72.1%
Ultimátní komiksový komplet #043: Iron Man: Extremis
72.1%
-- %
Extérní hodnocení

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod).

Obsah

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod). Vrátil se do minulosti Iron Mana, oprášil jeho podstatu a - za pomoci precizní malby Adi Granova - vyslal ho vstříc nelítostné budoucnosti. Na setkání, které nemusí přežít.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Iron Man (vol. 4) #1-6

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář
Adi Granov
Adi Granov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Mě osobně se komiks velice líbil. Musím tedy přiznat, že jsem čekal trochu spletitější příběh, ale rozhodně jsem nebyl zklámán. Kresba byla parádní, stejně tak i akce a i ten příběh byl zajímavý a poutavý. Ale bohužel si také musím poztěžovat na chybu tisku. Přesto si tento úžasný komiks zaslouží 5/5.

(9. února 2013)
batcat
Offline

Nehovorim, ze je to zle, ale proste je. Su aj lepsie komiksy. Stovky komiksov, ktore by som precital radsej. Zabity cas a priestor. Proste vrchol stupidnej americkej zabavy. Dost podpriemerne.

(12. října 2016)
TommyEmko
Offline

I přes ne mi zcela vlastní kresbu, na kterou jsem si ze začátku horko těžko zvykal a pomalý rozjezd, mám z komiksu příjemný pocit. Ellis a Granov odvedli kvalitní práci ale i tak si některé pasáže dle mého názoru mohli odpustit za to 4 z 5ti.

(11. února 2013)
karl173
Offline

Lehký nadprůměr je výstižné ve všech bodech tohoto komiksu. Kresba je sice na jednu stranu hezky realistická na druhou stranu velmi šedá, nudná a bez detailů. Příběh je jako celek poměrně zajímavý, hlavně kvůli látce zvané Extremis, ale bohužel je rozjezd velice pomalý a konec příliš rychlí. Plusem je malá ukázka zrození Iron-mana. Mínus pak pro mě je nezajímavý záporák jehož jméno zapomenete skoro ihned po přečtení a písmo když mluví Iron-Man je celkem matoucí a nejednou si slovo musíte přečíst znovu. Za mě 55%.

(14. května 2017)
butcher
Offline

Příběh výborný, kresba mi k Iron Manovi sedí velmi (více než u X-manů ze stejné série). Jenom by mohl mít děj o něco "akčnější" spád.

(20. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Man: Extremis
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/01/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Adi Granov

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku