72.4%
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine
72.4%
-- %
Extérní hodnocení

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko.

Obsah

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Tam se ale Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Wolverine #1-4

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
Frank Miller
Frank Miller
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Traum
Offline

U Wolverina je třeba dávat si bacha na svá očekávání. Přiznávám, že Claremontova/Millarova Wolvieho nemám v ruce prvně. Ale kdyby to prvně bylo, asi bych byl zklamanější. Před prvním přečtením jsem totiž očekával nějakou ucelenou ságu, ve které uvidíme celý průběh vztahu Logana a Mariko. Místo toho můžeme vidět jen jednu kapitolu z jejich vztahu, ale zato zásadní. Odteď už nikdy Wolverine nesetřese ten pohled Mariko v momentě, kdy se mu její otec posmívá a nazývá ho zvířetem... Nějvíc na mě zapůsobil konflikt(kupodivu ten duchovní, který drápy nevyřeší): Osudová nedosažitelná láska/ spřízněná duše.

(19. dubna 2013)
karl173
Offline

Klasický příběh o Wolverinovi co se vydává do Japonska za svou milovanou Mariko je opravdová klasika Wolverinovské sólovky. Jelikož je tohle fakt jednohubka, tak příběh je i tak dělaný a velmi rychle odsýpá a je napěchovaný samými zvraty. Celou dobu mě komiks bavil a nedal mi ani jednou možnost se začít nudit. Kresba je na tu dobu nadstandartním počinem a velmi dobře se na ní kouká. Jediné co bych tomuhle dílu vytkl je právě jeho přímočarost a krátkost, takže máte během chvíle dočteno. Ale to mi vlastně svým způsobem i nevadí, protože takové příběhy mám rád takže budu hodnotit větším číslem než někdo komu by to vadilo. Za mě 90%.

(2. září 2017)
jardoom
Offline

Pro mě zatím nejslabší zážitek. Nevim jestli za to muže fakt že je kniha opravdu tenká,protože když sem se zrovna do děje nejvic zakousl tak to prostě skončilo. Nijak se mě to tim pádem nedotklo. Co na mne naopak zapůsobilo je kresba. Tyhle "staré" komiksy prostě zbožnuju a pusobí na mě o hodně víc než např. Ironman Extremis

(21. dubna 2013)
Singular
Offline

Jsem nelepší v tom co dělám, ale to co dělám nejlépe není moc pěkné. Co víc si přát Logen proti všem a všemu

(21. října 2013)
Morzael
Offline

Přímý a nudný scénář bez napětí, které šperkuje jen téma Japonsko. Kresba má dobré ale i špatné chvilky, více v recenzi...

(22. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine: Wolverine
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: Frank Miller

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 104
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 16. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku