72.4%
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine
72.4%
-- %
Extérní hodnocení

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko.

Obsah

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Tam se ale Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Wolverine #1-4

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
Frank Miller
Frank Miller
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

batcat
Offline

V jednom slove. Blbost. Uplna blbost pre deti. Bohuzial aj pribehy pre deti sa daju robit lepsie. Kresba Millera ma sklamala, ale od komiksu som vela neocakaval.

(12. října 2016)
JanataB22
Offline

Přesto, že je Wolverine(zatím) nejkratším z UKK série, četl jsem ho déle něž například minulého Hulka. Ani nevím proč. Přes pro mě docela pomalý začátek(cesta do Tokia, první boj o Mariko), až po konec jsem si tenhle komix vážně užil.

(20. dubna 2013)
Damien
Offline

Moje zatím neoblíbenější UKK. Skvěle mi sedí jak příběh tak kresba. Není to sice kdovíjaká sranda, ale zato je to akční a odsýpá to. Jediná věc, která mě točí je občas zmrvený překlad a Loganova nutnost na každý stránce vysvětlovat, že má kostru z kovu.

(18. dubna 2013)
karl173
Offline

Klasický příběh o Wolverinovi co se vydává do Japonska za svou milovanou Mariko je opravdová klasika Wolverinovské sólovky. Jelikož je tohle fakt jednohubka, tak příběh je i tak dělaný a velmi rychle odsýpá a je napěchovaný samými zvraty. Celou dobu mě komiks bavil a nedal mi ani jednou možnost se začít nudit. Kresba je na tu dobu nadstandartním počinem a velmi dobře se na ní kouká. Jediné co bych tomuhle dílu vytkl je právě jeho přímočarost a krátkost, takže máte během chvíle dočteno. Ale to mi vlastně svým způsobem i nevadí, protože takové příběhy mám rád takže budu hodnotit větším číslem než někdo komu by to vadilo. Za mě 90%.

(2. září 2017)
butcher
Offline

Trochu akčnější červená knihovna, ale co naděláme, není každý den posvícení. A jak se říká, po posvícení bejvá s..čka. Toto s..čka není. Kresba docela eklhaft, ale s příběhem spokojenost.

(1. června 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine: Wolverine
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: Frank Miller

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 104
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 16. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku