72.4%
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine
72.4%
-- %
Extérní hodnocení

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko.

Obsah

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Tam se ale Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Wolverine #1-4

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
Frank Miller
Frank Miller
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

No, komiks se mi docela líbil, ale pár chyb jsem tam našel... Tak třeba jak Wolverine furt vysvětluje svoje schopnosti nebo se mi pletly Asano a manžel Mariko. Taky byl trochu trapas, že příběh skončil Happy Endem a závěrečný souboj s Šingenem se dal klidně roztáhnout na víc stran. Ale abych furt jen nekrytyzoval bylo tu i hodně dobrých věcí. Třeba kresba byla fantastická a děj taky dobrý, ale mohlo to být klidně i o něco delší. 4z5.

(27. dubna 2013)
jh666
Offline

Jedním slovem zklamání. Na Wolverina, který je mojí nej postavou od Marvelu, jsem se strašně těšil, ale tohle je děs. Průměrný příběh, který je zajímavý jen když Wolverine bojuje, navíc sráží naprosto odporná kresba. To je fakt hnus. 2* za Wolverina.

(7. srpna 2013)
Professor Zoom
Offline

Na klasické dielo o Wolverinovy som sa už dlho tešil. A výsledok mi prišiel docela slabý. V porovnaní s filmom to malo docela dosť spoločného. Kresba opäť "oldschoolová" a to sa mi páčilo.

(10. října 2013)
hawkeye
Offline

Wolverina jako postavu mám velmi ráda, ale grafika od Franka Millera mi moc nesedí, takže když už předem vidím, že je to jeho dílo, tak moc nadšená nejsem. Upřímně jsem i příběh po chvíli přestala plně vnímat.

(14. května 2013)
JanataB22
Offline

Přesto, že je Wolverine(zatím) nejkratším z UKK série, četl jsem ho déle něž například minulého Hulka. Ani nevím proč. Přes pro mě docela pomalý začátek(cesta do Tokia, první boj o Mariko), až po konec jsem si tenhle komix vážně užil.

(20. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine: Wolverine
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: Frank Miller

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 104
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 16. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku