72.4%
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine
72.4%
-- %
Extérní hodnocení

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko.

Obsah

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Tam se ale Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Wolverine #1-4

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
Frank Miller
Frank Miller
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Traum
Offline

U Wolverina je třeba dávat si bacha na svá očekávání. Přiznávám, že Claremontova/Millarova Wolvieho nemám v ruce prvně. Ale kdyby to prvně bylo, asi bych byl zklamanější. Před prvním přečtením jsem totiž očekával nějakou ucelenou ságu, ve které uvidíme celý průběh vztahu Logana a Mariko. Místo toho můžeme vidět jen jednu kapitolu z jejich vztahu, ale zato zásadní. Odteď už nikdy Wolverine nesetřese ten pohled Mariko v momentě, kdy se mu její otec posmívá a nazývá ho zvířetem... Nějvíc na mě zapůsobil konflikt(kupodivu ten duchovní, který drápy nevyřeší): Osudová nedosažitelná láska/ spřízněná duše.

(19. dubna 2013)
jh666
Offline

Jedním slovem zklamání. Na Wolverina, který je mojí nej postavou od Marvelu, jsem se strašně těšil, ale tohle je děs. Průměrný příběh, který je zajímavý jen když Wolverine bojuje, navíc sráží naprosto odporná kresba. To je fakt hnus. 2* za Wolverina.

(7. srpna 2013)
JanataB22
Offline

Přesto, že je Wolverine(zatím) nejkratším z UKK série, četl jsem ho déle něž například minulého Hulka. Ani nevím proč. Přes pro mě docela pomalý začátek(cesta do Tokia, první boj o Mariko), až po konec jsem si tenhle komix vážně užil.

(20. dubna 2013)
hawkeye
Offline

Wolverina jako postavu mám velmi ráda, ale grafika od Franka Millera mi moc nesedí, takže když už předem vidím, že je to jeho dílo, tak moc nadšená nejsem. Upřímně jsem i příběh po chvíli přestala plně vnímat.

(14. května 2013)
Thanos
Offline

Jeden z nejlepších komiksů ze série UKK krátké, ale dynamické, prostě Wolverine ve své nejlepší formě!

(11. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine: Wolverine
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: Frank Miller

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 104
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 16. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku