97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Výborný scénář - ten příběh je vážně skvělý až geniální, Phil Sheldon má hlubokou psychologii a samozřejmě báječný životní příběh, jeho knihu Marvels bych si rád pořídil :)! Ke kresbě mám výhrady, ve skrze je výborná, budovy, prostory, prostředí, civilní postavy - vše skvělé, ale superhrdinové se mi moc nelíbili. Celkově vysoký nadprůměr, ale ke geniálním kouskům tomu něco chybí.

(14. července 2013)
jardoom
Offline

Tak perfektní komiks sem snad nikdy nečetl. Už sem měl plné zuby toho jak UKK představuje jejich "nejlepší" vyber komiksů a přitom nabízí průměr který nebyl ničím výjmečný. Tento díl ale mění mé celkové mínění. Kniha zázraky je odedneška mou nejoblíbenější komiksovkou. Tak trochu sem se dokázal vcítit do role hlavního hrdiny,člověka. Možná proto že sám sem člověk a mám tím pádem k této postavě nejblíž. Nelze hodnotit jinak než plným počtem.

(17. července 2013)
arrow
Offline

Nejlepší z UKK tohle je vážně špička. Originální příběh Kurta Buiseka dokonale koresponduje s to nejlepší kresbou Alexe Rosse. Komiks z pohledu normálního novináře, který je v centru dění a přihlíží k nejpodstatnějším momentům jak této planety, tak i života superhrdinů. Jednotlivá stránka je jako obraz. Tento komiks patří k mým nejoblíbenějším, hodnotím 100%. Jediné co bych vytknul je, že jsem nepochopil některé spojitosti (což je spíše moje chyba) a doporučuji všem si ho přečíst, obzvláště nováčkům ve světě komiksů.

(20. října 2015)
Singular
Offline

Nevídané,neslýchané.....nesmíchané :D. Super zážitek vědět jak se cítí člověk mezi superhrdiny. Kresba až kulervoucí!

(21. října 2013)
karl173
Offline

Na první pohled vás kniha upoutá kresbou Alexe Rosse a zpočátku půjde spíše o ni. Příběh se rozjíždí pomalu a nulté a první dvě čísla jsou především zajímavě a dobře zachycené důležité momenty či milníky Marvelu. Postupně ale příběh novináře Sheldona rostl na hloubce a třetí a čtvrtá kapitola byli jednoduše řečeno skvělé. Z průřezu historií se stal příběh nad kterým je třeba se zamyslet a faktem je že i když se jedná o fantasy, tak chování lidí je jak z reálného života. A je to smutný pohled. 90%

(7. října 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku