75.0%
World of Warcraft: Ashbringer

V království Loraeron mají napilno. Buď se kočkují s orkskými válečníky nebo se potýkají s hrozbou nemrtvých.

Obsah

V království Loraeron mají napilno. Buď se kočkují s orkskými válečníky nebo se potýkají s hrozbou nemrtvých. Pakli ani jedno, určitě jsou tu démoni z jiných dimenzí, kteří si dělají zálusk na jejich svět. Na pozadí všech těchto skutečností se odehrává příběh lorda Alexandrose Mograina, velitele rytířů Stříbrné ruky, jeho svou synů a mnoha dalších hrdinů světa Warcraftu. Vše se točí okolo mocného meče Ashbringeru a rozpadu řádu na dvě odlišné frakce, Šarlatové křižáky a Bělostný úsvit, ve kterém překvapivě nebudou figurovat pouze lidé, ale i cizí mocnosti.

 

Pro fanoušky jistě velmi poutavý příběh napsal Micky Neilson z Blizzard Entertainment osobně a kresbu, která lehce voní za mangou, si vzali do parády Ludo Lullabi a Tony Washington.

Autoři

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Neuvěřitelný komiks ze světa online hry World of Warcraft.Rovnou se přiznám že hru jsem nikdy nehrál.Ale komiks jsem si užil i tak prostě bomba.Jediné mínus je že musíte znát hru takže kdo jí hraje si může k mému hodnocení přičíst 1 bod.

(29. listopadu 2012)
Padawan
Offline

No...abych řekl pravdu, i když dám plus za ztvárnění ze světa Warcraftu, další plus za za grafické provedení, tak celkem negativně hodnotim příběhové kontinuum...jelikož děj pojímá události od První Války až někam daleko za W3 Frozen Throne, tak ta příběhová linka skákala tak rychle, až to bylo místy nepřehledné a zbytečně uspěchané...i když možná budu jediný, kdo to řekne, tak se mi mnohem víc líbila trilogie Sluneční studna.

(18. srpna 2013)
karl173
Offline

Fajn komiks na odreagování a užití si Warcraft světa. Příběh mi v něčem mile překvapil a v něčem mi zas celkem vadil. To v čem mě bavil byla hlavně jeho zajímavost. Mělo to zajímavý děj, dobré nápady a byl někdy i nepředvídatelný a zaskočil vás, díky čemu si vás pak přitáhl a vy pak byli plní napětí. V čem mi ale vadil byli některé až přílišné skoky v ději nebo až moc velký drive kupředu, a kvůli tomu jste se na chvíli mohli v příběhu ztratit a přijít tak o to čím si vás před malou chvílí dostal. Tak či tak ale příběh pořád hodnotím jako povedený. Kresba je pak velmi dobrá a až na některé nepřehlednosti či nelogičnosti kdy někdo někoho sejme tak, že ani nevíte jak, což je škoda, tak je dosti barevná, vkusná a zkrátka líbivá. Některé obrázky vypadají vskutku parádně. Jako celek je tedy komiks pohodovým zážitkem, který mě přesvědčil k přečtení dalšího komiksu a abych si i možná zase zahrál Warcraft 3. 80 %

(25. září 2017)
Damien
Offline

Tak hru jsem tedy hrál a tak doceňuji tento komix jako takový malý videoherní klenot. Kresba mi semtam přišla trochu nepřehledná, ale dá se to.

(16. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Omnibus
Žánr Fantasy
Série Warcraft
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 2011
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Micky Neilson
Tony Washington

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 139
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 28. března 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku