100.0%
Y: Poslední z mužů 08 – Dračice v kimonu
100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Yorick se svými průvodkyněmi konečně dorazí do japonské Jokogaty. Pomocí sledovacího zařízení se snaží vypátrat opičáka Ampersanda, aniž by tušili, že ten již své únoskyni utekl a může tak být doslova kdekoliv. Dr. Mannová se zároveň potřebuje sejít se svou matkou, která by jí mohla pomoct nalézt řešení, jež by mohlo zvrátit následky celosvětové pohromy. Na své dobrodružné cestě mají možnost poznat, jakým zvláštním a typicky japonským způsobem se země vycházejícího slunce vypořádala s životem bez mužů.Tato komiksová řada získala roku 2008 Eisner Award za Nejlepší sérii na pokračování a Nejlepší kresbu a barvy.

Obsah

Yorick se svými průvodkyněmi konečně dorazí do japonské Jokogaty. Pomocí sledovacího zařízení se snaží vypátrat opičáka Ampersanda, aniž by tušili, že ten již své únoskyni utekl a může tak být doslova kdekoliv. Dr. Mannová se zároveň potřebuje sejít se svou matkou, která by jí mohla pomoct nalézt řešení, jež by mohlo zvrátit následky celosvětové pohromy. Na své dobrodružné cestě mají možnost poznat, jakým zvláštním a typicky japonským způsobem se země vycházejícího slunce vypořádala s životem bez mužů.

Tato komiksová řada získala roku 2008 Eisner Award za Nejlepší sérii na pokračování a Nejlepší kresbu a barvy.
Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Y: The Last Man #43–48

Autoři

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tahle série už dávno není tím, čím si většina lidí myslela že bude. A ano, je pravda, že se tu řeší věci, které by nikoho asi nenapadlo, když by prvně slyšel o post-apu s tak originálním nápadem. Jenže pokud se přenesete přes jistý fakt, že tohle je zkrátka konverzačka, která má zvraty jak ze seriálu, tak budete rozhodně spokojeni. Dalo by se říct, že se děj posouvá jen malými kroky, ale přesto se tu pořád něco děje. Navíc se neustále odkrývají nové a nové karty a vše tak nějak plyne. A vzhledem k tomu jak moc se u toho bavím a jak moc mě tahle série dokáže pohltit, tak nemůžu dát než plnou známku, i když zde by se hodilo spíše 4 a půl. 85%

(25. listopadu 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Y: The Last Man - Kimono Dragons
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Y: Poslední z mužů (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 15/05/2013
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 22/11/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian K. Vaughan
Kresba: Goran Sudžuka
Kresba: José Marzán, Jr.
Kresba: Pia Guerra

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 7. února 2013
Naposledy editováno 8. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku