97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Nevím co dodat. Tak originální komiks s tak neuveřitelnou kresbou zpracovává tak silné téma, že si nemohu pomoct a musím hodnotit jednoznačně. Některé detaily opravdu zahřejou na duši. Super scéna když si Peter Parker jde odevzdat nějaké fotografie Spider-Mana a myjí tím hlavního hrdinu tohoto komiksu, kterým je člověk. Ano člověk!

(15. července 2013)
Damien
Offline

Většinou se dívám trochu skepticky na všechny díla, která někdo označil za přelomová, zásadní nebo inovátorská. Nutno říct, že Zázraky v tomto ohledu nebyly výjimkou. Stačilo ale projít prvních pár stránek a veškeré moje předsudky nebo obavy opadly jako sníh na jaře. Nebyla to jen podmanivá a nádherná kresba, která dokonale navozuje atmosféru minulého století užívajíc všech atributů, které by poválečnou éru nebo sedmdesátá léta indikovaly. Především příběh mi přišel naprosto geniální. Vývoj Marvelovského panteonu očima prostého novináře, sledujícího vývoj hrdinů a veřejného mínění na ně. Zkrátka komiks s myšlenkou. Jestli ne nejlepší, co UKK přinesl, tak rozhodně ve vedení.

(14. července 2013)
Singular
Offline

Nevídané,neslýchané.....nesmíchané :D. Super zážitek vědět jak se cítí člověk mezi superhrdiny. Kresba až kulervoucí!

(21. října 2013)
Elhonzo
Offline

Tak tohle je něco epického parádní příběh a kresba na jejíž správné popsání nemám dostatečnou slovní zásobu. Neříkám že aby jste si tohle dílo vychutnali potřebujete znát tu straší historii Marvelu ale rozhodně to pomáhá, je tam plno (dnes již klasických ) příběhů převyprávěných z jiného pohledu , toho lidského. Určitě potěší i camea těch né přímo superhrdinských postav (mladý J.J.Jameson a Ghost Rider , dvouoký Nick Fury nebo pošťák F4).Vše je tak skvěle lidsky podáno že to ve vás někdy i vzbudí emoce (scéna s mutantem ve sklepě , smrt Gwen Stacyové)což se neděje ve všech komiksech . Tohle by prostě nemělo chybět v knihovně nikoho kdo to s komiksy myslí trochu vážně , skoro mi až přijde že sem za tu cenu dvou stovek někoho okrad .

(12. července 2013)
Drekorian
Offline

Čtvrtka UKK za námi a patnácté číslo je podle mě naprosto bezkonkurenčně to nejlepší, co jsme mohli doposud vidět. Nádherný epos, spousta vynikajících bonusů, skvělá malba, nebýt místy trochu humpoláckého překladu, bylo by to zcela dokonalé.

(11. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku