69.4%
Ultimátní komiksový komplet #014: Captain America: Nový úděl
69.4%
-- %
Extérní hodnocení

Po událostech z 11.září musí Amerika najít způsob, jak bojovat se zákeřnou hrozbou terorismu. Země potřebuje velkého muže, ke kterému by mohla vzhlížet.

Obsah

Po událostech z 11.září musí Amerika najít způsob, jak bojovat se zákeřnou hrozbou terorismu. Země potřebuje velkého muže, ke kterému by mohla vzhlížet. Takového, který bude bojovat za spravedlnost a bude tím nejlepším, co můžou Spojené státy nabídnout. Tím mužem je Steve Rogers alias Captain America. Dokáže však Captain America, i když má vylepšené tělo a nezlomného ducha, přijít na to, jak zbavit Zemi svobody teroristického stínu?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Captain America (vol. 4) #1-6.

Autoři

John Ney Rieber
John Ney Rieber
Scénář
John Cassaday
John Cassaday
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Tento komiks bych dal na úroveň s Avengers - Na ostří nože, což míním jako velké mínus. Ono ostatně to, že sám autor říká o příběhu, že nebyl moc úspěšný a podle jeho představ vypovídá za vše. Na druhou stranu jsou zde i světlé okamžiky a velice povedené akční scény, viz záchrana Centerville a závěrečný boj (to byly velice silné momenty knihy), dále má kniha (na rozdíl od Avenegrs) ucelený příběh a není to vytržené z kontextu. Kresba mi zcela nesedla, ale podprůměrná také není. Celkově se jedná prostě o absolutní průměr, který nemá daleko od podprůměru (pár skvělých scén to zachraňuje - pár doslova :-)).

(23. července 2013)
arrow
Offline

Vcelku zajímavý komiks, ale moc mi nesedl je na mě až moc vlastenecký, ale je to pochopitelné vzhledem k tomu že je udělaný podle 11. září. Ovšem vadí mi, že zde není téměř žádný text ani dialog, jen myšlenkové pochody captaina americi a vlastenecké proslovy, komiks přečtete do hodiny. Ovšem kresba Johna Cassadayho je jedna z nejlepších a nedá se jí snad nic vytknout (možná až na obálky). Hodnotím 65%.

(20. října 2015)
Morzael
Offline

Pěkně nakreslený komiks, který se zabývá otázkou národního cítění, reakcí na 11. září a celkovou otázkou terorismu. Škoda, že příběh je spíš průměrný a z obálky mě pálí oči, jak je hnusná.

(30. června 2013)
tik.tak
Offline

NA můj vkus příliš patriotcké, jako kdyby do mě bušili "Staň se amíkem a bojuj proti terorismu" a to je pro mě velké mínus knihy. Ucelený příběh, kresba a závěrečná akce jsou kladem komiksu.

(3. srpna 2013)
spiderbat
Offline

Poněkud průměrné, nevyčítal bych komiksu, to že je patriotický, což se vzhledem k době kdy vznikal a jménu hlavního hrdiny dalo pochopit, ale spíše to že je zde až moc hluchých míst. Tenhle komiks v souboji s Brubakerovým Capem, jasně prohrává...

(14. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Captain America: The New Deal
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 26/06/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 27/06/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: John Ney Rieber
Kresba: John Cassaday

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
gumidekmedvidek
Vloženo 12. června 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku