93.3%
Batman & Robin 1: Batman znovuzrozený

Batman & Robin, Vol. 1: Batman Reborn

93.3%
-- %
Extérní hodnocení

Temný rytíř padl, když se obětoval, aby tak porazil nejvyšší zlo. Tim Drake odložil kostým Robina a vydal se do světa pátrat po tom, jak by svého učitele vrátil do světa živých. Ve městě se zatím objevila nová dynamická dvojice. Dick Grayson, původní Robin, přebírá plášť a netopýří masku po svém někdejším společníkovi a po jeho bok se staví Batmanův syn Damian vychovaný Ligou asasínů.

Obsah

„BATMAN A ROBIN nemohou umřít!“

Temný rytíř padl, když se obětoval, aby tak porazil nejvyšší zlo. Tim Drake odložil kostým Robina a vydal se do světa pátrat po tom, jak by svého učitele vrátil do světa živých.

Ve městě se zatím objevila nová dynamická dvojice.

Dick Grayson, původní Robin, přebírá plášť a netopýří masku po svém někdejším společníkovi a po jeho bok se staví Batmanův syn Damian vychovaný Ligou asasínů. Tento nový, smrtelně nebezpečný Robin je odhodlán bojovat se zločinem všemi dostupnými způsoby.

Před novou dvojicí maskovaných hrdinů stojí nelehký úkol - vypořádat se s rostoucí vlnou zločinnosti a násilí, jež město zachvátila a nemá v dějinách Gotham City obdoby.

Budou se muset střetnout i s novou dvojicí samozvaných ochránců pořádku, s nimiž je pojí společná minulost. Pokud v tomto nelítostném boji chtějí uspět, budou se muset nejprve naučit vycházet sami se sebou a zbavit se vzájemné rivality.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman & Robin #1-6

Autoři

Grant Morrison
Grant Morrison
Scénář
Frank Quitely
Frank Quitely
Kresba
Philip Tan
Philip Tan
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Rychlé,zábavné a akční. Fajn komiks, který přečtete ani ne za hodinu.Jen mi občas nesedla kresba, ale po pár stránkách jsem si na ní zvykl.A ještě bych rád pochválil množství bonusů.Už se těším na druhé číslo, které BBart plánuje na příští rok.

(29. srpna 2013)
batcat
Offline

Naozaj nechcem kritizovat autora. Nemyslim , ze v tomto komikse je chaos, ale hlavne prostoduchost niektorych momentov, ktore su skor imidzove ako by mali byt naozajstnym umenim, avsak komiks velmi zabavny.

(27. prosince 2013)
nightwing
Offline

byl to vynikající komiks plný nových postav a je super

(23. listopadu 2013)
Grayson
Offline

Další Morrisonův příspěvek do bat-série-tentokrát s Richardem Graysonem v hlavní roli.Paráda.Ačkoliv Morrison oproti předchozím svazkům slevil,co se scenáristické preciznosti týče,tak to dostatečně vynahrazuje vynikající akcí a bravurními dialogy(za zmínku stojí hlavně ty mezi Richardem a Alfredem).Quitelyho kresba je solidní.Pro mě opět bezva čtení.

(19. července 2014)
Morzael
Offline

Další parádní kousek z Morrisonovi dílny, který má zas něco jiného, čím Vás okouzlí... šílenou a zběsilou akční jízdu a nové postavy. Více v mé recenzi.

(20. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman & Robin, Vol. 1: Batman Reborn
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman & Robin (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 07/08/2013
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 05/04/2011
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Grant Morrison
Kresba: Frank Quitely
Kresba: Philip Tan

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 168
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. června 2013
Naposledy editováno 3. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku