68.2%
Ultimátní komiksový komplet #028: Avengers: Na ostří nože

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc.

Obsah

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc. Když se však v ohrožení ocitnou jeho vyznavači, musí si bůh hromu vybrat mezi povinnostmi nejvyššího asgardského vládce a zakládajícího člena Nejmocnějších hrdinů Země. Ve chvíli, kdy se konflikt vyhrotí, zasáhne proti svému božskému příteli neporazitelný Iron Man. Situace se dostává na ostří nože!!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje

The Avengers (vol. 3) #61-63 a #76, Thor #58 a Iron Man #64.

Autoři

Geoff Johns
Geoff Johns
Scénář
Alan Davis
Alan Davis
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Singular
Offline

K vytvoření člověka je zapotřebí 20 a více let míru, k jeho zničení stačí 20 sekund války. Parádní

(21. října 2013)
Pnak13
Offline

Mne sa to lúbilo, zdalo sa mi to trochu krátke ale čo sa týka kresby, postáv a tej situácie na koho stranu sa postavíte pri súboji hlavných hrdinov to bolo super.

(26. září 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Myslím, že z hlediska grafického zpracovnání nemám co vytknout. Škoda, že to jsou v podstatě dva příběhy, které spolu až tak nesouvisí a výsledku nám ani jeden z nich nepřináší nic přelomového. Ale zábava byla a to je hlavní.

(3. června 2013)
JanataB22
Offline

A mě se to líbilo. Takový mlácení hlava nehlava, která má jakýsi důvod. A přitom si chtli nakopat pr*el. Kdyby se to jsmenovalo Iron Man vs. Thor tak to je blíže pravdy. Druhý příběh: čekal jsem víc. Kdyby to pak ke konci splynulo v jeden, byly by to ještě o kousek lepší.

(4. června 2013)
butcher
Offline

Přečteno jedním dechem. Být tam více akce, tak už snad nebude prostor ani na písmenka :-). Thorobijecký oblek Iron Mana trošku zklamal tím, že kromě pohonu neměl nic "extra". Přílišná snaha o zařazení polemiky nad rozpoutáním války a udržením současného stavu věcí, který vyhovuje U.S.A. mi přišel trošku přes hranu komiksového ranku. Když budu chtít číst nějaké názory na politiku, filozofii nebo etiku neotevřu si komiks. Za toto přílišné zabřednutí do témat, která mne v reálném životě akorát pijou krev a u čtení si chci od nich odpočinout bohužel bere jinak pěknému počinu hvězdu. Kresba super, není to ještě taková ta moderní skoro foto kresba a už to taky není ta jednoduchá klasika se šílenými barvami. Pro mne naprosto v pohodě, tentokrát kresba víc než samotný příběh, který se nám snaží předhazovat pozici Avengers, jako nástupce strážce všehomíra po U.S.A., kterým se to vůbec nelíbí a zároveň vypráví vnitřní rozpory v týmu superhrdinů. Další co mi vadí, je přílišná orientace na Iron Mana, Thora, Capa a jen tak mimochodem odvypráví docela zajímavou epizodu s Jack of Hearts a Ant-Manem (kterýžto bych uvítal ve větším rozsahu).

(1. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers Standoff
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 29/05/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 31/03/2010
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Geoff Johns
Kresba: Alan Davis

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 29. května 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku