96.0%
Ultimate Spider-man & spol. 06

Ultimate Spider-Man 12-13; Ultimate X-Men 4-5

96.0%
-- %
Extérní hodnocení

Být superhrdinou není žádná legrace. A Spider-Man brzy zjistí, že na něco prostě ještě nemá. A že ne všichni tlustí lidé jsou veselí braši. Že někteří mohou být i pěkně nebezpečí. Zvlášť, když si nechávají říkat Kingpin a ovládají podsvětí.

Obsah

Ultimate Spider-Man: Nikdo učený... (5. a 6. díl)
Být superhrdinou není žádná legrace. A Spider-Man brzy zjistí, že na něco prostě ještě nemá. A že ne všichni tlustí lidé jsou veselí braši. Že někteří mohou být i pěkně nebezpečí. Zvlášť, když si nechávají říkat Kingpin a ovládají podsvětí.

Ultimate X-Men: Lidé zítřka (4. a 5 díl)
X-Meni jsou v Chorvatsku a ne na dovolené. Měla to být rychlá záchranná operace, jenže pak začalo jít všechno šejdrem. Teď je jeden z členů týmu patrně mrtvý a díky tomu, že právě přistál Magneto, se šance na přežití ostatních blíží k nule. A ani když to přežijí, nemají vyhráno. Čeká je zrada z naprosto nečekané strany.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #12-13

Ultimate X-Men #4-5

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář
Mark Bagley
Mark Bagley
Kresba
Adam Kubert
Adam Kubert
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Akční vtipné a ke všemu ještě chytré . Obě strany příběhu šlapou jak mají .

(16. července 2013)
Morzael
Offline

Musím říct, že mě Spíďa překvapil, toto byl můj první díl série, který jsem četl a rozhodně mě navnadil ke čtení dalších. Kresba se mi líbí, je skvěle barevná a pěkně podtrhuje superhrdinský žánr. Jen mi přijde Peter moc mladý a Wolverine mi taky moc nesedí. Jinak příběh byl taky dobrý a dokonce i vtipný. Tato série by neměla uniknout žádnému fanouškovi superhrdinského žánru.

(15. března 2013)
jh666
Offline

Tohle číslo táhnou spíše X-meni. Spidey vs. Kingpin fajn, ale X-meni jsou fakt něco. Jen tak dál.

(2. března 2014)
karl173
Offline

Tenhle sešit je příprava na finále jak Spider-mana tak X-menů a v obou dvou případech se ta příprava povedla. U spideyho se akce trochu přibrzdila, ale zato se stále skvěle řeší jeho osobní život a ten mě se dost líbí jakým stylem zde je udělaný. Je takový správně studentský. Je vidět ale dokončení se vším všudy přijde až v příštím sešitě. Zato u X-menů jste do akce vhozeni kde minulý sešit skončil a v akci to také skončí kde další začne. Lidé zítřka je zatím neskutečná jízda, která chrlí jednu velkou věc za druhou a zatím mě X-meny neskutečně baví. Ale asi bych si tenhle příběh raději přečetl jako celek a ne takhle rozkouskovaně. U Spider-mana to naopak vůbec nevadí. Celkově tenhle sešit hodnotím tak že se velmi povedl, ale beru to tak že celkový dojem ukáže až finále v příštím čísle. Za mě 85 %

(21. září 2017)
bane
Offline

Spideymu dýchá za krk Kingpin, Electro a Enforcers a X-Meni tak tak unikají smrti, ale díky záchraně prezidentovi se jim snad konečně podaří zastavit řádění nemilosrdných Sentinelů. Bohužel situace se vyhrocuje když jsou Sentinelové posláni na svou poslední misi. Zničení Magnetovi divočiny.

(6. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man 12-13; Ultimate X-Men 4-5
Druh Sešitovka
Žánr Superhrdinský
Série Ultimate Spider-Man & spol. (2012)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 11/12/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 2001
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Scénář: Mark Millar
Kresba: Mark Bagley
Kresba: Adam Kubert

Typ vazby

Brožovaná

Formát 156x240mm
Počet stran 96
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. března 2013
Naposledy editováno 9. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku