97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Konečně se nám dostalo od UKK to, co jsme očekávali-Zázraky. Nenacházím slova která by vystihovala tu úchvatnou malbu Alexe Rosse. Busiekův nesmírně silný scénář a geniální životní příběh Phila Sheldona a mnou již zmiňovaná úchvatná malba Rosse, dělá Zázraky nadprůměrným komiksem. A hlavně ten geniální nápad, dát novináře bez schopností jako hlavní postavu. Konečně jsme se mohli podívat jak se na superhrdiny dívají obyčejní lidé. Toto nelze hodnotit jinak, než plným počtem, a pokud se někdo jen troch zajímá o komiksi, tak si tohle musí rozhodně přečíst. Stále vzhůru, a Excelsior!

(18. července 2013)
Drekorian
Offline

Čtvrtka UKK za námi a patnácté číslo je podle mě naprosto bezkonkurenčně to nejlepší, co jsme mohli doposud vidět. Nádherný epos, spousta vynikajících bonusů, skvělá malba, nebýt místy trochu humpoláckého překladu, bylo by to zcela dokonalé.

(11. července 2013)
arrow
Offline

Nejlepší z UKK tohle je vážně špička. Originální příběh Kurta Buiseka dokonale koresponduje s to nejlepší kresbou Alexe Rosse. Komiks z pohledu normálního novináře, který je v centru dění a přihlíží k nejpodstatnějším momentům jak této planety, tak i života superhrdinů. Jednotlivá stránka je jako obraz. Tento komiks patří k mým nejoblíbenějším, hodnotím 100%. Jediné co bych vytknul je, že jsem nepochopil některé spojitosti (což je spíše moje chyba) a doporučuji všem si ho přečíst, obzvláště nováčkům ve světě komiksů.

(20. října 2015)
jardoom
Offline

Tak perfektní komiks sem snad nikdy nečetl. Už sem měl plné zuby toho jak UKK představuje jejich "nejlepší" vyber komiksů a přitom nabízí průměr který nebyl ničím výjmečný. Tento díl ale mění mé celkové mínění. Kniha zázraky je odedneška mou nejoblíbenější komiksovkou. Tak trochu sem se dokázal vcítit do role hlavního hrdiny,člověka. Možná proto že sám sem člověk a mám tím pádem k této postavě nejblíž. Nelze hodnotit jinak než plným počtem.

(17. července 2013)
S4TW
Offline

Tato kniha se prostě nedá srovnávat s jinými knihami v rámci UKK, jelikož se jedná o jiný žánr (o pohled normálního člověka na svět superhrdinů). Jak již zde bylo řečeno, je to skvěle napsané a snad ještě lépe nakreslené. Já osobně kresbu hodnotím jako zatím nejlepší v celém UKK. Příběh nám připomene většinu důležitých milníků Marvel Universa, ale hlavně nám dá obrázek o tom, jak se lidé v tomto světě na Zázraky koukají. Z knihy jsem měl velký zážitek, dost odlišný od ostatních komiksů a to zážitek perfektní. Skvělé dílo, vážně. A jako perličku bych zdůraznil bonus v podobě toho, jak vzniká taková kresba obálky či komiksové stránky (velice zajímavé). Perfektos bukos!

(31. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku