--
Rock Lee

Anime/Manga

--

Rock Lee pochází z Konohy. Má rad alkohol když se napije tak je ještě silnější.Miluje Sakuru.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Rock Lee se narodil v Konoze. Když byl malý tak neměl předpoklady stát se shinobim, protože neuměl používat charku a ani do dnes mu to nejde. Našel se mighto guie, který v něm viděl velkou vůli. Jeho mistr ho trénoval tvrdě. Umí dokonale taijutsu. Když byl malý patřil do jednoho z nejlepších týmu v Konoze.

 

Když byla chuninská zkouška tak ve 3 zkoušce bojoval proti Gaarovy, Rock Lee mu dost ublížil jak byl rychlí tak Gaara nestíhal.Nakonec ho Gaara chytl přelámal mu nohy a poškodil páteř. Musel počkat než do vesnice dorazí Tsunade a provede operaci.Ta mu však řekla že má jen 50% úspěšnost že se povede, kdyby se nepovedla Lee zemře. Operace se úspěšně provede, musí zůstat bez zatížení nejlépe ležet,ale vydává se na misi z Narutem dovést Sasukeho zpět do vesnice, zastaví se těsně před koncem.

 

Musí bojovat s Kimimarém, který ho skoro zabije, ale na pomoc mu dorazí Gaara, který Kimimara porazí a Leeho přivede zpět do vesnice. Zamilovat se na Sakuri ona jeho ale nemiluje.V Shippudenech se znovu vydává na misi z Narutem tentokrát zachránit Gaaru, kterého unesli dva členové Akatsuki. Leeho vidíme jen když se vydává na mise s Narutem. Ještě byl na misi když Konoha chtěla získat 3 ocasého démona. Kterého bohužel nezískají a vezme jim ho Akatsuki.

 

Rock Jee je nenápadná postava, když bojoval Naruto s Nagatem (Pein) byl na misi mimo vesnici.V nejnovějších dílech (myslím mangu) bojuje ve válce společně se svými kamarády aby zachránili Naruta a Killer Beeho a celý svět.

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt Naruto 21,Manga 36
Svět Anime/Manga
Strana Kladná
Schopnosti Skoro nejlepší shinobi v Taijutsu.Přední lotus,8 bran. Nějaké techniky v angličtině : Dynamic Entry,Double Dynamic Entry,Shadow of the Dancing Leaf...
Alias --
Výška 172 cm
Váha 55 kg
Barva vlasů černá
Barva očí černá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu Konoha

Systémové informace

Má na starosti breadshot
Vloženo 7. ledna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku