97.5%
Kick-Ass: Nářez 2
97.5%
-- %
Extérní hodnocení

Po prvním díle může přijít jediná věc. Týmovka. David Lizewski, puberťák s téměř nulovým bojovým výcvikem a superhrdinským kostýmem, se v minulé knize pustil (po boku ještě mladší Zabíjačky) do mafie... a vyhrál. Stal se celebritou a najednou chce být každý superhrdina. Další logický krok pro Lizewského alias Nářeza? Stát se členem superhrdinského týmu. Jenže druhá strana má ten samý nápad.

Obsah

Po prvním díle může přijít jediná věc.

Týmovka.

David Lizewski, puberťák s téměř nulovým bojovým výcvikem a superhrdinským kostýmem, se v minulé knize pustil (po boku ještě mladší Zabíjačky) do mafie... a vyhrál. Stal se celebritou a najednou chce být každý superhrdina. Další logický krok pro Lizewského alias Nářeza? Stát se členem superhrdinského týmu.

Jenže druhá strana má ten samý nápad. Nářezův bývalý parťák Zuřivec dává do kupy tým psychopatů, aby rozpoutali krvavou lázeň a zničili všechno, co je Nářezovi drahé.

Jaká bude cena za hrdinství?

Zatraceně vysoká.

Nářez 2: Na plný koule je temnější a nelítostnější (ale pořád stejně zábavné) pokračování komiksového hitu!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Kick-Ass 2 #1-7

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Const.ex
Offline

Pokorně válím držku v blátě a valím bulvy, protože Millar dokázal posunout Nářeza na úplně jinou úroveň (prostě jiná liga, ne-li jinej sport). Čekal jsem veskrze podobné pokračování prvnímu dílu (krev, akce a hlavně absurdní sranda), ale Millar se nebojí a jde ještě dál. A já hrdě půjdu za ním. Tohle je Star Wars epizoda V pro Kick-Ass sérii!

(22. října 2013)
Damien
Offline

Nechci to srovnávat s prvním dílem, ale pravdou je, že tenhle je fakt o něco tvrdší a drsnější. Jinak viz má recenze.

(19. srpna 2013)
Cap 12
Offline

Druhý díl Nářeza byl opravdu o něco drsnější a brutálnější, ale i tak jsem se bavil. už jsem nebil tak nadšen jako u čtení jedničky ale to změnila až epická bitva na Time squer. Už se chystám na čtení spin-off k Hit-girl v amerických sešitovkách. Druhý Nářez mě pobavil a uchvátil takže 100%!

(11. listopadu 2013)
Mr.FREAKE
Offline

Podla mňa svizné, trochu dosť viac brutálne ako by trebalo ale aj tak proste super. Podobne ako prvý diel je to fanboyovská záležitosť a to si cením. Za mňa plná palba.

(22. srpna 2013)
Batman
Offline

Jednička bylo něco opravdu nevídaného, a hlavně zábavného.Dvojka?Dvojka je ještě o chlup lepší, a zábavnější.Ano, sice je to trochu víc sprosté a brutálnější než by bylo třeba,ale i tak tohle je sakra Millar!Navíc na tom jde vidět že jde čistě o komiks pro pravé fanoušky, hromada odkazů a narážek.Tohle je Millarovo Imperium vrací úder, jeho Temný rytíř.A stejně jako patří jednička,na poli originů, k tomu nejlepšímu tak dvojka patří k týmovkám.Plný počet.

(20. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Kick-Ass 2
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Kick-Ass: Nářez (2010)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 11/07/2013
Originální vydavatelství Icon Comics
Datum vydání v zahraničí 09/04/2013
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Mark Millar
Kresba: John Romita, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 208
Tisk barevný
Cena 449.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Kick-Ass: Nářez

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 11. července 2013
Naposledy editováno 8. března 2016

Najdete nás na Facebooku