100.0%
Captain America Omnibus 2

Captain America Omnibus, Vol. 1

100.0%

Ed Brubaker dal čtenářům úplně nového Captaina Ameriku, který je mnohem přijatelnější než jeho původní podoba. Jeho hrdina se musí vyrovnávat nejen s jinou dobou, v níž se ocitl, ale také s minulostí. Pokud se hrdina líbil v Ultimates, tady si ho vysloveně zamilujete.

Obsah

Ed Brubaker dal čtenářům úplně nového Captaina Ameriku, který je mnohem přijatelnější než jeho původní podoba. Jeho hrdina se musí vyrovnávat nejen s jinou dobou, v níž se ocitl, ale také s minulostí. Pokud se hrdina líbil v Ultimates, tady si ho vysloveně zamilujete.
Captain America patří k nejznámějším hrdinům marvelovského vesmíru, přesto byl u nás dlouho přehlížen, protože jeho americký patriotismus tak nějak vyšel z módy. Pak ale přišel Ed Brubaker se svým příběhem, který zásadně proměnil černobílé vnímání bojovníka oblečeného do vlajky z hvězd a pruhů. 
Druhý omnibus Captaina Ameriky přivádí čtenáře přímo doprostřed rozehrané partie mezi hlavním hrdinou a superpadouchem Red Skullem. Změnila se doba a s ní i praktiky superhrdinů. Více než o pěsti jde o souboj nervů, ve kterém není nic jasné předem. Navíc se ukázalo, že Captainův parťák z války skutečně nezemřel a představuje divokou kartu neznámé hodnoty. Ke všemu se nad celým vesmírem Marvelu vznáší občanská válka, která změní superhrdinské komiksy navždy. Ed Brubaker změnil svým Amerikou dějiny celého jednoho světa. Buďte u toho.
Politické intriky, heroické akce, čisté dobrodružství a ohromující kresba Steva Eptinga, Michaela Larka, Mika Perkinse a dalších, to vše dělá z Captaina Ameriky nevídaný komiks. A vy můžete být u toho.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Omnibus obsahuje sešity č. 15-24, 10 + 2 speciály: 65. Annual a ZIMNÍ VOJÁK: ZIMNÍ ZABÍJENÍ

Autoři

Steve Epting
Steve Epting
Kresba
Ed Brubaker
Ed Brubaker
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

The First Robin
Offline

Možná ještě o krok vyspělejší druhý díl z pera Eda Brubakera a štětce Stevea Eptinga. Příběh dostává ještě větší grády a nad světem superhrdinů se vznáší bratrovražedný stín apokalypsy..Jeden z nejlepších komiksů, co jsem měl kdy možnost číst..

(1. října 2013)
Pnak13
Offline

Výborné pokračovanie, ktoré nadväzuje na prvú knihu.

(13. března 2013)
jh666
Offline

Něco naprosto úžasného. Už Zimní voják se mi moc líbil, ale tohle ho ještě překonává. Úžasný scénář i kresba. Vše do detailu propracované. Potěšili mě i speciální čísla, hlavně Zimní zabijení, které považuji za jeden z nejlepších příběhů, který jsem kdy četl. 100 %

(4. října 2014)
Memphis
Offline

Skvělé pokračování, stále výborná kresba a dokonce lepší scénář než měl předchozí omnibus. Příběh se rozvrstvuje a zlepšuje. Výborná kniha.

(20. června 2013)
damic
Offline

První díl byl výborný a druhý ještě výbornější. Nasadila laťku ještě o něvo výše, než tomu bylo u předchozího dílu.

(11. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Captain America Omnibus, Vol. 1
Druh Omnibus
Žánr Superhrdinský
Série Captain America Omnibus (2011)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 21/03/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 03/10/2007
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Ed Brubaker
Kresba: Steve Epting

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 360
Tisk barevný
Cena 890.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 7. dubna 2012
Naposledy editováno 12. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku