70.0%
Modrá Crew 07: Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy 1

Interdimenzionální pás je nebezpečná hračka - zvlášť v rukou takového magora, jako je Joker. A zvlášť, když se s jeho pomocí přemístí do Mega City One v okamžiku, kdy probíhají dvě důležité události. Zaprvé, hedonistická sekta se hodlá hermeticky uzavřít v takzvané Megakouli, aby ji už nikdy nikdo nerušil ve věčných radovánkách. A zadruhé, zrovna probíhá transport Temných soudců: Smrtě, Žhnece, Děse a Mortise. Znají tajemství nesmrtelnosti a Joker se chce stát jejich manažerem, výměnou za onu nesmrtelnost. V Netopýří jeskyni leží postřelená telepatka Anderssonová, Na Dredda je vydán zatykač a Batman právě přibyl do Mega City, aby zabránil masakru deseti tisíc nevinných, užívajících si obětí...

Obsah

Joker už toho má dost. Joker už toho má tak akorát. V Gothamu mu pšenka - díky Batmanově nonstop Travexu - nekvete a tak vyráží zholocaustovat jiné město: Mega City One. Není na to ovšem sám, spojí se s bandou temných soudů (jistý soudce Smrť a tak), který zoufale hledá schopného manažera (Zn.: Znalost masového vraždění podmínkou). Není divu, že Batman a Soudce Dredd tak trochu nestíhají.

Příběh volně navazuje na crossover Batman versus Junge Dredd: Rozsudek nad Gothamem.

 

Autoři

John Wagner
John Wagner
Scénář
Alan Grant
Alan Grant
Scénář
Glenn Fabry
Glenn Fabry
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Ona je to vlastně už dobovka. Člověk zasažený modernou možna nepodlehne ale když tomu dá šanci, tak pak zíra jak puk.. kresba je naprosto fascinující.. umi vas vtahnout do děje a hlavně nesmrdi mainstreamem. Hned první list vám dá nejkrasnější pohled na Batmana, jaký kdy uvidíte. Scénář trochu kulhá, ale vždyť je to kurva crossover, takže od toho nikdo nemůže čekat zázrak ala Spielberg feat Snyder..

(5. srpna 2016)
VvV
Offline
VvV

Není to úplně můj šálek kávy. Jak příběh, tak ani styl kresby mi není úplně příjemný. Ale je to jen můj názor. Pokud bych to měl ale posuzovat trochu z širšího hlediska, určitě je to velice poutavá story, která nesmí chybět v knihovně pořádného sběratele.

(13. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman/Judge Dredd: Die Laughing
Druh Sešitovka
Žánr Superhrdinský
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 1998
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Scénář: John Wagner
Scénář: Alan Grant
Kresba: Glenn Fabry

Typ vazby

Sešitovka

Formát 170x260mm
Počet stran 46
Tisk barevný
Cena 119.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Morzael
Vloženo 19. března 2012
Naposledy editováno 15. srpna 2016

Najdete nás na Facebooku