93.3%
Ezekiel

Marvel

93.3%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Ezekiel Sims má dlouhou historii, která je samotným Ezekielem zatajena. Ezekiel se většinou vyskytuje jako spojenec Spider-Mana. Spider-Manovi pomohl porazit Morlouna, nebo Mu i pomohl zjistit, kdo sám doopravdy je. Ezekiel je velmi záhadný, a jak již bylo zmíněno, o své minulosti mlčí. Bylo pouze vyzrazeno, jak přišel ke svým schopnostem a síle, ale o tom až v historii. Ezekiel by se dal popsat jako člověk, který je jen s těží pochopitelný. Jako člověk, který Vás varuje před nebezpečím, když Vám opravdu hrozí. Ovšem aby jste Mu v takové situaci rozumněli, o tom si můžete dát jen zdát, nebo být studiem a rčením našprtaní. Ve svém obleku je věčně zahalený ve své modré či černé kápi, černých nebo modrobílých kalhotách, a věčně je v akci naboso ( Což přímo nesnáší, jak dal vědět v sešitu Amazing Spider-Man: Návrat ). V civilu se vyskytuje jako obyčejný podnikatel, jako hodný stařík v libovolném oblečení, které z "Hygienických" důvodů často mění.

Jak již bylo zmíněno, Ezekiel o své minulosti neustále mlčí. Ovšem je známo, jak přišel ke své moci. Ezekiel objevil svou sílu a moc v dalekém Egyptě. Tam mu byl nabídnu věčný život, síla a moc za to, že jednomu z egyptských národu pomohl přemoci jejich věčné nepřátele. To se nedalo odmítnout. Následující den vyslal národ jednoho z občanů s Ezekielem do jakési jeskyně, kde se to vše odehrálo. Ezekielovo nebylo zaručené, že přežije, ale to Ezekiel i tak podstoupil. Postup byl takový: V blízkost musel být nožem zabit okylní pavouk. Krev pavouka zůstala na noži, který se brzy spojil s Ezekielem. Ezekiel prožil ohromnou bolest, a pak už se probudil ve svém domě v USA. Když Ezekiel zjistil, jakými schopnostmi disponuje, rozhodl se je využít pro ochranu USA. Našel si práci, a začal nový život. Často se spojuje se Spidermanem.

Ezekiel se poprvé vyskytl v komiksu Amazing Spider-Man # 30, který vyšel v roce 2001. Pak se o Ezekielovi nějakou dobu nevědělo. Ovšem se našel spisovatel Joseph Michael Straczinski, který Ezekiela vzkřísil v komiksu The Amazing Spider-Man: Coming Home ( Návrat ).

Marvel nikdy nezvažoval natočit film o Ezekielovi. Ani to nemají v plánu do budoucna, což je možná dobře, jelikož je Ezekiel velmi neznámá postava.

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Výborná postava. Dokáže Spideyho varovat před nebezpečím a v případě nouze sám nabídne pomocnou ruku. Tato postava si rozhodně zaslouží 5/5.

(26. ledna 2013)
Batman
Offline

Parádní postava jenž mně vemi mile překvapila.A to hlavně tím že nové postavy jsou většinou zbytečné on však ne.

(26. ledna 2013)
Cap 12
Offline

S touto postavou jsem se poprvé seznámil v prvním dílu UKK. Ezekiel si rozhodně zaslouží 5z5.

(27. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt Amazing Spider-Man # 30
Svět Marvel
Strana Kladná
Schopnosti Stejné schopnosti jako Spider-Man, akorát bez metání pavučin a pavoučího smyslu, a navíc disponuje zvýšenou silou a váhou.
Alias Ezekiel Sims
Výška --
Váha 180 kg
Barva vlasů bílá
Barva očí modrá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu USA, -

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 17. ledna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku