75.0%
Ultimátní komiksový komplet #009: Amazing Spider-Man: Zrození Venoma
75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Venom: symbiotická forma života, která ztělesňuje všechny Spider-Manovi schopnosti v jednu děsivou temnou vizi...

Obsah

Venom: symbiotická forma života, která ztělesňuje všechny Spider-Manovi schopnosti v jednu děsivou temnou vizi... Spider-Man odmítá mimozemskou životní formu, která byla jeho supersilným ikonickým černým kostýmem, a tak je zlověstná příšera nucena si najít novou oběť.  Nenávist ke Spider-Manovi je vlastnost, která ho spojuje s novým hostitelem - Eddiem Brockem, síťolezcův nejděsivější nepřítel je zrozen...

Zdroj: Autor záznamu

Poznámky

Obsahuje:

The Amazing Spider-Man (Vol 1) #252, 256-259, 300 a Web Of Spider-Man #1.

Autoři

David Michelinie
David Michelinie
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Druhé setkání se Spider-manem v UKK se bohužel nevyvedlo tak jako to předchozí. Je vidět, že byl opravdu hodně osekáno. Nejvíce mě mrzí, že byl vypuštěn souboj s Hobgoblinem, jehož řádění bylo ve větší části knihy něž sám Venom. Kresba také nic moc, a to nelze svádět na dobu. Kravenův poslední lov vznikl ve stejné době. Na druhou stranu potěšil poslední sešit a Black Cat.

(3. srpna 2013)
Morzael
Offline

Tak já opět budu za hnidopicha. Je to těžké hodnotit tento komiks po navyknutí na díla dneška. Vlastně je to i nefér, ale objektivně musím vyjádřit svůj názor - mě to nebavilo. Možná je to tím věčným popisováním situace nebo odlschoolovou kresbou, která je dost kontrastní oproti dnešní, nebo neschopností autora podat příběh záživně, ale tento Spíďa byl po skvělém Návratu pro mě zklamáním. Kde jsem se do Petera v Návratu vžíval, tak tady mi dokazoval, proč jsem vždycky Spider-mana nesnášel.

(24. února 2013)
Mr.Grubec
Offline

Tak na tenhle komiks sem se opravdu těšil. A nezklamal mě. Tenhle starší druh kresby mi připomněl první vydání Spider-mana, která se mi do ruky dostala.

(21. února 2013)
Professor Zoom
Offline

Dnes už klasika...

(17. října 2013)
karl173
Offline

Je to vlastně klasický Spider-man, ale bohužel je kniha dost rozkouskovaná a vlastně jen solí z rukávu jeden důležitý životní moment za druhým. Sice je to stále dobré počtení, ale nedokáže vám dát stejný požitek jako při celistvém příběhu. Naštěstí jak jsem již napsal, jsou všechny tyhle milníky dobře napsané a já se u nich nenudil. Možná až u posledního sešitu jsem pocítil jakýsi pocit z opakovaní a navíc souboj s Venomem byl pro mě trošku zklamáním. Změna kresby na poslední sešit může být taky trochu kazivým faktorem, ale naštěstí mě se celkem líbila stejně jako ta od Rona Frenze, která mi ke Spider-manovi dobře pasuje byť není tak dokonalá jako u Romity. Za mě 70%

(4. dubna 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Amazing Spider-Man: Birth of Venom
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 22/02/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: David Michelinie
Kresba: Todd McFarlane

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x259mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 20. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku