Mike Zeck

Mike Zeck je známý především jako kreslíř legendárního a i u nás vydaného komiksu Spider-Man: Kravenův poslední lov. Tam už je samozřejmě podstatně vykreslenější – Kravenův poslední lov je dodnes považovaný za jeho nejlepší dílo. Mike Zeck je zástupce klasického komiksového stylu, přesného a detailního. V Marvelu začal pracovat v roce 1977, ve svých osmadvaceti letech. Svou kariéru začal v sérii Master of Kung Fu (častý zkušební projekt mnoha začínajících tvůrců), aby se časem dostal k mnohem slavnějším hrdinům, jako je Aquaman, Green Lantern, Captain America, Lobo či Batman. Taky kreslil Punisherovu sérii Circle of Blood, už zmíněného Kravena a samozřejmě Tajné války.

Biografie

Mike Zeck je známý především jako kreslíř legendárního a i u nás vydaného komiksu Spider-Man: Kravenův poslední lov. Tam už je samozřejmě podstatně vykreslenější – Kravenův poslední lov je dodnes považovaný za jeho nejlepší dílo.

Mike Zeck je zástupce klasického komiksového stylu, přesného a detailního. V Marvelu začal pracovat v roce 1977, ve svých osmadvaceti letech. Svou kariéru začal v sérii Master of Kung Fu (častý zkušební projekt mnoha začínajících tvůrců), aby se časem dostal k mnohem slavnějším hrdinům, jako je Aquaman, Green Lantern, Captain America, Lobo či Batman. Taky kreslil Punisherovu sérii Circle of Blood, už zmíněného Kravena a samozřejmě Tajné války.
 

Zdroj: Oficiální text distributora

Komiksy

Seřadit dle

Kresba

Zobrazit více
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Datum narození 06/09/1949
Národnost americká

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 3. listopadu 2013
Naposledy editováno 3. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku