80.0%
Banda 2: Nakládačka

The Boys, Vol. 2: Get Some

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Ve světě, kde se oblohou prohánějí hrdinové v kostýmech a maskovaní mstitelé se plíží nocí, musí někdo dohlédnout na to, aby si „supráci“ moc nevyskakovali. A taky že dohlédne.Billy Řezník, Hughík, Mateřský mlíko, Francouz a Ženská jsou Banda: tým velmi nebezpečných individuí, operující pod CIA, z nichž každý je odhodlán bojovat proti nejnebezpečnější síle na Zemi – totiž supersíle. Některé superhrdiny je nutné sledovat. Některé je nutné krotit. A některé z nich – čas od času – je nutné prostě smáznout.

Obsah

MY VÁM ŘÍKALI, ŽE TO BUDE BOLET

Ve světě, kde se oblohou prohánějí hrdinové v kostýmech a maskovaní mstitelé se plíží nocí, musí někdo dohlédnout na to, aby si „supráci“ moc nevyskakovali. A taky že dohlédne.
Billy Řezník, Hughík, Mateřský mlíko, Francouz a Ženská jsou Banda: tým velmi nebezpečných individuí, operující pod CIA, z nichž každý je odhodlán bojovat proti nejnebezpečnější síle na Zemi – totiž supersíle. Některé superhrdiny je nutné sledovat. Některé je nutné krotit. A některé z nich – čas od času – je nutné prostě smáznout.
Tehdy přichází chvíle pro Bandu.

Temný mstitel Technorytíř a jeho exparťák Švihák mají problémy. Pořádné problémy. Zatímco jednomu se vymkla z rukou jeho děsivě nezkrotná nadrženost, druhý by mohl mít na krku vraždu. V příběhu s názvem Do držky je to na Hughiem a Billym Řezníkovi, aby ty problémy rozlouskli. Ve Skvostné pětiletce pak Banda putuje do Ruska, kde její korporátní protivníci spolupracují s mafií - a to na superspiknutí, které by se mohlo zvrhnout ve smrtonosnou melu. Zaplaťpánbů, že na straně našich hrdinů je hrdina zvaný Párek lásky…

Přichází druhý svazek příběhů Bandy (sešity 7 až 14) od scenáristy Gartha Ennise (Preacher, Punisher) a kreslířů Daricka Robertsona (Transmetropolitan) a Petera Snejbjerga (Midnighter).

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Boys #7-14

Autoři

Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Manifest Ennisova spisovatelského ducha, do kterého autor vložil to nejlepší (nebo nejhorší?) ze sebe samého. Pokud Vás oslovil první díl této série, druhý díl Vás nadchne.

(24. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Boys, Vol. 2: Get Some
Druh Román
Žánr Akční
Série Banda (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 24/07/2013
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 23/05/2008
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Darick Robertson

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 5. června 2013
Naposledy editováno 11. března 2016

Najdete nás na Facebooku