87.6%
Ultimátní komiksový komplet #044: Captain America: Zimní voják, část 1

Nejstarší nepřítel Captaina Ameriky byl zavražděn, avšak Avenger s hvězdou na hrudi musí čelit skutečnosti, že by tato vražda mohla být součástí většího a mnohem temnějšího plánu.

Obsah

Nejstarší nepřítel Captaina Ameriky byl zavražděn, avšak Avenger s hvězdou na hrudi musí čelit skutečnosti, že by tato vražda mohla být součástí většího a mnohem temnějšího plánu. Sužován vizemi minulosti, která není jeho, musí vyrazit jako o závod, zneškodnit sérii bomb rozesetých po celé planetě a získat nekompletní Kosmickou kostku - zařízení, které má potenciální moc měnit samotnou realitu!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Captain America (Vol 5) #1-7

Autoři

Ed Brubaker
Ed Brubaker
Scénář
Steve Epting
Steve Epting
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Parádní komiks. Já sice všechny UKK nemám, ale z těch, které vlastním je tenhle nejlepší. Jediné co mě trochu zklamalo byl poslední příběh, který mi přišel celkem zbytečný. Z tohoto komiksu jsem byl nadšen a doufám, že v UKK výjde i druhá část.

(23. března 2013)
Elhonzo
Offline

Vše pozitivní i negativní už jsem řekl u capova omnibusu , jako další fakt bych uvedl to že tohle je první kniha z UKK co nemá žádnou vadu (alespoň moje ne ) .

(21. března 2013)
S4TW
Offline

Kresba je opět velice povedená. Scénář mě úplně nevtáhl jako u jiných dílů, ale rozhodně bych vyzdvihnul části, kdy Cpt. America vzpomíná (Captain mi prostě nejvíce sedí do 2. sv. v.). V tomto díle uvidíme i dva největší protivníky Kapitána, což je také velice fajn. To, že je příběh rozdělen do dvou knih mi vůbec nevadí a už se těším na druhou část, od které očekávám ještě o trochu více. Jediné, co trochu kazí výslednou známku je tedy ne úplně nejlepší scénář, jinak super. 8/10.

(9. května 2013)
jh666
Offline

Nevěděl jsem, co od komiksového Capa čekat. Líbil se mi film, ale Brubakerův Cap je perfektní. Líbilo se mi uvedení největších nepřátel Capa (Red Skull, Zemo) jako vedlejších postav i bonusový příběh o Nomadovi. Vše navíc podtrhuje výborná kresba Steva Eptinga, která mi z celého UKK sedí zatím nejvíc. Obzvlášť Sharon se povedla.

(7. srpna 2013)
Dom
Offline
Dom

Určitě nejlepší díl z UKK zatím. Myslel jsem, že Thora dlouho nic nepřekoná, to jsem ovšem nečekal Capa. Kresba výborná, scénář bombastickej. Prolínání minulosti současnosti. Omnibus jsem bohužel nečet, takže Wintrem Soliderem jsem byl zatím nepolíben. Až do teď. A teď jsem za ten polibek velice rád.

(22. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Captain America: Winter Soldier
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/03/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 21/03/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Ed Brubaker
Kresba: Steve Epting

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 24. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku