89.5%
Ultimátní komiksový komplet #008: The Amazing Spider-Man: Kravenův poslední lov
89.5%
-- %
Extérní hodnocení

Lovec Kraven ví, že si pro něj přichází smrt. Rozhodl se zdolat poslední výzvu a přísahal, že polapí jinou kořist, která vždy vyklouzla z jeho sevření - Spider-Mana.

Obsah

Lovec Kraven ví, že si pro něj přichází smrt. Rozhodl se zdolat poslední výzvu a přísahal, že polapí jinou kořist, která vždy vyklouzla z jeho sevření - Spider-Mana. Kraven je však přesvědčený, že na to, aby se mu podařilo pavoučího muže skutečně porazit, musí se jím stát, jak myšlením, tak činy. Teprve pak skutečně překoná svého neporaženého nepřítele. Teprve pak sám sobě dokáže, že je nejlepším lovcem...

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Web of Spider-Man 31-32, Amazing Spider-Man 293-294 a Spectacular Spider-Man 131-132.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Tak tohle jsem nečekal. Kresba geniální a scénář pozadu taky nezůstal. Temný promyšlený geniální příběh s patřičným vyvrcholením. Právě epická Kravinova smrt se mi navždy vryje do paměti. Podle mě to bylo zatím to nejlepší, co v UKK vyšlo. K plnému zážitku při čtení komiksu mi chyběla ještě nějaká dramatická hudba. A doprdele, proč sem si jí já kretén k tomu nepustil?!

(23. června 2013)
bane
Offline

Skvělé. Pro mě jsou komiksy se Spideym celkově nejlepší díla Marvelu. Ale zpět k tématu, kresba byla výborná, stejně tak příběh a také velmi dobře zpracované postavy, které dostali dostatek prostoru, aby se mohli vyřádit. Zkrátka na tomhle komiksu si tvůrci dali opravdu záležet.

(16. června 2013)
Elhonzo
Offline

Až na bonusy od vydavatele je to shodné stím co u nás vyšlo od Crwe , kresba je uchvatná scénář taky, není tam moc keců okolo a má to skvělou myšlenku .

(29. června 2013)
S4TW
Offline

Tohle je trochu jiný Spider-Man než ho známe. Je to mnohem temnější a depresivnější příběh, Spider-Man nekypí svým humorem, jelikož okolnosti jsou až příliš vážné. Kresba i scénář na jedničku. Perfektně jsou zde rozebrány vnitřní pocity hlavních hrdinů. Ačkoliv se jedná o jiného Spider-Mana než obvykle, tak jsem byl maximálně spokojen.

(19. července 2013)
Grayson
Offline

Epizoda ze Spideyho života,která připomíná spíše výlet do Gothamu než klasické dobrodružství Pavoučího muže.Velkým plusem je rozhodně Zeckova kresba,která krásně doplňuje DeMatteisův skvostný scénář.I já,jakožto DCčkář,musím uznat,že tohle se Marvelu vážně povedlo.

(12. června 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Kravens Last Hunt
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 12/06/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 13/06/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jean Marc DeMatteis
Kresba: Michael Zeck

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 2. června 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku