Jonathan Mostow

Jonathan Mostow se narodil 28.listopadu 1961, k filmu přičichl během studií na Harvardu, kde natočil několik dokumentů a krátkých filmů. Jeho prvním filmem byl autorský snímek Beverly Hills Bodysnatchers z roku 1989, ke kterému si napsal scénář a dělal produkci. Následoval televizní film Flight of the Black Angel (1991), vstupem do hlavní ligy byl pro něj až akční film Únos (Breakdown) s Kurtem Russellem v hlavní roli. Mezi tímto filmem a Ponorkou U-571 se Mostow ještě podílel jako výkonný producent na filmu Hra a také režíroval poslední z dvanácti epizod seriálu HBO "Ze Země na Měsíc" v hlavní roli s Tomem Hanksem.

Biografie

Jonathan Mostow se narodil 28.listopadu 1961, k filmu přičichl během studií na Harvardu, kde natočil několik dokumentů a krátkých filmů. Jeho prvním filmem byl autorský snímek Beverly Hills Bodysnatchers z roku 1989, ke kterému si napsal scénář a dělal produkci. Následoval televizní film Flight of the Black Angel (1991), vstupem do hlavní ligy byl pro něj až akční film Únos (Breakdown) s Kurtem Russellem v hlavní roli.

Mezi tímto filmem a Ponorkou U-571 se Mostow ještě podílel jako výkonný producent na filmu Hra a také režíroval poslední z dvanácti epizod seriálu HBO "Ze Země na Měsíc" v hlavní roli s Tomem Hanksem.

(Zdroj: Edna.cz)

Filmy

Seřadit dle

Režisér

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Datum narození 0000
Národnost americká

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 28. srpna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku