Genevieve Padalecki

Genevieve Cortese se narodila 8. ledna 1981 v San Francisku, ve Spojených státech. Zde také vyrůstala do svých třinácti let. Je vdaná za herce Jareda Padaleckiho. Své „Ano“ si řekli 27. února 2010 ve městě Sun Valley v Idahu. Jejich přítel a kolega Jensen Ackles jim dělal družbu. Získala bakalářský titul na Umělecké Univerzitě (Tisch School of the Arts) v New Yorku, vystudovala výtvarné umění. Kromě herectví se také věnuje sportům, jako je jízda na snowboardu nebo běh. Ve volném čase se také věnuje čtení. Mezi její oblíbené knihy patří Lolita (Vladimir Nabokov). Začínala v seriálu MRTVÁ ZÓNA (2002), ztvárnila zde malou roli (Chloe Greeg), která ji příliš neproslavila - zahrála si pouze v jedné epizodě. Naopak v seriálu...

Biografie

Genevieve Cortese se narodila 8. ledna 1981 v San Francisku, ve Spojených státech. Zde také vyrůstala do svých třinácti let. Je vdaná za herce Jareda Padaleckiho. Své „Ano“ si řekli 27. února 2010 ve městě Sun Valley v Idahu. Jejich přítel a kolega Jensen Ackles jim dělal družbu. Získala bakalářský titul na Umělecké Univerzitě (Tisch School of the Arts) v New Yorku, vystudovala výtvarné umění. Kromě herectví se také věnuje sportům, jako je jízda na snowboardu nebo běh. Ve volném čase se také věnuje čtení. Mezi její oblíbené knihy patří Lolita (Vladimir Nabokov).

Začínala v seriálu MRTVÁ ZÓNA (2002), ztvárnila zde malou roli (Chloe Greeg), která ji příliš neproslavila - zahrála si pouze v jedné epizodě. Naopak v seriálu WILDFIRE (2005) jí nabídli větší možnost, aby ukázala svůj herecký talent - dostala hlavní roli (Chris Furillo). Hned poté ji byla nabídnuta role v seriálu LOVCI DUCHŮ (2005). Přestože ji obsadili až do 4. série, její postava patří mezi hlavní – obsadila roli démonky Ruby. Zahrála si zde se svým manželem Jaredem Padaleckim. Následně hrála ve filmech jako DĚTI AMERIKY (2005), ŽHAVÉ NÁPADY (2006), ŽIVOT JE KRÁTKÝ (2006), tady obsadila pouze malé vedlejší role. V seriálu FLASHFORWARD - VZPOMÍNKA NA BUDOUCNOST (2009) ztvárnila vedlejší postavu Tracy Stark.

Zdroj: CSFD.cz

Filmy

Seřadit dle

Herec

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Datum narození 08/01/1981
Národnost americká

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 25. října 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku