75.0%
Ultimátní komiksový komplet #009: Amazing Spider-Man: Zrození Venoma
75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Venom: symbiotická forma života, která ztělesňuje všechny Spider-Manovi schopnosti v jednu děsivou temnou vizi...

Obsah

Venom: symbiotická forma života, která ztělesňuje všechny Spider-Manovi schopnosti v jednu děsivou temnou vizi... Spider-Man odmítá mimozemskou životní formu, která byla jeho supersilným ikonickým černým kostýmem, a tak je zlověstná příšera nucena si najít novou oběť.  Nenávist ke Spider-Manovi je vlastnost, která ho spojuje s novým hostitelem - Eddiem Brockem, síťolezcův nejděsivější nepřítel je zrozen...

Zdroj: Autor záznamu

Poznámky

Obsahuje:

The Amazing Spider-Man (Vol 1) #252, 256-259, 300 a Web Of Spider-Man #1.

Autoři

David Michelinie
David Michelinie
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Tak já opět budu za hnidopicha. Je to těžké hodnotit tento komiks po navyknutí na díla dneška. Vlastně je to i nefér, ale objektivně musím vyjádřit svůj názor - mě to nebavilo. Možná je to tím věčným popisováním situace nebo odlschoolovou kresbou, která je dost kontrastní oproti dnešní, nebo neschopností autora podat příběh záživně, ale tento Spíďa byl po skvělém Návratu pro mě zklamáním. Kde jsem se do Petera v Návratu vžíval, tak tady mi dokazoval, proč jsem vždycky Spider-mana nesnášel.

(24. února 2013)
Mr.Grubec
Offline

Tak na tenhle komiks sem se opravdu těšil. A nezklamal mě. Tenhle starší druh kresby mi připomněl první vydání Spider-mana, která se mi do ruky dostala.

(21. února 2013)
Mr.FREAKE
Offline

Osobne som sa na tento komiks tešil ale sklamal ma dvomi aspektmi: 1) Comics ktorý sa volá Zrodenie Venoma - zrodenie Venoma vôbec neposkituje a 2) Nehorázna ukecanosť scénaristického opisu... Krezbe nemožem nič vytknúť lebo vznikla kedy vznikla...

(27. července 2013)
JohnnyRocker
Offline

Spidermana jsem měl vždycky rád. Ale kvůli němu jsem si tento komiks nekoupil, bylo to jen kvůli Eddiemu Brockovi (Venomovi). A nic mě tam nezklamalo doporučuji všem komiksovým fanouškům. Pokud začínáte ve světě komiksu je to jeden z prvních kousků, který by se vám měl dostat pod ruku. Jedná se o UKK, takže se ze začátku dal sehnat pochopitelně za dvě stovky, bohužel teď ho seženete jen na bazaru a to za cca čtyři stovky.

(2. dubna 2016)
Const.ex
Offline

Parádní záležitost... ale zas bych to tolik, jen kůli té nostalgické pavučině vmetené přímo do ksichtu, nepřechvaloval. Přece jenom hodnotíme to s odstupem 30-ti let. Hlavně UKK si zaslouží dík za to, že má odvahu i takové klasické komiksy nám dopravit do nejbližší trafiky.

(25. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Birth of Venom
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 22/02/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: David Michelinie
Kresba: Todd McFarlane

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x259mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 20. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku