68.2%
Ultimátní komiksový komplet #002: Uncanny X-men: Dark Phoenix
68.2%
-- %
Extérní hodnocení

X-Meni, které shromáždil profesor Charles Xavier, aby bránili svět, jenž se jich bojí a nenávidí je, vybojovali již mnoho bitev, zažili dobrodružství po celé galaxii a pokořili protivníky s nesmírnou mocí, ale nic z toho je nemohlo připravit na nejstrašnější dilema, jakému kdy museli čelit.

Obsah

X-Meni, které shromáždil profesor Charles Xavier, aby bránili svět, jenž se jich bojí a nenávidí je, vybojovali již mnoho bitev, zažili dobrodružství po celé galaxii a pokořili protivníky s nesmírnou mocí, ale nic z toho je nemohlo připravit na nejstrašnější dilema, jakému kdy museli čelit. Jedna z jejich vlastních řad, Jean Greyová, získala moc mimo veškeré představy a tato moc ji absolutně zkorumpovala! Zbylí členové týmu se nyní musí rozhodnout, jestli život ženy, kterou milují, stojí za existenci celého vesmíru.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Kniha obsahuje sešity Uncanny X-Men 129-137.

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
John Byrne
John Byrne
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Pnak13
Offline

Paradna klasika ako ma byt. Pribeh nadvezuje na tie, ktore boli v comicsovych legendach. X-menom sa proste dari.

(11. září 2013)
Singular
Offline

Slabší dílo. Ale ostudu mé oblíbené partě mutantů neudělalo. Mohlo však být lepší

(21. října 2013)
Const.ex
Offline

Dark Phoenix nezklamal. Příjemné "počtení" pro milovníky klasických Marvelovských komiksů z dob, kdy jste mohli popustit uzdu fantazii a nechat se vtáhnout do "neskutečných" příběhů odvážných X-menů. P.S. - na pořádné přečtení si udělejte pár hodin (radši celý večer).

(7. května 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Celé toto mi přislo jako strašná škoda. Takový potenciál to mělo. Děj by se dal považovat za nadprůměrný, ale zpracování ubíjí tak zbytečné dialog, že nad tím zůstává rozum stát.

(6. května 2013)
47
Offline
47

Po Claremontovom vynijkajúcom Wolverinovy som od tohto komiksu čakal hodne.Povedal by som že tu sa ukázalo ako moc pomohol pri už spomínanom Wolverinovy Claremontovy Miller,pretože zatial čo Wolverine je komiks len o niečo mladší ako Dark Phoenix,neniesol znaky vtedajšej tvorby.Tento komiks ich nesie všetky.Miestami až infantilný príbeh navyše zráža zbytočná ukecanosť a s vínimkou besnenia Phoenix a Wolverinovho sóla aj tuctovosť príbehu,ktorý je nie nepodobný viacerím príbehom X-Menov.Kniha je rozsiahla a to ju zachraňuje.Prebudenie Phoenix,jej uvodomenie si a prezentácia svojej sily je podaná parádne.Xavierov súboj s ňou je tiež vskutku parádny a spolu s až epickým finále ma tieto svetlé stránky príbehu prinútili dostať hodnotenie na tri hviezdy.Ku kresbe Byrna asi len toľko že sa jedná o klasickú kresbu tých čias,ktorá mi nevadí ale dnes ma už ani nenadchýňa...

(19. října 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Uncanny X-Men: Dark Phoenix
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 30/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/01/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: John Byrne

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 30. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku