85.7%
Amazing Spider-Man 7: Hříchy minulosti

Amazing Spider-Man Vol. 8: Sin´s Past

85.7%

Některé hříchy mají velmi dlouhý život... a některé spí tiše pod hladinou a vynoří se až po letech. Spider-Man se s jedním starým hříchem právě setkává. Hříchem, který ho může zabít – a je celkem jedno, že to není jeho hřích. V komiksu Hříchy minulosti se propojuje Spider-Man, kterého znáte z Comicsových legend, s tím současným - a ukazuje se, že vám staré komiksy zatajily pár důležitých detailů. Je to příběh, kterým JMS zatřásl posvátnými komiksovými ikonami. A pozor, s tímto příběhem přichází nový malíř! Skvělý Mike Deodato, tvůrce velmi propracovaných kreseb!

Obsah

Některé hříchy mají velmi dlouhý život... a některé spí tiše pod hladinou a vynoří se až po letech. Spider-Man se s jedním starým hříchem právě setkává. Hříchem, který ho může zabít – a je celkem jedno, že to není jeho hřích. 
V komiksu Hříchy minulosti se propojuje Spider-Man, kterého znáte z Comicsových legend, s tím současným - a ukazuje se, že vám staré komiksy zatajily pár důležitých detailů. Je to příběh, kterým JMS zatřásl posvátnými komiksovými ikonami. 
A pozor, s tímto příběhem přichází nový malíř! Skvělý Mike Deodato, tvůrce velmi propracovaných kreseb!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Amazing Spider-Man #509-514

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Parádní.Komiks mně neuvěřitelně bavil.Je to Temné,akční a však jde o Spider mana takže i vtipné.Najít nějakou chybu na tomto komikse ani nejde.

(16. března 2013)
nightwing
Offline

Tento komiks mě jako všechny komiksy o spidermanovi které jsem četl natchnul...paráda.

(26. ledna 2013)
Maska
Offline

Jedno obrovské dielo, ktorému sa proste nič nevyrovná! Najlepší Spideyho komix s famóznym Goblinom, ktorý teraz nepredstavuje hmotného protivníka ale akúsi dávnu výčitku z minulosti...

(16. října 2013)
jh666
Offline

Po takřka dvou letech, kdy jsem tento komiks zahlédl v jednom knihkupectví, jsem ho konečně uviděl znovu. Tentokrát byly prachy, takže se konečně ocitl v mé sbírce. Přečetl sem ho jedním dechem. Už Straczynskiho Návrat se mi moc líbil, ale tady vsadil na temnější notu. A dopadlo to naprosto dokonale. Deodato vše podtrhl skvělou kresbou, takže nelze jinak než 100%. Určitě nejlepší Spider-man, který česky vyšel.

(10. března 2014)
ZabijackyKafe
Offline

Čekal jsem komiks plný akce, čekal jsem komiks plný zvratů a dostal jsem obojí plus porci perfektní živé grafiky navíc. Straczynski vrací úder a ve velkém stylu, jen tak dál.

(4. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Amazing Spider-Man Vol. 8: Sin´s Past
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Amazing Spider-Man (2003)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 27/02/2012
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 09/02/2005
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: Mike Deodato, jr.

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 28. března 2012
Naposledy editováno 28. dubna 2014

Najdete nás na Facebooku