100.0%
Vycházející hvězdy 1: Zrozeni z ohně

Když v malém městečku Pederson ve státě Illinois dojde k záhadnému světelnému úkazu, nachází se právě v děloze 113 dětí. Tyto děti se narodí se speciálními schopnostmi, s velkým porenciálem tvořit, ale i ničit. Nejsou na své schopnosti připraveny - a svět není připraven na ně.Vycházející hvězdy jsou vůbec první komiksovou sérií J. M. Straczynského (Babylon 5, Amazing Spider-Man, Krajina půlnočních stínů). Autor stvořil temný, silný a realistický "superhrdinský" příběh, srovnání s Moorovými Strážci. Straczynski dokázal, že má nejen na vytváření kultovních televizních seriálů, ale i stejně kultovních komiksových ság.

Obsah

Když v malém městečku Pederson ve státě Illinois dojde k záhadnému světelnému úkazu, nachází se právě v děloze 113 dětí. Tyto děti se narodí se speciálními schopnostmi, s velkým porenciálem tvořit, ale i ničit. Nejsou na své schopnosti připraveny - a svět není připraven na ně.

 Vycházející hvězdy jsou vůbec první komiksovou sérií J. M. Straczynského (Babylon 5, Amazing Spider-Man, Krajina půlnočních stínů). Autor stvořil temný, silný a realistický "superhrdinský" příběh, srovnání s Moorovými Strážci. Straczynski dokázal, že má nejen na vytváření kultovních televizních seriálů, ale i stejně kultovních komiksových ság.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Originál: Rising Stars #1-8 (srpen 1999-červen 2000). Vydal: Top Cow, Image.

Autoři

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Jeden z nejlepší superhrdinských komiksů, který jsem kdy četl. Skvělá společenská interakce jednotlivých postav, výborné nápady (ten s tou průhlednou stránkou a duchy nemá obdoby), tohle všem doporučuji.

(14. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Rising Stars
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Vycházející hvězdy (2005)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 19/05/2005
Originální vydavatelství Top Cow
Datum vydání v zahraničí 1999
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: Ken Lashley
Kresba: Keu Cha
Kresba: Christian Zanier
Inker: Jason Gorder
Inker: Edwin Rosell

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 13. března 2013
Naposledy editováno 2. května 2015

Najdete nás na Facebooku