97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Tento komiks som mal v hladáčiku už nejaký ten rok,takže ma potešilo vydanie v UKK. Busiekov príbeh srší originalitou.Skvelý nápad sledovania superhrdinov takpovediac z nášho,ľudského pohľadu je dotiahnutý k dokonalosti.Rovnako ako fotorealistická kresba,či skor maľba.Proste krása a zásdné dielo pre každého fandu superhrdinov....nielen Marvelu......Nekompromisných 5z5

(27. ledna 2015)
Const.ex
Offline

Tak tohle je asi zatím teprve třetí nebo možná čtvrtý komiks z UKK, který si určitě přečtu minimálně ještě jednou (a zároveň první, který si přečtu určitě ještě dvakrát). Na jednu stranu to o UKK edici, po prvních 15 číslech, nevypovídá nic dobrého, ale na druhou stranu můžeme být rádi, že tu "vatu" (fanoušci Marvelu mě asi ukamenují) občas proloží něčím nezapomenutelným, co si budete pamatovat do konce života, ale i tak si to budete chtít přečíst znovu a znovu.

(23. července 2013)
Cap 12
Offline

Konečně se nám dostalo od UKK to, co jsme očekávali-Zázraky. Nenacházím slova která by vystihovala tu úchvatnou malbu Alexe Rosse. Busiekův nesmírně silný scénář a geniální životní příběh Phila Sheldona a mnou již zmiňovaná úchvatná malba Rosse, dělá Zázraky nadprůměrným komiksem. A hlavně ten geniální nápad, dát novináře bez schopností jako hlavní postavu. Konečně jsme se mohli podívat jak se na superhrdiny dívají obyčejní lidé. Toto nelze hodnotit jinak, než plným počtem, a pokud se někdo jen troch zajímá o komiksi, tak si tohle musí rozhodně přečíst. Stále vzhůru, a Excelsior!

(18. července 2013)
arrow
Offline

Nejlepší z UKK tohle je vážně špička. Originální příběh Kurta Buiseka dokonale koresponduje s to nejlepší kresbou Alexe Rosse. Komiks z pohledu normálního novináře, který je v centru dění a přihlíží k nejpodstatnějším momentům jak této planety, tak i života superhrdinů. Jednotlivá stránka je jako obraz. Tento komiks patří k mým nejoblíbenějším, hodnotím 100%. Jediné co bych vytknul je, že jsem nepochopil některé spojitosti (což je spíše moje chyba) a doporučuji všem si ho přečíst, obzvláště nováčkům ve světě komiksů.

(20. října 2015)
Morzael
Offline

Tak tu máme zdaleka nejlepší kousek v sérii UKK. Už jsem skoro nedoufal, že se něčeho takového od Marvelu dočkám. Můj názor je v recenzi, tak se nechci opakovat, ale je to zkrátka skvělé namalované, hluboce promyšlené a brilantně napsané. Tohle si prostě plný počet zaslouží.

(14. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku