72.4%
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine
72.4%
-- %
Extérní hodnocení

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko.

Obsah

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Tam se ale Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Wolverine #1-4

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
Frank Miller
Frank Miller
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Pro mě zatím nejslabší zážitek. Nevim jestli za to muže fakt že je kniha opravdu tenká,protože když sem se zrovna do děje nejvic zakousl tak to prostě skončilo. Nijak se mě to tim pádem nedotklo. Co na mne naopak zapůsobilo je kresba. Tyhle "staré" komiksy prostě zbožnuju a pusobí na mě o hodně víc než např. Ironman Extremis

(21. dubna 2013)
karl173
Offline

Klasický příběh o Wolverinovi co se vydává do Japonska za svou milovanou Mariko je opravdová klasika Wolverinovské sólovky. Jelikož je tohle fakt jednohubka, tak příběh je i tak dělaný a velmi rychle odsýpá a je napěchovaný samými zvraty. Celou dobu mě komiks bavil a nedal mi ani jednou možnost se začít nudit. Kresba je na tu dobu nadstandartním počinem a velmi dobře se na ní kouká. Jediné co bych tomuhle dílu vytkl je právě jeho přímočarost a krátkost, takže máte během chvíle dočteno. Ale to mi vlastně svým způsobem i nevadí, protože takové příběhy mám rád takže budu hodnotit větším číslem než někdo komu by to vadilo. Za mě 90%.

(2. září 2017)
Morzael
Offline

Přímý a nudný scénář bez napětí, které šperkuje jen téma Japonsko. Kresba má dobré ale i špatné chvilky, více v recenzi...

(22. dubna 2013)
hawkeye
Offline

Wolverina jako postavu mám velmi ráda, ale grafika od Franka Millera mi moc nesedí, takže když už předem vidím, že je to jeho dílo, tak moc nadšená nejsem. Upřímně jsem i příběh po chvíli přestala plně vnímat.

(14. května 2013)
S4TW
Offline

Začal bych tím, že přes to, že dám nižší hodnocení než obvykle se jedná o hodně povedený kousek, ale ve srovnání se zbytkem UKK jde o lehčí podprůměr. Co mě hodně dostalo, byla opět kresba, tento starší styl kresby mi sedí prostě nejvíce a FM je perfektní kreslíř, za to dávám rozhodně palec nahoru. Dále se mi moc líbilo zvolené prostředí, Japonsko je zajímavá destinace pro Marvel komiks. To neustálé popisování nebylo tak markantní jako ve Zrození Venoma a nějak zvlášť mi nepřekáželo. Co se mi moc nelíbilo byl scénář, který nebyl napínavý a v podstatě dopředu jsem tušil, co se asi tak stane. Jednalo se spíš o romantický příběh, což zrovna od hrdinského komiksu nevyžaduji, ale když už, tak bych propracoval víc scénář. Poslední souboj s Asanem byl v pohodě a i rozsahově mi vyhovoval. Happy End sice byl, ale když už byl, tak to nemuseli "zkazit" tím, že řekli, že Mariko stejně brzo zemře :-). Wolverine je jedna z nejzajímavějších postav a tak bych si pro příště přál nějaký zajímavý, napínavý a chytlavý příběh. Díky kresbě FM dávám 6/10.

(28. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine: Wolverine
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: Frank Miller

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 104
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 16. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku