68.2%
Ultimátní komiksový komplet #028: Avengers: Na ostří nože

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc.

Obsah

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc. Když se však v ohrožení ocitnou jeho vyznavači, musí si bůh hromu vybrat mezi povinnostmi nejvyššího asgardského vládce a zakládajícího člena Nejmocnějších hrdinů Země. Ve chvíli, kdy se konflikt vyhrotí, zasáhne proti svému božskému příteli neporazitelný Iron Man. Situace se dostává na ostří nože!!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje

The Avengers (vol. 3) #61-63 a #76, Thor #58 a Iron Man #64.

Autoři

Geoff Johns
Geoff Johns
Scénář
Alan Davis
Alan Davis
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Singular
Offline

K vytvoření člověka je zapotřebí 20 a více let míru, k jeho zničení stačí 20 sekund války. Parádní

(21. října 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Myslím, že z hlediska grafického zpracovnání nemám co vytknout. Škoda, že to jsou v podstatě dva příběhy, které spolu až tak nesouvisí a výsledku nám ani jeden z nich nepřináší nic přelomového. Ale zábava byla a to je hlavní.

(3. června 2013)
Const.ex
Offline

Přijde mě, jako by se mě Geoff Johns snažil udělat čaj z již jednou použitého čajového sáčku: vypadá to jako čaj, protože to má ještě barvu čaje, ale když se napijete, tak ta chuť tam prostě už tak silná není. Takže vypadá to jako čaj, ale není to čaj. Aneb líbivá forma bez řádného obsahu. Takový "čaj" sice vypijete, ale nevychutnáte... takže Avengers pro mě zůstávají na půli cesty.

(4. června 2013)
butcher
Offline

Přečteno jedním dechem. Být tam více akce, tak už snad nebude prostor ani na písmenka :-). Thorobijecký oblek Iron Mana trošku zklamal tím, že kromě pohonu neměl nic "extra". Přílišná snaha o zařazení polemiky nad rozpoutáním války a udržením současného stavu věcí, který vyhovuje U.S.A. mi přišel trošku přes hranu komiksového ranku. Když budu chtít číst nějaké názory na politiku, filozofii nebo etiku neotevřu si komiks. Za toto přílišné zabřednutí do témat, která mne v reálném životě akorát pijou krev a u čtení si chci od nich odpočinout bohužel bere jinak pěknému počinu hvězdu. Kresba super, není to ještě taková ta moderní skoro foto kresba a už to taky není ta jednoduchá klasika se šílenými barvami. Pro mne naprosto v pohodě, tentokrát kresba víc než samotný příběh, který se nám snaží předhazovat pozici Avengers, jako nástupce strážce všehomíra po U.S.A., kterým se to vůbec nelíbí a zároveň vypráví vnitřní rozpory v týmu superhrdinů. Další co mi vadí, je přílišná orientace na Iron Mana, Thora, Capa a jen tak mimochodem odvypráví docela zajímavou epizodu s Jack of Hearts a Ant-Manem (kterýžto bych uvítal ve větším rozsahu).

(1. června 2013)
Drekorian
Offline

Avengers byli uznáni světovou velmocí. A aby toho nebylo málo, Thor přenesl Asgard nad New York a rozpoutal tak kult svých uctívačů. Perfektní podklad pro další z nekonečných střetů Thora a Iron Mana v pozadí další světové války s počátkem kdesi na Balkáně. Krásná kresba, působivý příběh, vše to hyzdí jen přešpatný český lettering.

(31. května 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Avengers Standoff
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 29/05/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 31/03/2010
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Geoff Johns
Kresba: Alan Davis

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 29. května 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku