86.4%
Ultimátní komiksový komplet #011: The Incredible Hulk: Tiché výkřiky
86.4%
-- %
Extérní hodnocení

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze.

Obsah

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze. A aby to bylo ještě horší, narazí Hulk na tajné spiknutí nebezpečných mimozemských měničů Skrullů!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Incredible Hulk 370-377

Autoři

Peter David
Peter David
Scénář
Dale Keown
Dale Keown
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

spiderbat
Offline

Jedna z nejlepších knih z UKK. Kresba správně ,,oldschoolová´´, nemám co bych vytknul

(14. září 2013)
butcher
Offline

Oldschool kresba, vtip, akce, rozhodně u mne zatím na prvním místě z toho co dosud vyšlo. Šedej, zelenej, růžovej... nejvtipnější byla stejně bitka se super skrullem. Co bych uvítal, kdyby to u nás vydali klidně ve více sešitech, ale od začátku a všechna čísla a tím nemyslím jenom Hulka, ale také Thora, Avengers, Iron Mana, Spidermana atd. za to bych ty prachy dal taky. Zatím nám házej bonbonky - to je to A) nalákat čtenáře, chybí mi B) rozjet to ve velkém a vydat pořádnou sérii od každého ať si vybere čtenář dle sympatií (klidně i digitálně když to bude s kvalitním překladem). U mně má Hulk plný počet bodů.

(15. dubna 2013)
Traum
Offline

Na rozdíl od ostatních si sice nemyslím, že by Thor a Cap nasadili vysokou laťku, nicméně tohle bylo opravdu příjemné překvapení. Část se Super-Skrullem byla nečekaně zábavná, psychologické zakončení famózní a nadčasové, dávajíc Hulkovi další rozměr. Začátek s Namorem a Strangem bych s klidem v duši ustřihl a komiksu by to nejspíš vůbec neuškodilo. Na druhou stranu hláška Strange: ,,Dneska je každý kritik. Já jsem doktor, ne raper." totálně zabila.

(13. dubna 2013)
Elhonzo
Offline

Starejch komiksů s Hulkem jsem nikdy moc nepřečetl a rád jsem zjistil že jsou skoro tak dobré jako ty současné , příběh je více méně uzavíratelný kresba je taky cool oldschoolová a ani absence Hulkovo zelené podoby nevadí neboť Joe Fixit je stejný sympaťák jako si ho pamatuju z Wolverinovo komiksových legend.Je tam vtip akce a i paradní vnitřní souboj Bruceovo všech osobností , za mě plný počet .

(9. dubna 2013)
batcat
Offline

Tento komiks je dobry asi pre tych, co nikdy necitali dobry komiks.

(23. prosince 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: Silent Screams
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Peter David
Kresba: Dale Keown

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 3. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku