94.3%
Batman 1: Soví tribunál

Batman, Vol. 1: The Court of Owls

94.3%
-- %
Extérní hodnocení

Batman samozřejmě slyšel příběhy o gothamském Sovím tribunálu. O společenství, které se schází v hlubokých stínech a používá noční dravce jako svou vizitku. Slyšel o tom, že členové tohoto mocného tajného spolku jsou skutečnými vládci Gothamu. Ale Temný rytíř tyto zvěsti odmávl jako babské báchorky. Gotham bylo jeho město. Až doteď.

Obsah

Batman samozřejmě slyšel příběhy o gothamském Sovím tribunálu. O společenství, které se schází v hlubokých stínech a používá noční dravce jako svou vizitku. Slyšel o tom, že členové tohoto mocného tajného spolku jsou skutečnými vládci Gothamu. Ale Temný rytíř tyto zvěsti odmávl jako babské báchorky. Gotham bylo jeho město. Až doteď.

Brutální zabiják zatíná své žiletkově ostré pařáty do nejlepších a nejznámějších osobností města – stejně jako do těch nejnebezpečnějších a nejvražednějších. A pokud jsou temné legendy pravdivé, jsou páni města ještě mocnější dravci, než si kdy Batman dokázal představit – a mají svá hnízda úplně všude...

Hvězdný tým složený ze scenáristy Scotta Snydera a Grega Capulla hrdě uvádí závratnou ságu tajemství a děsu!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman (New 52) #1-7

Autoři

Scott Snyder
Scott Snyder
Scénář
Greg Capullo
Greg Capullo
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Staník
Offline

Hustý!! Nemám, co víc dodávat. Souhlasím s jedním z předešlých hodnocení- nejlepší řada z New 52! Doufám, že ji Crew bude vydávat, co nejdéle. Hned po přečtení jsem se nemohl dočkat pokračování!! Už jej chci mít doma!!

(11. září 2013)
Mouchal
Offline

Skvělý komiks s nádhernou kresbou. Do příběhu sovího tribunálu jsem neměl problém naskočit a nechat se svést na vlně výborného děje, který postupně vygradoval až do temného finále.

(29. května 2016)
jh666
Offline

Naprostí bomba. Batman v nejlepší formě. Správně temné a v jednom sešitě psychologické. Navíc naprosto parádní kresba. Už se těším na další díl.

(29. ledna 2014)
Elhonzo
Offline

Nejlepší řada z New 52 , temný a drsný příběh stavící Batmana proti protivníkům které ještě nepotkal , místy správně děsivý a napínavý. Nebál bych se ho postavit mezi takový esa jako Ticho a Dlouhý Halloween .

(29. června 2013)
Morzael
Offline

Tak já tedy půjdu s davem. Scott Snyder restartoval Batmanovu sérii v New 52 opravdu zdařile. Tvorba atmosféry, kterou mu zde pomáhá vytvářet Greg Capullo, je naprosto vynikající. Jedná se o tajemný, detektivní příběh, plný překvapivých zvratů a akce, který vás neomrzí ani po prvním přečtení. Ovšem nic tak zásadního a jedinečného jako Morrisonův Arkham, Moorův Kameňák, či Millerův Návrat to není.

(18. prosince 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman, Vol. 1: The Court of Owls
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 08/06/2013
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 09/05/2012
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Scott Snyder
Kresba: Greg Capullo
Inker: Jonathan Glapion

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 449.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 669.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Následující
Batman 2: Soví město

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 5. června 2013
Naposledy editováno 26. února 2016

Najdete nás na Facebooku