100.0%
Hatake Kakashi

Anime/Manga

100.0%

Jounin Skryté Listové vesnice, velice silný shinobi. Velitel týmu 7 (Naruto, Sasuke a Sakura).

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Je Jouninem (Jounin = vysoká hodnost ninji) Listové vesnice a velitelem týmu 7 (Naruto, Sasuke a Sakura).

 

Dřív byl členem elitní jednotky ANBU. Jako Genin byl v týmu společně s ninji Uchiha Obito a Rin.

 

V záchrané misi Rin byl Obito těžce zraněn a svůj sharingan "daroval" Kakashimu, takže má sharingan, přesto že není příslušník klanu Uchiha. Díky sharinganu už zkopíroval přes 1 000 jutsu/technik.

 

Je fanouškem série knížek Come, Come Paradise které píše jeden ze tří legendárních Sanninů, Jiraiya. Dokázal se dostat na takovou úroveň, že částečně ovládl i mangekyou sharingan a patří mezi nejsilnější shinobi Skryté Listové.

Komentáře uživatelů

Senna
Offline

Kakashi Hatake je extrémně nadaný ninja z Listové vesnice. Ninjovskou akademii dokončil již v pěti letech. V deseti letech úspěšně složil Chuninskou zkoušku, a o tři roky později se stal Jouninem. Jeho týmovými partnery byli Rin Nohara a Obito Uchiha. Dohled nad celým týmem držel 4. Hokage - Minato Namikaze. Kakashi měl od svého povýšení na Jounina mnoho týmů, ale nikdy nikdo u něj neprospěl v předkole zkoušky Chuninů. Jediný tým, který uspěl, byl tým 7, který tvoří Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Sasuke Uchiha. Kakashi splnil 197 D-misí, 190 C-misí, 414 B-misí, 298 A-misí, 42 S-misí. Techniky: Sennen Goroshi Magen: Narakumi Raiton: Chidori/Raikiri Rasengan Kage Bunshin no Jutsu Kamui Tajuu Kage Bunshin no Jutsu Sharingan Mangekyou Sharingan Fuuja Houin Shunshin no Jutsu Mizu Bunshin no Jutsu Kuchiyose no Jutsu Ayatsuito no Jutsu Suiton: Suikoudan no Jutsu Suiton: Suijinheki

(15. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt --
Svět Anime/Manga
Strana Kladná
Schopnosti Má sharingan který mu v děctví daroval Uchiha Obito (sharingan mají normálně jen příslušníci klanu Uchiha, sharingan je speciální oko, má různé vlastnosti, například můžete předvídat pohyby nepřítele nebo zkopírovat jeho techniku.) Skvěle ovládá ninjutsu a hned několik živlů např.: země, blesk. Je taktéž výborný v taijutsu.
Alias Kopírovací ninja Kakashi, Sharingan Kakashi
Výška 181 cm
Váha 68 kg
Barva vlasů bílá
Barva očí černá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu Konoha

Systémové informace

Má na starosti TimeSplitter
breadshot
Vloženo 27. prosince 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku