69.4%
Ultimátní komiksový komplet #014: Captain America: Nový úděl
69.4%
-- %
Extérní hodnocení

Po událostech z 11.září musí Amerika najít způsob, jak bojovat se zákeřnou hrozbou terorismu. Země potřebuje velkého muže, ke kterému by mohla vzhlížet.

Obsah

Po událostech z 11.září musí Amerika najít způsob, jak bojovat se zákeřnou hrozbou terorismu. Země potřebuje velkého muže, ke kterému by mohla vzhlížet. Takového, který bude bojovat za spravedlnost a bude tím nejlepším, co můžou Spojené státy nabídnout. Tím mužem je Steve Rogers alias Captain America. Dokáže však Captain America, i když má vylepšené tělo a nezlomného ducha, přijít na to, jak zbavit Zemi svobody teroristického stínu?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Captain America (vol. 4) #1-6.

Autoři

John Ney Rieber
John Ney Rieber
Scénář
John Cassaday
John Cassaday
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

batcat
Offline
odpad!

Dost smiesne, ked toto pisu americania. Prepacte za pejorativa, ale zas sa potvrdilo aky su amici sprosty, naivny, obmedzeny a bigotny. Neskryvajme sa za frazy ako novy udel. Americania a zapadni europania zabijali nevinnych ludi a ti drzy ludia tomu daju nazov novy udel. Ja sa z nich poserem.

(13. října 2016)
Singular
Offline

Odted mám Capa fakt rád. Ukázal Charakter sám sebe a né toho co představuje.

(21. října 2013)
S4TW
Offline

Tento komiks bych dal na úroveň s Avengers - Na ostří nože, což míním jako velké mínus. Ono ostatně to, že sám autor říká o příběhu, že nebyl moc úspěšný a podle jeho představ vypovídá za vše. Na druhou stranu jsou zde i světlé okamžiky a velice povedené akční scény, viz záchrana Centerville a závěrečný boj (to byly velice silné momenty knihy), dále má kniha (na rozdíl od Avenegrs) ucelený příběh a není to vytržené z kontextu. Kresba mi zcela nesedla, ale podprůměrná také není. Celkově se jedná prostě o absolutní průměr, který nemá daleko od podprůměru (pár skvělých scén to zachraňuje - pár doslova :-)).

(23. července 2013)
Cap 12
Offline

Patriotické keci Capa Americi, přesně jak to máme rádi. Nic nového, příběh ušel, kresba dobrá (byla lepší než v X-menech Nádání)ale co bylo otřesné byl lettring. Tohle tiskací písmo podle mne do komiksu nepatří a nemá tam co dělat. Pro mě to byl silnější průměr.

(2. července 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Otázka 11.září byla už hodněkrát ohraná. Po tolika letech je komiks výtaným osvěžením a hrdým připomenutím jak se americký národ s těmito chvílemi vyrovnával i v rámci komiksu. Neohraný patriotismus, který toleruji.

(30. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Captain America: The New Deal
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 26/06/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 27/06/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: John Ney Rieber
Kresba: John Cassaday

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
gumidekmedvidek
Vloženo 12. června 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku