72.1%
Ultimátní komiksový komplet #043: Iron Man: Extremis
72.1%
-- %
Extérní hodnocení

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod).

Obsah

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod). Vrátil se do minulosti Iron Mana, oprášil jeho podstatu a - za pomoci precizní malby Adi Granova - vyslal ho vstříc nelítostné budoucnosti. Na setkání, které nemusí přežít.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Iron Man (vol. 4) #1-6

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář
Adi Granov
Adi Granov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

JanataB22
Offline

Příběh hodně zaujal, dost jsem si ho užil. Zvláště pak, když něco o látce Extremis padne i v Iron man 3. Kresba je sice taková realistická, propracovaná, ale mě osobně se moc nelíbila, přišla mi na komix taková všelijaká. A v některých pasážích, kde promlouval, Tony v obleku, jsem musel rozeznávát i písmenka :) Ale přestože je to Železný muž, dle si ode mě vyslouží 4 hvězdičky.

(20. února 2013)
Pnak13
Offline

Osobne ma kresba moc nezaujala, Iron Man bol dobre nakreslený ale mimika tváre u ludí bola stále rovnaká a taká zvláštna. Príbeh bol fajn ale viac mi vyhovuje Tony so "svetielkom" na hrudi, ktorý sa neoblieka ako do skafandra. Ale určite sa teším na ďalšie diela o IM v sérii.

(1. dubna 2013)
Rodriguez
Offline

Příběh pomalý na začátku a rychlý na konci. Velice nevyvážené dílo, které mě začalo bavit asi 20 stránek před koncem. Nejvíce mi vadil nedonošený závěr. Ale i přesto to byl nápaditý počin plné akce a krásné kresby. Jenom jsem nechápal proč ho uvádí jako restart...

(29. dubna 2013)
TommyEmko
Offline

I přes ne mi zcela vlastní kresbu, na kterou jsem si ze začátku horko těžko zvykal a pomalý rozjezd, mám z komiksu příjemný pocit. Ellis a Granov odvedli kvalitní práci ale i tak si některé pasáže dle mého názoru mohli odpustit za to 4 z 5ti.

(11. února 2013)
jardoom
Offline

O tomhle železákovi sem vživotě nic komiksového nečetl a vlastně sem ho znal jen z kreslenych serialu a filmu. To co mi UKK předhodil se mi hodně libilo.Přiběh mě celkem zaujal a ukazal mi Iron Mana tak jak sem ho neznal.Sice styl kresby mi moc k srdci nepřilehl ale,tohle věc Adi Granova který se tímto liší od jiných kreslířů

(19. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Man: Extremis
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/01/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Adi Granov

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku