97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Tak tu máme zdaleka nejlepší kousek v sérii UKK. Už jsem skoro nedoufal, že se něčeho takového od Marvelu dočkám. Můj názor je v recenzi, tak se nechci opakovat, ale je to zkrátka skvělé namalované, hluboce promyšlené a brilantně napsané. Tohle si prostě plný počet zaslouží.

(14. července 2013)
Traum
Offline

komiksu ubírá na dokonalosti jen kvalita tisku a barvy... zamrzí i absence McCloudova článku ,,Jak číst zázraky", která byla v původní verzi...

(22. července 2013)
jardoom
Offline

Tak perfektní komiks sem snad nikdy nečetl. Už sem měl plné zuby toho jak UKK představuje jejich "nejlepší" vyber komiksů a přitom nabízí průměr který nebyl ničím výjmečný. Tento díl ale mění mé celkové mínění. Kniha zázraky je odedneška mou nejoblíbenější komiksovkou. Tak trochu sem se dokázal vcítit do role hlavního hrdiny,člověka. Možná proto že sám sem člověk a mám tím pádem k této postavě nejblíž. Nelze hodnotit jinak než plným počtem.

(17. července 2013)
karl173
Offline

Na první pohled vás kniha upoutá kresbou Alexe Rosse a zpočátku půjde spíše o ni. Příběh se rozjíždí pomalu a nulté a první dvě čísla jsou především zajímavě a dobře zachycené důležité momenty či milníky Marvelu. Postupně ale příběh novináře Sheldona rostl na hloubce a třetí a čtvrtá kapitola byli jednoduše řečeno skvělé. Z průřezu historií se stal příběh nad kterým je třeba se zamyslet a faktem je že i když se jedná o fantasy, tak chování lidí je jak z reálného života. A je to smutný pohled. 90%

(7. října 2018)
Damien
Offline

Většinou se dívám trochu skepticky na všechny díla, která někdo označil za přelomová, zásadní nebo inovátorská. Nutno říct, že Zázraky v tomto ohledu nebyly výjimkou. Stačilo ale projít prvních pár stránek a veškeré moje předsudky nebo obavy opadly jako sníh na jaře. Nebyla to jen podmanivá a nádherná kresba, která dokonale navozuje atmosféru minulého století užívajíc všech atributů, které by poválečnou éru nebo sedmdesátá léta indikovaly. Především příběh mi přišel naprosto geniální. Vývoj Marvelovského panteonu očima prostého novináře, sledujícího vývoj hrdinů a veřejného mínění na ně. Zkrátka komiks s myšlenkou. Jestli ne nejlepší, co UKK přinesl, tak rozhodně ve vedení.

(14. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku