86.4%
Ultimátní komiksový komplet #011: The Incredible Hulk: Tiché výkřiky
86.4%
-- %
Extérní hodnocení

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze.

Obsah

Bruce Banner zoufale hledá svou ženu, Betty Rossovou. A mezitím jeho alter-ego, šedý Hulk, znovu potkává své bývalé kolegy z týmu Obránců, Namora a Doktora Strangeho... zrovna když bojují proti invazi z jiné dimenze. A aby to bylo ještě horší, narazí Hulk na tajné spiknutí nebezpečných mimozemských měničů Skrullů!

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Incredible Hulk 370-377

Autoři

Peter David
Peter David
Scénář
Dale Keown
Dale Keown
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

První komiksové setkání s Hulkem dopadlo i přes letitost příběhu dobře. Potěšilo mě, že ve většině knihy je trochu inteligentní Hulk. Povedlo se i pár vtipů. Nejlepší částí knihy jsou souboj se Super Skrullem a poslední sešit.

(7. srpna 2013)
Elhonzo
Offline

Starejch komiksů s Hulkem jsem nikdy moc nepřečetl a rád jsem zjistil že jsou skoro tak dobré jako ty současné , příběh je více méně uzavíratelný kresba je taky cool oldschoolová a ani absence Hulkovo zelené podoby nevadí neboť Joe Fixit je stejný sympaťák jako si ho pamatuju z Wolverinovo komiksových legend.Je tam vtip akce a i paradní vnitřní souboj Bruceovo všech osobností , za mě plný počet .

(9. dubna 2013)
Cap 12
Offline

Ta oldschool kresba je prostě moje, komiksi z 80. a 90. let miluju a ani Hulk nebyl vyjímkou... Jediné co mi vadilo je že tam byl spíše šedý Hulk než zelený na kterého jsem se těšil... 5z5

(19. dubna 2013)
Pnak13
Offline

Výborný príbeh, výborná kresba, proste paráda. Takto to má vyzerať, hrubá nadupaná kniha z ktorej priam na vás ide Hulk vyskočiť. Je to doslova neuveriteľné.

(23. května 2013)
jardoom
Offline

Hulka mám hodně rád,sice sem doufal že se v UKK objeví spíš Hulk Planet nebo něco s tohodle eventu,ale i tak bylo tohle seznámení s Hulkem zábavné a příjemné. Tento komiks nováčkům aspon trochu přiblížil původ Hulka,neboť každý neví že od začátku nebyl jen zelená tlupa svalů,postrádající mozek.

(13. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Incredible Hulk: Silent Screams
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 03/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 04/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Peter David
Kresba: Dale Keown

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 3. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku