Megan Fox

Megan Fox se narodila a už jako malá začala projevovat velký zájem o herectví.

Biografie

Megan Fox se narodila a už jako malá začala projevovat velký zájem o herectví.

Sny se jí začaly plnit už v 15 letech, kdy dostala jednu z vedlejších rolí v rodinné komedii Sestry na Bahamách (2001). Zde si zahrála po boku známých dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsenových. Její další role byly spíše seriálové, a to v Ocean Ave (2002), Co na tobě miluju (2002), Hope & Faith (2003) a v neposlední řadě v komediálním seriálu Dva a půl chlapa s Charlie Sheenem a dalšími hollywoodskými hvězdami.

Po dvou letech účinkování v seriálech přichází konečně celovečerní film, a to romantická komedie Zpověď královny střední školy (2004) s Lindsay Lohan, kde si zahrála roli Carly.

Zlom v její herecké kariéře ovšem přichází až roku 2007 nabídkou na účinkování jedné z hlavních rolí velkolepého projektu Transformers režiséra Michaela Baye. Bay je podepsán pod takovými kasovními trháky jako Armageddon, Mizerové a Pearl Harbor. Jeho filmy zaručují spousty efektů, výbuchů a výborné práce s kamerou. Není tedy divu, že právě on šel do tohoto projektu, jehož natáčecí náklady se vyšplhaly do výše 150 miliónů $ a producentem byl dobře známý Steven Spielberg.

Při Meganině vzhledu a postavě není divu, že jejím dalším velkým koníčkem se stal modeling. Mezi její největší úspěchy v této branži patří účast v anketě 100 sexy žen světa roku 2006, kde se umístila na 68. místě. Populární celosvětový časopis Maxim ji umístil v Anketě nejžhavějších žen roku 2007 na vynikajícím 18. místě.

Zdroj: CSFD.cz

Filmy

Seřadit dle

Herec

Zobrazit více
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Datum narození 16/05/1986
Národnost americká

Systémové informace

Má na starosti breadshot
Vloženo --
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku