86.4%
Ultimátní komiksový komplet #011: The Incredible Hulk: Tiché výkřiky
86.4%
-- %
Extérní hodnocení

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze.

Obsah

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze. A aby to bylo ještě horší, narazí Hulk na tajné spiknutí nebezpečných mimozemských měničů Skrullů!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Incredible Hulk 370-377

Autoři

Peter David
Peter David
Scénář
Dale Keown
Dale Keown
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

spiderbat
Offline

Jedna z nejlepších knih z UKK. Kresba správně ,,oldschoolová´´, nemám co bych vytknul

(14. září 2013)
butcher
Offline

Oldschool kresba, vtip, akce, rozhodně u mne zatím na prvním místě z toho co dosud vyšlo. Šedej, zelenej, růžovej... nejvtipnější byla stejně bitka se super skrullem. Co bych uvítal, kdyby to u nás vydali klidně ve více sešitech, ale od začátku a všechna čísla a tím nemyslím jenom Hulka, ale také Thora, Avengers, Iron Mana, Spidermana atd. za to bych ty prachy dal taky. Zatím nám házej bonbonky - to je to A) nalákat čtenáře, chybí mi B) rozjet to ve velkém a vydat pořádnou sérii od každého ať si vybere čtenář dle sympatií (klidně i digitálně když to bude s kvalitním překladem). U mně má Hulk plný počet bodů.

(15. dubna 2013)
Morzael
Offline

No ty brďo, fakt dobré. Psychologický souboj osobností nešťastného Bruce Bannera mě opravdu bavil a až dojal. Škoda dalších výplní příběhů jako směšně vypadající Skrull nebo červené superauto, jinak by bylo hodnocení ještě vyšší, ale i tak můžu jen doporučit. Hulk dobrý!

(7. dubna 2013)
Const.ex
Offline

Tady si budu muset půjčit hodnocení Ruby Rhoda z mého oblíbeného sci-fi filmu: "Je to zelený! Supr zelený!" A ono to takové opravdu je. Jediná smůla je, že mě nejvíce na tomto komiksu zajímá to, co se bude dít za tou poslední stranou...

(9. dubna 2013)
Dom
Offline
Dom

Hulk příjemně překvapil. Co si bude říkat, když jsme byli teď zmlsáni takovejma kvalitkama, jako byl Thor a Cap, tak to měl Hulk opravdu těžké, ale myslim že se s tím popral dobře. Také se dobře popral s jeho šedým já a zeleným já. Dobrej, kvlaitní psychologický komiks, kterej si nehraje na nic extra. Nebyla to jen bezhlavá mlátička, což by se od Hulka dala očekávat, ale řešení Drucovi rozdvojené, nebo lépe řečeno, roztrojené osobnosti, bylo super spestření. Kreba mi vůbec nevadila, přece jen se musím dívat z které doby komiks je, portože přece jen ty komiksy v té době byly úplně jiný než ty dnešní. Hodnocení 4/5. Nemůže chybět žádnýmu komiksovýmu fanouškovi v poličce.

(9. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: Silent Screams
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Peter David
Kresba: Dale Keown

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 3. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku