72.1%
Ultimátní komiksový komplet #043: Iron Man: Extremis
72.1%
-- %
Extérní hodnocení

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod).

Obsah

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod). Vrátil se do minulosti Iron Mana, oprášil jeho podstatu a - za pomoci precizní malby Adi Granova - vyslal ho vstříc nelítostné budoucnosti. Na setkání, které nemusí přežít.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Iron Man (vol. 4) #1-6

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář
Adi Granov
Adi Granov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

tedafix
Offline

Hodně se mi líbilo grafické zpracování. Vážně si s tím Granov vyhrál. Příběh taky vyýbornej až na ty depky co Tony prožívá. Záporák vraždil doslova "hlava nehlava". Až na tu chybu, kde se objevili pruhy v kresbě tak dávám 5/5. Ironmana mám hodně v oblibě! nemůžu jinak !

(11. února 2013)
Rodriguez
Offline

Příběh pomalý na začátku a rychlý na konci. Velice nevyvážené dílo, které mě začalo bavit asi 20 stránek před koncem. Nejvíce mi vadil nedonošený závěr. Ale i přesto to byl nápaditý počin plné akce a krásné kresby. Jenom jsem nechápal proč ho uvádí jako restart...

(29. dubna 2013)
Professor Zoom
Offline

Čo sa týka samotného komiksu tak veľmi zaujímavý, ale celkom slabý dej a aj jednoduchý - Iron Man vs super-teroristi. Kresba bola iná než aké som zatiaľ videl, ale celkom sa mi páčila. Jediné, čo môžem komiksu vytknúť je málo akcie.

(17. října 2013)
kjuzi
Offline

Ahoj, již jsem si komiks koupil a přečetl. To co mne dostalo byla detailní kresba s jemnou linkou. Adi Granov prostě umí. Příběh mi nepřišel zas až tak výborný. Warren Ellis odvedl dobrou práci. Jen mne na komiksu zarazila jedna stránka. Nevím zda to byla chyba tisku či to byl záměr autora. Je to na straně, kdy Stark s Mayou jsou v kanceláři toho doktora a on přesouvá HD přes STARKSAT. Měl jsem tam obrovské pruhy přes celou stranu a text byl tak nečitelný. Našel někdo tuto chybu i u svého komiksu? Dávám za kresbu 5 hvězdiček, za scénář lepší 3 hvězdy. No a je to IRON MAN :D 5 hvězd.

(7. února 2013)
Damien
Offline

Nenadchlo. Nemůžu si stěžovat na příběh, protože co jiného bych měl chtít? Zrodil se záporák, udělal bordel, přišel klaďas, dostal po hubě, vymyslel jako na něj, sundal ho. Šlus. Takhle funguje 90% komixů (a 100% filmů s Rockym) Ale kresba mi hodně nesedla, strašně plastická a grafická.

(25. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Man: Extremis
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/01/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Adi Granov

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku