89.5%
Ultimátní komiksový komplet #008: The Amazing Spider-Man: Kravenův poslední lov
89.5%
-- %
Extérní hodnocení

Lovec Kraven ví, že si pro něj přichází smrt. Rozhodl se zdolat poslední výzvu a přísahal, že polapí jinou kořist, která vždy vyklouzla z jeho sevření - Spider-Mana.

Obsah

Lovec Kraven ví, že si pro něj přichází smrt. Rozhodl se zdolat poslední výzvu a přísahal, že polapí jinou kořist, která vždy vyklouzla z jeho sevření - Spider-Mana. Kraven je však přesvědčený, že na to, aby se mu podařilo pavoučího muže skutečně porazit, musí se jím stát, jak myšlením, tak činy. Teprve pak skutečně překoná svého neporaženého nepřítele. Teprve pak sám sobě dokáže, že je nejlepším lovcem...

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Web of Spider-Man 31-32, Amazing Spider-Man 293-294 a Spectacular Spider-Man 131-132.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Tak tohle jsem nečekal. Kresba geniální a scénář pozadu taky nezůstal. Temný promyšlený geniální příběh s patřičným vyvrcholením. Právě epická Kravinova smrt se mi navždy vryje do paměti. Podle mě to bylo zatím to nejlepší, co v UKK vyšlo. K plnému zážitku při čtení komiksu mi chyběla ještě nějaká dramatická hudba. A doprdele, proč sem si jí já kretén k tomu nepustil?!

(23. června 2013)
47
Offline
47

Nepredvídatelný príbeh so Spider-Manom s hĺbkou a myšlienkou??...To určite,hovoril som si.....A ono FAKT...Tento diel UKK mi veľmi príjemne otrieskal o hlavu moj skepticizmus a vybalil na mna komiks aký som nečakal.Spracovanie Kravena je surové a aj ked superhrdinsky prehnané,je uveritelné a....ľudské....Dospelý príbeh nenudí,kresba je bezchybná.Pre mňa prekvapivých 5z5

(25. ledna 2015)
S4TW
Offline

Tohle je trochu jiný Spider-Man než ho známe. Je to mnohem temnější a depresivnější příběh, Spider-Man nekypí svým humorem, jelikož okolnosti jsou až příliš vážné. Kresba i scénář na jedničku. Perfektně jsou zde rozebrány vnitřní pocity hlavních hrdinů. Ačkoliv se jedná o jiného Spider-Mana než obvykle, tak jsem byl maximálně spokojen.

(19. července 2013)
batcat
Offline

Preafektovane. Chceli urobit zo spidermana dospeleho hrdinu a zastali asi tak na pol ceste.

(13. října 2016)
Thanos
Offline

Tady z tohoto Spidermana mám velmi rozpolcené pocity. Byly tady části které mě neskutečně bavily a pak části které mě dost nudily. Takže za mě průměr.

(15. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Kravens Last Hunt
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 12/06/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 13/06/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jean Marc DeMatteis
Kresba: Michael Zeck

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 2. června 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku