86.4%
Ultimátní komiksový komplet #011: The Incredible Hulk: Tiché výkřiky
86.4%
-- %
Extérní hodnocení

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze.

Obsah

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze. A aby to bylo ještě horší, narazí Hulk na tajné spiknutí nebezpečných mimozemských měničů Skrullů!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Incredible Hulk 370-377

Autoři

Peter David
Peter David
Scénář
Dale Keown
Dale Keown
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

batcat
Offline

Tento komiks je dobry asi pre tych, co nikdy necitali dobry komiks.

(23. prosince 2013)
S4TW
Offline

Bomba, bomba, bomba... Asi se budu opakovat, ale jinak to prostě nejde: Zatím nejlepší díl UKK. Hulk mě vždy zajímal a zatímco ve filmu mě hodně zklamal, tak tento komiks se mi velmi líbil a Hulk v něm byl takový, jakého jsem si ho představoval (silný, zběsilý, rozporuplný, vtipný, ....)... Tento styl kresby mi naprosto sedí a mám ji moc rád. Příběh byl také velice zajímavý a akční, vtipné hlášky nechyběly. Záporáci se také velice povedli (Kree jsou prostě super), rád jsem byl i za část s Dr. Strangem... Komiks je zajímavý i z psychologického hlediska (kde se v Brucovi pere jeho já s šedým a zelenými Hulkem), akční scénky jsou naprosto super... Komiks ani trochu nezklamal a když bude UKK pokračovat v nastaveném tempu, tak se nebudu pár let nudit :-)... za mě 10/10!

(19. dubna 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Rozhodně to nezměnilo můj pohled n Hulka, ale říkám si že po tomto kousku mu dám asi šanci. Výborná myšlenka, uspokojivá kresba a parádní zakončení.

(7. dubna 2013)
47
Offline
47

Pre mňa taký malý šok....Tvorba z počiatku 90tych rokov mala svoje neduhy,ktoré sa mi dnes len veľmi ťažko prehĺtajú aj napriek tomu že práve na tíchto...a asi aj starších...komiksoch som vyrastal.Davidov trip tieto neduhy vo veľkej miere...našťastie..postráda.Iste,ostala prekombinovanosť príbehu a zbytočné odbočky od hlavnej línie,no minimálne tie sa dajú ospravedlniť pre rozsiahlosť série kedže kniha samozrejme ponúka len jej zlomok.Čo sa týka prekombinovanosti...tá je vyriešená scenáristovým talentom,pretože David proste vie...Vyťažil maximum zo zabehnutých štandardov a pridal aj ,,ťažko,, psychologickú zápletku.Samozrejme komiksy vtedy boli hlavne pre menších takže táto zápletka je trochu kŕčovitá a povrchná,minimálne čo sa týka jej samotného konca.Rozštepenie osobností je inak podané parádne.Zvyšok je čisto devaťdesiatková haluz.Prekombinovanie deja až na strop..ale nie vyššie..prinesie hosťovanie niekoľkých postáv Marvelu,kopne do toho hlášky ktoré pobavia a pridá aj neodmysliteľný nadhľad,Davidom dotiahnutý k dokonalosti.Kresba je štandard svojej doby,príbeh nepovyšuje ale ani mu neubližuje....Určite to lepšie čo sa dá z Hulka vyťažiť.....4,8z5

(16. března 2016)
Elhonzo
Offline

Starejch komiksů s Hulkem jsem nikdy moc nepřečetl a rád jsem zjistil že jsou skoro tak dobré jako ty současné , příběh je více méně uzavíratelný kresba je taky cool oldschoolová a ani absence Hulkovo zelené podoby nevadí neboť Joe Fixit je stejný sympaťák jako si ho pamatuju z Wolverinovo komiksových legend.Je tam vtip akce a i paradní vnitřní souboj Bruceovo všech osobností , za mě plný počet .

(9. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: Silent Screams
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Peter David
Kresba: Dale Keown

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 3. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku