68.2%
Ultimátní komiksový komplet #028: Avengers: Na ostří nože

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc.

Obsah

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc. Když se však v ohrožení ocitnou jeho vyznavači, musí si bůh hromu vybrat mezi povinnostmi nejvyššího asgardského vládce a zakládajícího člena Nejmocnějších hrdinů Země. Ve chvíli, kdy se konflikt vyhrotí, zasáhne proti svému božskému příteli neporazitelný Iron Man. Situace se dostává na ostří nože!!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje

The Avengers (vol. 3) #61-63 a #76, Thor #58 a Iron Man #64.

Autoři

Geoff Johns
Geoff Johns
Scénář
Alan Davis
Alan Davis
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Mám rád Johnse pro jeho práci u DC a tady předvedl standardně dobrý scénář (kdy problémem je ona vytrženost - svazek obsahuje čísla 61-63 a pak 76). Velkým plusem je kresba Davise a Franka. Naopak kresba z čísla 76 se mi nelíbila. Všem fandům českých komiksů o Avengers doporučuji.

(6. září 2013)
S4TW
Offline

Takhle příště radši ne! V podstatě se jedná o dva na sebe vůbec nenavazující příběhy, nechápu, z jakého důvodu... Prostě se vybraly nějaké dva příběhy Avengers a dali dohromady, jeden z nich navíc stojí za pendrek a vůbec mě nebavil, jednalo se o dost podprůměrný příběh (ten s Ant-Manem a JoH), naopak příběh Thor-IronMan-Cap mě dost bavil a kdyby se mu věnovala celá kniha, byl bych spokojený. Kresba je pro mě průměrná, neurazí, nepotěší. Kdybych hodnotil příběh AM+JoH tak je to 1/5, Thor+IM+CA by bylo 4/5. Celkově pro mě dosud nejslabší kousek z UKK.

(11. července 2013)
butcher
Offline

Přečteno jedním dechem. Být tam více akce, tak už snad nebude prostor ani na písmenka :-). Thorobijecký oblek Iron Mana trošku zklamal tím, že kromě pohonu neměl nic "extra". Přílišná snaha o zařazení polemiky nad rozpoutáním války a udržením současného stavu věcí, který vyhovuje U.S.A. mi přišel trošku přes hranu komiksového ranku. Když budu chtít číst nějaké názory na politiku, filozofii nebo etiku neotevřu si komiks. Za toto přílišné zabřednutí do témat, která mne v reálném životě akorát pijou krev a u čtení si chci od nich odpočinout bohužel bere jinak pěknému počinu hvězdu. Kresba super, není to ještě taková ta moderní skoro foto kresba a už to taky není ta jednoduchá klasika se šílenými barvami. Pro mne naprosto v pohodě, tentokrát kresba víc než samotný příběh, který se nám snaží předhazovat pozici Avengers, jako nástupce strážce všehomíra po U.S.A., kterým se to vůbec nelíbí a zároveň vypráví vnitřní rozpory v týmu superhrdinů. Další co mi vadí, je přílišná orientace na Iron Mana, Thora, Capa a jen tak mimochodem odvypráví docela zajímavou epizodu s Jack of Hearts a Ant-Manem (kterýžto bych uvítal ve větším rozsahu).

(1. června 2013)
47
Offline
47

Vcelku dobré ale bohužial to trpí nesúrodosťou príbehov.Jeden komorný a vcelku nudný,druhý výbušný a zábavný.Príbeh mi príde ako niečo uprostred celkovej zápletky,teda ani začiatok ani koniec.Ale dobre sa to čítalo a Davisova kresba vyniká obzvlášť v súbojoch,kde nestráca prehladnosť.Kedže som She-Hulk dal 3 tak tu dám 4.

(29. ledna 2015)
jardoom
Offline

Mám rád když je v komiksu něco co aspoň zavání spolupráci mezi superhrdiny, proto jsou JL od DC a A od Marvelu moje oblíbené komiksy. Jen nevím proč, tohle mě nějak nenatchlo. Celkově to nemělo myšlenku. I když mám rád komiks plný soubojů, (a tady jich je dost) tak si nemůžu pomoct a musím dat podprůměr

(30. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers Standoff
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 29/05/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 31/03/2010
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Geoff Johns
Kresba: Alan Davis

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 29. května 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku