100.0%
Mýty 03:  Láska jako z pohádky
100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pohádkový konec? To sotva. Ve světě Mýtů nepřichází „a žili šťastně až do smrti“ příliš často. Mýty, uprchlíci z vymyšlených zemí, byly vyhnány ze svých pohádkových světů a přinuceny začlenit se do naší drsné, všední reality. To ale neznamená, že jim nezbývá místo pro romantiku – nebo bolest, zradu a záchvaty žárlivosti, které k ní patří. Vlastně to vypadá, že by láska mohla vykvést mezi dvěma nejotrlejšími a nejpraktičtějšími Mýty. Jsou však tito dva předurčeni najít štěstí – nebo rychlou a definitivní smrt?

Obsah

Pohádkový konec?
To sotva.
Ve světě Mýtů nepřichází „a žili šťastně až do smrti“ příliš často. Mýty, uprchlíci z vymyšlených zemí, byly vyhnány ze svých pohádkových světů a přinuceny začlenit se do naší drsné, všední reality.
To ale neznamená, že jim nezbývá místo pro romantiku – nebo bolest, zradu a záchvaty žárlivosti, které k ní patří. Vlastně to vypadá, že by láska mohla vykvést mezi dvěma nejotrlejšími a nejpraktičtějšími Mýty. Jsou však tito dva předurčeni najít štěstí – nebo rychlou a definitivní smrt?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Fables #11-18

Autoři

Bill Willingham
Bill Willingham
Scénář
Lan Medina
Lan Medina
Kresba
Bryan Talbot
Bryan Talbot
Kresba

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Třetí kniha Mýtů je stejně vynikající jako předchozí. Příběh se zase posunul dál, tentokrát celkem radikálním způsobem, což je za mě jen dobře. Jsem nadmíru spokojen. Škoda, že dojem kazí ten strašný lettering.

(11. července 2013)
jh666
Offline

Myslel jsem si, že první dvě knihy Mýtů byly famózní, ale Willingham je Láskou jako z pohádky strčil do kapsy. Všechny čtyři příběhy skutečně stojí za to, byť ten poslední je možná trochu slabší, ale to nevadí, jelikož hlavní příběh je prostě perfektní, navíc zase jiný než předchozí dva. Všechno podtrhuje opět výborná kresba. 100 %

(7. srpna 2015)
karl173
Offline

Nadupaná kniha Mýtů, která se s tím nemazlí a přináší hned několik skvělých příběhů, které se nebojí svých následků. Opravdu velmi jsem se u čtení bavil a znovu si vzpomněl, že existuje tahle skvělá série. 90%

(1. září 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Fables: Storybook Love
Druh Román
Žánr Fantasy
Série Mýty (2008)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 22/04/2013
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/05/2004
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Bill Willingham
Kresba: Mark Buckingham
Kresba: Lan Medina
Kresba: Bryan Talbot

Typ vazby

Brožovaná

Formát 165x255mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 489.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti baffman
Vloženo 2. května 2013
Naposledy editováno 21. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku