86.4%
Ultimátní komiksový komplet #011: The Incredible Hulk: Tiché výkřiky
86.4%
-- %
Extérní hodnocení

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze.

Obsah

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze. A aby to bylo ještě horší, narazí Hulk na tajné spiknutí nebezpečných mimozemských měničů Skrullů!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Incredible Hulk 370-377

Autoři

Peter David
Peter David
Scénář
Dale Keown
Dale Keown
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Thanos
Offline

Jsem velký fanoušek Hulka. Nějaké ty jeho komiksy už mám taky načtené, ale Tiché výkřiky mě hrozně zklamaly. Kresba není špatná, ale nejsem moc velký fanda do téhle "staré kresby". Příběh mě zklamala asi nejvíce, od Hulkových komiksů očekávám v první řadě pořádnou akci, ale tady se více mluví než mlátí. Nebudu to více rozpitvávat, zkrátka jedno z největších zklamání v rámci UKK.

(15. července 2013)
S4TW
Offline

Bomba, bomba, bomba... Asi se budu opakovat, ale jinak to prostě nejde: Zatím nejlepší díl UKK. Hulk mě vždy zajímal a zatímco ve filmu mě hodně zklamal, tak tento komiks se mi velmi líbil a Hulk v něm byl takový, jakého jsem si ho představoval (silný, zběsilý, rozporuplný, vtipný, ....)... Tento styl kresby mi naprosto sedí a mám ji moc rád. Příběh byl také velice zajímavý a akční, vtipné hlášky nechyběly. Záporáci se také velice povedli (Kree jsou prostě super), rád jsem byl i za část s Dr. Strangem... Komiks je zajímavý i z psychologického hlediska (kde se v Brucovi pere jeho já s šedým a zelenými Hulkem), akční scénky jsou naprosto super... Komiks ani trochu nezklamal a když bude UKK pokračovat v nastaveném tempu, tak se nebudu pár let nudit :-)... za mě 10/10!

(19. dubna 2013)
Traum
Offline

Na rozdíl od ostatních si sice nemyslím, že by Thor a Cap nasadili vysokou laťku, nicméně tohle bylo opravdu příjemné překvapení. Část se Super-Skrullem byla nečekaně zábavná, psychologické zakončení famózní a nadčasové, dávajíc Hulkovi další rozměr. Začátek s Namorem a Strangem bych s klidem v duši ustřihl a komiksu by to nejspíš vůbec neuškodilo. Na druhou stranu hláška Strange: ,,Dneska je každý kritik. Já jsem doktor, ne raper." totálně zabila.

(13. dubna 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Rozhodně to nezměnilo můj pohled n Hulka, ale říkám si že po tomto kousku mu dám asi šanci. Výborná myšlenka, uspokojivá kresba a parádní zakončení.

(7. dubna 2013)
Professor Zoom
Offline

Kresba 80-90 rokov je podľa mňa magická, ale celkovo príbeh sa mi zdal miestami parádny a miestami nudný. Chybalo mi tam o trochu viac akcie a hlavne viac zeleného Hulka. Určite to nie je zlé dielo, SPOILER: potešila časť so Skrullami.

(10. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: Silent Screams
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Peter David
Kresba: Dale Keown

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 3. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku