75.0%
Ultimátní komiksový komplet #009: Amazing Spider-Man: Zrození Venoma
75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Venom: symbiotická forma života, která ztělesňuje všechny Spider-Manovi schopnosti v jednu děsivou temnou vizi...

Obsah

Venom: symbiotická forma života, která ztělesňuje všechny Spider-Manovi schopnosti v jednu děsivou temnou vizi... Spider-Man odmítá mimozemskou životní formu, která byla jeho supersilným ikonickým černým kostýmem, a tak je zlověstná příšera nucena si najít novou oběť.  Nenávist ke Spider-Manovi je vlastnost, která ho spojuje s novým hostitelem - Eddiem Brockem, síťolezcův nejděsivější nepřítel je zrozen...

Zdroj: Autor záznamu

Poznámky

Obsahuje:

The Amazing Spider-Man (Vol 1) #252, 256-259, 300 a Web Of Spider-Man #1.

Autoři

David Michelinie
David Michelinie
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Retro kresba v pohodě k té nemám výtky co už tak skvělé ale není je ten syndrom UKK že vám chybí kusy dějě tady je to zatím asi nejhorší . Zbytečně moc omáčky okolo a ze "Zrození" je tam jedno číslo . I tak ale ty zbylé sešity byli zábavné a bylo fajn si je jednou přečíst i česky .

(12. července 2013)
Const.ex
Offline

Parádní záležitost... ale zas bych to tolik, jen kůli té nostalgické pavučině vmetené přímo do ksichtu, nepřechvaloval. Přece jenom hodnotíme to s odstupem 30-ti let. Hlavně UKK si zaslouží dík za to, že má odvahu i takové klasické komiksy nám dopravit do nejbližší trafiky.

(25. února 2013)
karl173
Offline

Je to vlastně klasický Spider-man, ale bohužel je kniha dost rozkouskovaná a vlastně jen solí z rukávu jeden důležitý životní moment za druhým. Sice je to stále dobré počtení, ale nedokáže vám dát stejný požitek jako při celistvém příběhu. Naštěstí jak jsem již napsal, jsou všechny tyhle milníky dobře napsané a já se u nich nenudil. Možná až u posledního sešitu jsem pocítil jakýsi pocit z opakovaní a navíc souboj s Venomem byl pro mě trošku zklamáním. Změna kresby na poslední sešit může být taky trochu kazivým faktorem, ale naštěstí mě se celkem líbila stejně jako ta od Rona Frenze, která mi ke Spider-manovi dobře pasuje byť není tak dokonalá jako u Romity. Za mě 70%

(4. dubna 2018)
TommyEmko
Offline

Trošku nudnější příběh který je ovšem povinností každého fanouška Marvelu a hlavně Spider-Mana. Nebo nevím jestli nudnější možná je to starým stylem psaní, ale přišel takový utahanější a tak od půlky sem se ke čtení dost musel nutit. Navíc mě moc nebaví starší kresba, která ale působí zajímavým nostalgickým pocitem. Za mě tedy ale jen 3 z 5ti.

(24. února 2013)
S4TW
Offline

První starší komiks v této série a za sebe musím říct, že dobrý. Kresba je naprosto super, to se musí nechat, akorát mi moc nesedí ztvárnění Petra Parkera (Spiderman je cool). Příběh Venoma je hold velice rozsáhlý a bohužel se nevejde ani na 200 stran. *SPOILER* Na druhou stranu si myslím, že Venom měl v historii Spiderman zajímavější pasáže, než je souboj s Pumou, ale to je asi jen můj soukromý názor. A co mi trochu víc sráží zážitek je to neustále vysvětlování typu: Spiderman právě vykočil z okna, když je tam obrázek jak skáče z okna, tohle je zde dovedeno do extrémů. Odkazy na jiné příběhy nejsou tak špatné, pokud se nejedná o odkaz typu, to jste mohli číst kapitolu zpět, to je zase dovedeno do extrému. Celkově je to super kniha, až na tu dětinskost a ne úplně nejsilnější scénář. Dávám 6/10.

(12. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Birth of Venom
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 22/02/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: David Michelinie
Kresba: Todd McFarlane

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x259mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 20. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku