97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Tak tu máme zdaleka nejlepší kousek v sérii UKK. Už jsem skoro nedoufal, že se něčeho takového od Marvelu dočkám. Můj názor je v recenzi, tak se nechci opakovat, ale je to zkrátka skvělé namalované, hluboce promyšlené a brilantně napsané. Tohle si prostě plný počet zaslouží.

(14. července 2013)
Traum
Offline

komiksu ubírá na dokonalosti jen kvalita tisku a barvy... zamrzí i absence McCloudova článku ,,Jak číst zázraky", která byla v původní verzi...

(22. července 2013)
Elhonzo
Offline

Tak tohle je něco epického parádní příběh a kresba na jejíž správné popsání nemám dostatečnou slovní zásobu. Neříkám že aby jste si tohle dílo vychutnali potřebujete znát tu straší historii Marvelu ale rozhodně to pomáhá, je tam plno (dnes již klasických ) příběhů převyprávěných z jiného pohledu , toho lidského. Určitě potěší i camea těch né přímo superhrdinských postav (mladý J.J.Jameson a Ghost Rider , dvouoký Nick Fury nebo pošťák F4).Vše je tak skvěle lidsky podáno že to ve vás někdy i vzbudí emoce (scéna s mutantem ve sklepě , smrt Gwen Stacyové)což se neděje ve všech komiksech . Tohle by prostě nemělo chybět v knihovně nikoho kdo to s komiksy myslí trochu vážně , skoro mi až přijde že sem za tu cenu dvou stovek někoho okrad .

(12. července 2013)
Singular
Offline

Nevídané,neslýchané.....nesmíchané :D. Super zážitek vědět jak se cítí člověk mezi superhrdiny. Kresba až kulervoucí!

(21. října 2013)
jh666
Offline

Prostě nádhera. Krásná kresba a největší události z dějin Marvelu očima normálních lidí. Nultý sešit o prvním Human Torchovi je sice kraťoučký, ale člověka tak nějak zasáhne. A pak je tu všechno druhá světová, Avengers, FF a Galactus, nenávist vůči mutantům a Sentinely a vše končí u Gwen. Věděl jsem jak to skončí, ale stejně mě to zasáhlo, protože těch pár stran stačilo, abych si jí hodně oblíbil. Kdyby to šlo 6z5

(7. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku