72.1%
Ultimátní komiksový komplet #043: Iron Man: Extremis
72.1%
-- %
Extérní hodnocení

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod).

Obsah

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod). Vrátil se do minulosti Iron Mana, oprášil jeho podstatu a - za pomoci precizní malby Adi Granova - vyslal ho vstříc nelítostné budoucnosti. Na setkání, které nemusí přežít.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Iron Man (vol. 4) #1-6

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář
Adi Granov
Adi Granov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Const.ex
Offline

Na Granovu kresbu si vždycky musím trochu zvykat. Né že by byla špatná... právě naopak, ale u komiksu mě to vždy prvních cca 30 stran (takže jeden sešit) nějak nesedí. Warren Ellis je pro mě ikona, takže opět parádní počtení v UKK edici. I když je to vlastně "hrozně" jednoduchý příběh, který by šel shrnout v jedné větě. kjuzi: Mám naprosto stejnou chybu na té stránce, kterou popisuješ. A k tomu ještě špatně vylepenou zadní stranu desek. Je to přesně to, čeho jsem se obával v této edici. Rychle toho vydat kvantum bez pořádné a kvalitní přípravy a hlavně "výstupní kontroly".

(7. února 2013)
Elhonzo
Offline

Překvapivě dobrý ale zároveň docela nudný příběh s Ironmanem. Kresba je hezká všechny technicky založené věci jsou uvěřitelně podané a správně cool jen škoda že je tam jeden dobrej fight .

(12. července 2013)
47
Offline
47

Tak toto mi sadlo.Skvelý,dospelý príbeh podporený parádnou kresbou,ktorá mi miestami pripadala trochu sterilná,ale v podstate to komiksu neublížilo.Príbeh je originálny,aj ked celkom jednoduchý,no možno práve v tom je jeho krása.Nevodí nás slepými uličkami,ide priamo k veci a na konci snáď aj trochu prekvapí....Za mňa 5z5

(29. ledna 2015)
Morzael
Offline

Svižný příběh, zajímavé futuristické nápady, které jsou rádoby vědecky podložené, to je věc, kterou mám rád :-). Kresba pěkná a čistá, ale není to úplně můj šálek kávy. Jinak mi přišlo, že to uteklo strašně rychle, a když se nad tím vlastně zamyslím, tak příběh měl opravdu jednoduchou a tupou strukturu. Navíc Iron Man se zde stává prakticky více robotem než člověkem, což mi taky moc nesedí. Příběh určitě stojí za přečtení, ale mě moc neohromil.

(9. února 2013)
Gwini
Offline

Jeste jsem komiks necetl, ale cely jsem ho prolistoval a na zadnou chybu tisku jsem neprisel. Asi se jednalo pouze o vadny kus a nikoliv o celou serii. Za grafiku jasna 5 a pribeh si ji po precteni urcite taky zaslouzi. Jak uz je tu naspano.... Je to preci Iron man ;-) Edit: Tak chyba tisku je u mě taky, takže to bude asi u všech :(

(7. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Man: Extremis
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/01/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Adi Granov

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku