89.5%
Ultimátní komiksový komplet #052: Thor: Znovuzrození

Asgardský bůh hromu se vrátil do pantheonu největších hrdinů Marvelu a znovu se sjednotil se svým smrtelným protějškem, doktorem Donem Blakem.

Obsah

Asgardský bůh hromu se vrátil do pantheonu největších hrdinů Marvelu a znovu se sjednotil se svým smrtelným protějškem, doktorem Donem Blakem. Společně se musí vypořádat s odkazem mytického severského království a probuzením jeho nesmrtelných obyvatel - avšak ve světě, který o jejich návrat možná nestojí!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Thor (vol. 3) #1-6

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Pro mě zatím nejlepší dílo v UKK , s Thorem jsem toho nikdy moc nečetl (vždy jen v týmovkách) a tenhle příběh mě zkrátka nadchl Thor působí že si jde tvrdě za svým cílem a musíte mu prostě fandit. Kresba byla perfektní a skvěle vyjadřuje co se zrovna děje , a Straczynski už má s těmi Reborny taky zkušenost takže ani příběh moc nepokulhává .

(7. března 2013)
Const.ex
Offline

Parádní záležitost!!! Povedená kresba a zajímavý příběh. Hned jak jsem to dočetl, tak jsem si "sehnal" druhý a třetí book. To vřele doporučuji udělat všem, kterým se první book v rámci UKK edice líbil, protože ač velice hodnotné, tak Znovuzrození je "jen" opravu takový "pěkný rozjezd".

(19. března 2013)
butcher
Offline

Tak toto byla bomba pánové a dámy! Elektrizující kresba, výborný scénář, chci víc! Akční, svižné (možná až moc, člověk zjistí že je najednou konec, hodně otevřený konec - chci pokračování...), Loki opět překvapí (tady je fakt kus :-)).

(11. března 2013)
ZabijackyKafe
Offline

Jak jsem předtím nikdy nečetl Thora jako samostatný komiks, Znovuzrození mě chytlo od samotného základu. Myšlenka, jakou je tu znovuzrození duše do těla publikována je velice zajímavá a poutavá. Příběh je navíc skvěle doprovázen parádní kresbou. Pokud i chystaný Thor: In Search of Gods, který má v UKK rovněž vyjít, bude takto poutavý, bude to jedině příjemný příspěvek do sbírky. Trochu mi jenom na tomhle komikse vadí pasivita, přítomnost kteréhokoli rozmanitějšího příběhu, který by tak trochu znovuzrození "oživil". 4/5

(11. března 2013)
JanataB22
Offline

Zetím nejzajímavější "díl" v UKK. I přes svoji "krátkost" si musí získat snad všechny. PS: Zatím jsem měl jedny z nejméně poškozených desek, jenoj jednu menší promáčklinu :) Tak snad příští číslo už bude bez vad.

(12. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Thor: Reborn
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/03/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 07/03/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: Olivier Coipel

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 USD
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. března 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku