v právě tomto komiksu. Původně bylo zvažováno, že Spider-Girl bude jen postava, která bude odpovídat na otázku - co kdyby měli Peter Parker a Mary Jane Watsonová dceru? Marvel se ale rozhodl, že jelikož je Spidermanovské universum oblíbené až moc, hodí do něj další přírustek - tedy Spider-Girl. Od té doby se stala May Parker jednou z nejdůležitějších postav z Pavoučí famílie.

 

Žádný film se Spider-Girl nebyl, a ani není zvažován.

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Zajímavé pojetí Spider-manovi dcery aletrochu moc mi to připomýná Barbaru Gordonovou tedy Bat-Girl která měla též ujímat místo superhrdinky.Ale nutno uznat že Barbara není Batmanova dcera když to Mary Spydeyho ano.Nadále to že je v budoucnosti a ne v současnosti.Ale přesto 4/5.

(28. ledna 2013)
Creature999
Offline

Mě se do komiksů moc nehodí, nemam jí moc rád. 3/5

(7. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1998
První výskyt What If... # 105
Svět Marvel
Strana Kladná
Schopnosti Všechny schopnosti zdědila po svém otci Peteru Parkerovi ( Spider-Man ).
Alias May Parker, May "Mayday" Parker, Web-Stunner, Hotshot
Výška 165 cm
Váha 50 kg
Barva vlasů hnědá
Barva očí hnědá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu New York City, New York

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 31. ledna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku