94.3%
Green Lantern: Pomsta Green Lanternů

Green Lantern: Revenge Of The Green Lanterns

94.3%
-- %
Extérní hodnocení

Hal Jordan – Green Lantern sektoru 2814 – má co napravovat. Když ho ovládla jistá mimozemská entita, zničil celé sbory Green Lanternů a při tom zabil spoustu svých přátel. Nyní se snaží získat zpět důvěru přátel i spojenců jako člen sborů, ochránce Země i jako člověk. Osud si ale nepřeje, aby se Jordan jen tak přenesl přes to, co udělal. Green Lantern Jordan zjistí, že ti, které zabil, jsou možná stále naživu…Aby zachránil nezvěstné Lanterny, vypraví se Jordan přímo do středu nepřátelského teritoria, kde čelí další hrozbě ze svojí minulosti. Jestli ale přežije, bude odměna mnohem vyšší než jenom vykoupení.

Obsah

Hal Jordan – Green Lantern sektoru 2814 – má co napravovat. Když ho ovládla jistá mimozemská entita, zničil celé sbory Green Lanternů a při tom zabil spoustu svých přátel. Nyní se snaží získat zpět důvěru přátel i spojenců jako člen sborů, ochránce Země i jako člověk. Osud si ale nepřeje, aby se Jordan jen tak přenesl přes to, co udělal. Green Lantern Jordan zjistí, že ti, které zabil, jsou možná stále naživu…

Aby zachránil nezvěstné Lanterny, vypraví se Jordan přímo do středu nepřátelského teritoria, kde čelí další hrozbě ze svojí minulosti. Jestli ale přežije, bude odměna mnohem vyšší než jenom vykoupení.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Green Lantern (vol. 4) #7-13

Autoři

Geoff Johns
Geoff Johns
Scénář
Neal Adams
Neal Adams
Kresba
Ivan Reis
Ivan Reis
Kresba
Zobrazit více

Postavy

Komentáře uživatelů

nightwing
Offline

tento komiks je tak super hodně se mi líbí že je v něm i green arrow a také batman je to báječný komiks.

(2. června 2013)
jh666
Offline

Konečně jsem se odhodlal koupit si první book s Green Lanternem a rozhodně nelituji. Všechny tři příběhy mají něco do sebe. Je pravda, že první táhnou nahoru hlavně hosté (Green Arrow a Batman), ale poslední příběh je bezchybný. Někomu můžou vadit tři různí malíři. Podle mě to vůbec nevadí, protože si na novou kresbu zvyknete během tří čtyř stran.

(28. dubna 2014)
Batman
Offline

Tento komiks se mi vážně líbil.Jediné co vadilo byla opět měnící se kresba jak již zaznělo překlady jmen a míst ale jinak nic.Opravdu skvělý komiks.

(28. března 2013)
HansSolo
Offline

Už jsem si zvykl a odpustil , jelikož příběh byl plný akce , emocí a prostě všeho co dělá Gl tím čím je.

(5. května 2013)
S4TW
Offline

Konečně jsem se dočkal v GL i pořádných hostů (Arrow a Batman - kdo by mohl být lepší?). Příběh je opět hodně silný, kresba úchvatná, konečně jednotná a pěkně se doplňuje s příběhem. Od třetího dílu GL jsem dostal přesně to, co od GL očekávám, tedy pořádnou scifi akci s plnou náloží všelijakých postav a zajímavým příběhem, který se neomezuje jen na Zemi. Další plus je to, jak ostatní Lanterni pohlíží na Hala, jako na zrádce, který se s tím musí nějak poprat. Super je také napsaná postava Guye, ten kluk se mi moc líbil, správný pozemšťan (arogantní, namyšlený a věci si dělá po svém). Co mě ale malinko namíchlo, je jak se opět všechny postavy oživí (aspoň, že jeden zakřičel), tohle je totiž pro mě začarovaný kruh, nikdy si totiž nemůžete být jistí něčí smrtí, což já osobně moc nemám rád. Jelikož jediný zápor tohoto komiksu vidím v něčem, co se vyskytuje ve všech superhrdinských komiksech, tak to na hvězdy nemá vliv. Perfektní práce.

(2. prosince 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Green Lantern: Revenge Of The Green Lanterns
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Green Lantern (2011)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 20/03/2013
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 01/10/2008
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Geoff Johns
Kresba: Neal Adams
Kresba: Carlos Pacheco
Kresba: Ivan Reis
Kresba: Ethan Van Sciver

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 7. února 2013
Naposledy editováno 12. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku