--
Sakura Haruno

Anime/Manga

--

Ovládá lékařské techniky. Velka síla. Miluje Ssukeho.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Haruno Sakura se narodila v Konoze. Chodila na akademii s Narutem a Sasukem. Tenkrát byla do Sasukeho zamilovaná a udělal by pro něho vše. Na akademii byla lepší než Naruto. Našla svoji rivalku Ino Yamanaka, s kterou bojovala o Sasukeho, ten ale nechtěl ani jednu. O Sakuru měl zájem Naruto, ale ona o Naruta neměla, protože nic neuměl a byl hloupý. Později se do Sakuri zamiloval i Rock Lee. Sasuke o ní neměl nikdy zájem. Po akademii bylo rozděleni do týmu.

 

Sakura byla v týmu 7 společně s Narutem a Sasukem. Sakura byla předvídaná že bude dobře ovládat Genjutsu což se nestalo.Při první zkoušce v týmu ji jednoduše Hatake Kakashi přelstil pomoci Genjutsu. Na své první týmové misi se držela od boje a chránila muže jménem Tazuna, když Naruto,Sasuke a Kakashi bojovali. Při 1 Chuninské zkoušce prošla, protože je chytrá a učila se jak byla malá.V 2 chuninské zkoušce chránila Naruta a Sasukeho když byly v komatu a chtěly je zabit lidi ze Zvučné vesnice kdyby jim nedošel na pomoc Rock Lee tak sakuru zabiji. V 3 zkoušce měla bojoval proti svému rivalovi Ino Yamanaka. Sakura si začne připadat  že je slabá jak uvidí Naruta a Sasukeho tak silné.

 

Jakmile do vesnice dorazí Tsunade, tak ji Sakura požádá jestli by ji neučila lékařské techniky. Tsunade žádost přijala a Sakuru učí. Sakura je velmi ctižádostivá a snaží se dohnat Sasukeho a Naruta. Ti ji ale bohužel utekli. Jak Sasce opustí Konohu tak Sakura dojde Naruta požádat s brekem na tváři aby šel Sasukemu na pomoc a přivedl ho zpět. Sasuke se ale nevrátil a tak byla dlouho smutná.

 

Sakura zpomalovala rozvoj a zlepšení Naruta a Sasukeho, na většině misi se jen rozbrečela a ostatní ji museli zachránit.

 

Naruto Shippuden:

 

Sakura o hodně dospěla a vyrostla. S Narutem se stali dobří přátelé.Když opakovali zkoušku o rolničky s Kakashim, ukázala sakura že se nenaučila od Tsunade jen lékařské techniky, ale zdědila nejspíš její vůli a dostala velikou sílu.Tentokrát Kakashiho porazili díky Narutově strategii.Vydává se společně na misi s Narutem a týmem Might Guye zachránit Kazekageho Gaaru. Když dorazili do Písečné vesnice tak vyléčila Kankura, z kterým si nikdo z lékařských shinobi s Písečné nevěděli rady. Po vyléčeni Gaarovího bratra se vídávají na cestu. Musí bojoval proti Sasorimu, kterého po nějaké době zabijí.

 

Sakuru uvidíme v díle jak Naruto bojuje proti Orochimarovi, do boje se nepřipojí a stoji v pozadí, ale jak se Konoha vydá chytit 3 ocasého démona tak je sakura po dlouhé době potřebná. Pomáhá s pečetní bariérou. Pote se sakura domluví skoro s celou vesnici kromě Naruta že se rozhodne zabít Sasukeho. Po opuštění vesnice sakura použije uspávací bombu a uspí ostatní členy kteří ji chtěli pomoc aby zabila Sasukeho.

 

Když se sakura ukáže přes Sasukem tak ji Sasuke napadne, kdyby nedorazil rychle Naruta tak by byla mrtva. Mohlo dojit ke krásnému boji, ale Tobi to ukončil a teleportoval Sasukeho pryč. Kakashi řekne sakuře ať vyléčí Karin, kterou zradil a zranil Sasuke. Když začala 3 světová válka ninju tak je sakura v lékařském táboře kde pomáhá zraněným lidem.

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt Naruto 1,Manga 3
Svět Anime/Manga
Strana Kladná
Schopnosti Neovládá moc technik.Má velkou sílu, kterou dokáže rozvít cokoliv.Je velmi dobrá v lékařských technikách.
Alias --
Výška 161 cm
Váha 45 kg
Barva vlasů růžová
Barva očí zelená
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu Konoha

Systémové informace

Má na starosti breadshot
Vloženo 9. ledna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku