89.5%
Ultimátní komiksový komplet #052: Thor: Znovuzrození

Asgardský bůh hromu se vrátil do pantheonu největších hrdinů Marvelu a znovu se sjednotil se svým smrtelným protějškem, doktorem Donem Blakem.

Obsah

Asgardský bůh hromu se vrátil do pantheonu největších hrdinů Marvelu a znovu se sjednotil se svým smrtelným protějškem, doktorem Donem Blakem. Společně se musí vypořádat s odkazem mytického severského království a probuzením jeho nesmrtelných obyvatel - avšak ve světě, který o jejich návrat možná nestojí!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Thor (vol. 3) #1-6

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

TommyEmko
Offline

Pěkný komiks za pěknou cenu, jinými slovy komiks se skvělím scénářem a pěknou kresbou (až na žaboidního Thora). Čtení pěkně odsýpá při čemž vás pochvilce čtení zamrzí, že už jste na konci a že to tak šíleně rychle uteklo. Sám za sebe bych klidně komiks snesl i delší i když ten otevřený konec měl taky něco do sebe. Jediné co mi pořát vrtá hlavou je co se stane s těmi lidmi z kterých se následně stávají Asgarďané, ale to se asi nikdy nedovím, bohužel. Jinak komiksu nemám co vytknout takže 5 z 5ti.

(15. března 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Tak nějak si představuji moderní ztvárnění, alespoň pro mě nudného Thora. Teď musím přehodnotit svůj žebříček oblíbených hrdinů a vím že Thor si zde taky získal místoa to díky inovativnímu zpracování, jak v kresbě tak scénáři.

(10. března 2013)
Traum
Offline

Přesně takhle by to být nemělo. 6 čísel násilně vytržených z celkového kontextu (nebo to prostě mělo tolik děr, že u toho musel člověk úplně vypnout, aby ho to nerušilo). Úvod v nicotě byl celkem podařený, souboj s Ironmanem byl luxusní tečka za Civil war eventem...ale pak šlo všechno do kopru. Absolutně všechno. PS: Mně ani tak nevadí, že Loki byl holka. Gaimanova Touha je babochlap, takže se dá říct, že jsem podobnými nápady otužený.

(16. března 2013)
Damien
Offline

Nelíbilo. Straczynskiho mám rád, ale tohle mě nějak nenadchlo. A ani se mi kdovíjak nelíbil Thorův xicht.

(25. března 2013)
Mr.Grubec
Offline

Doteď sem nebyl Thorovým fanouškem a tenhle díl sem si koupil jen abych měl kompletní sérii. Ale o to víc sem byl překvapen, ne-li ohromen. Skvělá kresba a hlavně poutavý příběh. Zatím jeden z nejlepších dílů série.

(7. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Thor: Reborn
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/03/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 07/03/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Joseph Michael Straczynski
Kresba: Olivier Coipel

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 USD
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. března 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku