80.0%
Hellblazer: Potopa

Hellblazer: Highwater

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Začátek konce dlouhé temné nociJohn Constantine si nejdřív odkroutil flastr v base a pak na své cestě americkými hvozdy vymetl pár temnějších zákoutí. A teď to vypadá, že se konečně dopracovává k původní prapříčině svého putování – k důvodu, proč Richard „Klikař“ Fermin spáchal sebevraždu. Ale aby se mohl setkat s Ferminovou vdovou, bude muset vstoupit do chřtánu dalšího monstra – do malebného venkovského hnízda amerických rasistů.

Obsah

Začátek konce dlouhé temné noci
John Constantine si nejdřív odkroutil flastr v base a pak na své cestě americkými hvozdy vymetl pár temnějších zákoutí. A teď to vypadá, že se konečně dopracovává k původní prapříčině svého putování – k důvodu, proč Richard „Klikař“ Fermin spáchal sebevraždu. Ale aby se mohl setkat s Ferminovou vdovou, bude muset vstoupit do chřtánu dalšího monstra – do malebného venkovského hnízda amerických rasistů.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Nositel Eisnerovy ceny Brian Azzarello pokračuje ve svém angažmá u HELLBLAZERA, jednoho z nejprestižnějších titulů nakladatelství VERTIGO. Kniha HELLBLAZER: POTOPA obsahuje sešity 164-168, čili příběhy „Potopa“ a „Čerstvý nátěr rudé barvy“.

Autoři

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Pro mě to bylo menší zaváhání. Škoda, že se nám příběh nedostavil celý a je rozdělen na dvě části. S tím však nic nenaděláme. Příběh rasistů i povídačka s prostitutkou nebyli vůbec špatné. Osobně se těším na další díl.

(10. listopadu 2013)
karl173
Offline

Je to opět dobré čtení, které se dobře a rychle čte a bude vás zkrátka bavit. Kresba Frusina opět skvělá a Camuncoli se mi také líbil. Příběh je dost podobný předchozím dvěma, ale rozdíl je v tom že tenhle příběh nemá takovou atmosféru a je to spíš jen taková poctivá jednohubka na pobavení a trochu toho zamyšlení. Nic víc bohužel nenabídne. Těším se ale na další díl, zda přijde velkolepé Azzarellovo finále. 80%

(4. května 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Hellblazer: Highwater
Druh Román
Žánr Horor
Série Hellblazer (2006)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 13/05/2013
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/06/2004
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Azzarello
Kresba: Marcelo Frusin
Kresba: Giuseppe Camuncoli

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x255mm
Počet stran 124
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 9. května 2013
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku