96.7%
Živí mrtví 03: Bezpečí za mřížemi

The Walking Dead: Safety Behind Bars

96.7%
-- %
Extérní hodnocení

Rick Grimes, policista který málem zaspal konec světa, se společně se svou rodinou a skupinou přeživších na svém putování dostal konečně k místu, kde by mohli mít klid.

Obsah

 

Zdá se, že skupina přeživších konečně dorazila do bezpečí. Kde jinde by člověk měl být lépe chráněný před útoky zvenčí, než ve vězení? Jenže i když jsou hrdinové v bezpečí před tím, co je venku, nejsou rozhodně v bezpečí před tím, co je uvnitř. Před mrtvými... i živými.

 
Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Robert Kirkman
Robert Kirkman
Scénář
Cliff Rathburn
Cliff Rathburn
Coloring/Stínování

Postavy

Komentáře uživatelů

Const.ex
Offline

Živí mrtví jsou prostě žánr sám pro sebe. Ani mě nenapadá s čím to srovnávat, páč to srovnání prostě nemá. Vřele doporučuji!

(27. března 2013)
Diceros
Offline

Jak můžeme vidět na obálce, nyní zavítáme do věznice, tak jako ve třetí řadě seriálu. Zatímco první dvě knihy se ale v daných lokacích moc nezdržovaly, nyní to bude jiné. Prozradím, že příběh ve vězení bude trvat několik knih a to je jen dobře... Jedná se o komix na pokračování a není kam spěchat. Nicméně nepočítejte se žádným lehárkem a nudou. Tato kniha konkrétně je dosti drsná a oproti prvním knihám opravdu přitvrdila. Je to strašnej masakr a hodně napínavej. I přesto si ale zachovává správné pojetí živých mrtvích kde jde hlavně o chování lidí jako jedinců, ale i komunity. Oproti seriálu jsou zde lokace dle mého názoru i propracovanější a celkově lepší. Počítejte také, že seriál od třetí řady začíná, dalo by se říci, žít vlastním životem a ikdyž hlavní dějová linie a postavy jsou stejné, věci okolo již stejné nejsou... Od tohoto dílu jsem živím mrtvím naprosto podlehl.

(14. března 2013)
Damien
Offline

Pokračování skvělé série, i když s trochu pozměněnou kresbou. Nemůžu jinak.

(20. října 2012)
TommyEmko
Offline

Vše říká moje recenze - viz.:http://www.comixzone.cz/view/279-zivi-mrtvi-2-mile-a-mile-a-3-v-bezpeci-za-mrizemi

(20. října 2012)
karl173
Offline

Tak tenhle díl byl pro mě zlomový. V tomhle díle jsem poprvé vůbec neměl tendenci porovnávat komiks se seriálem. Je tu už tolik odlišností a nových událostí, že k tomu nemám sebemenší důvod. Komiks zde ukazuje své výhody. Kirkman dokáže čtenáře naprosto připoutat k ději od začátku až do konce a dokáže čtenáře šokovat víc než by čekal. Aspoň já to tak měl. Kresba skvěle vykresluje vše, co je potřeba. Nic víc, nic míň. To že nemá takové detaily jako měl Moore mi vůbec nevadí a užívám si kresbu i od Adlarda. Tenhle díl je zkrátka naprostá pecka a už se nemohu dočkat dalšího.

(24. dubna 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Walking Dead: Safety Behind Bars
Druh Román
Žánr Horor
Série Živí mrtví (2009)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 30/04/2011
Originální vydavatelství Image Comics
Datum vydání v zahraničí 18/04/2007
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Robert Kirkman
Kresba: Charlie Adlard
Coloring/Stínování: Cliff Rathburn

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 136
Tisk barevný
Cena 299.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 29. března 2012
Naposledy editováno 2. prosince 2014

Najdete nás na Facebooku