--
Death Note: Zápisník smrti 1

Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře. Používání zápisníku se řídí celou řadou přesně stanovených pravidel a zabíjet s jeho pomocí může pouze jeho právoplatný majitel. Nikde se však nepíše, že by se majitelem zápisníku nemohl stát člověk... A tak se jednoho dne jeden z těchto zápisníků dostane do rukou chlapce jménem Light Jagami, mimořádně inteligentního a nadaného mladíka, který se pod vlivem svého otce, policejního náčelníka, připravuje na dráhu kriminalisty. Nalezený zápisník mu poskytne velmi lákavou zkratku k samozvané spravedlnosti.

Obsah

Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře. Používání zápisníku se řídí celou řadou přesně stanovených pravidel a zabíjet s jeho pomocí může pouze jeho právoplatný majitel. Nikde se však nepíše, že by se majitelem zápisníku nemohl stát člověk... 
A tak se jednoho dne jeden z těchto zápisníků dostane do rukou chlapce jménem Light Jagami, mimořádně inteligentního a nadaného mladíka, který se pod vlivem svého otce, policejního náčelníka, připravuje na dráhu kriminalisty. Nalezený zápisník mu poskytne velmi lákavou zkratku k samozvané spravedlnosti.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje kapitoly:

  • 1. Nuda
  • 2. L
  • 3. Rodina
  • 4. Proud
  • 5. Oči
  • 6. Vyšetřování
  • 7. Terč

Autoři

Tsugumi Ohba
Tsugumi Ohba
Scénář
Takeshi Obata
Takeshi Obata
Kresba

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Desu Nóto 1
Druh Román
Žánr Manga
Série Death Note: Zápisník smrti (2011)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 10/08/2011
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 10/04/2004
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Tsugumi Ohba
Kresba: Takeshi Obata

Typ vazby

Brožovaná

Formát 115x175mm
Počet stran 198
Tisk černobílý
Cena 189.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Padawan
Vloženo 16. července 2013
Naposledy editováno 28. března 2016

Najdete nás na Facebooku