60.0%
Modrá Crew 08: Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy 2

Na plný plyn hned od začátku - Mortis se v těle zástupce Herrimana dostává do Megakoule a zbylí Temní soudci se nechali doručit jako expresní čtyřzásilka kanadských žertíků. Ano, čtyřzásilka - Joker je pátým Temným soudcem a jeho smíchové vibrato funguje přímo excelentně, jak poznají všichni, jimž z jeho smíchu prasknou hlavy. Grandiózní hedonistický masakr začíná a Dredd s Batmanem to stihli jen tak tak. To nejtěžší je ale teprve čeká...

Obsah

Zbývají tři minuty. Tři minuty do chvíle, kdy se Temní soudcové spolu se svým manažerem Jokerem hermeticky uzavřou v Megakouli a udělají z deseti tisíc Hedonistů Mont Everest z nevykostěného masa. Ale je tu ještě chlápek, co se oblíká jako netopýr a soudce, ze kterého je vidět vždycky jenom drokkující čelist. Existuje pro to jedno pěkné slovo. Apokalypsa. To je právě to, k čemu v druhé závěrečné knize crossoveru dojde.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

VvV
Offline
VvV

Trochu brutálnější pokračování prvního dílu. Můj názor na tento styl se nemění a je mi stále nepříjemný. Shledávám však jistou potřebu říct, že tento díl se mi líbil o něco málo víc, než ten první.

(13. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman/Judge Dredd: Die Laughing
Druh Sešitovka
Žánr Superhrdinský
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 1999
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři John Wagner
Alan Grant
Jim Murray

Typ vazby

Sešitovka

Formát 170x260mm
Počet stran 46
Tisk barevný
Cena 119.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 19. března 2012
Naposledy editováno 15. srpna 2016

Najdete nás na Facebooku